Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (3)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539.12-09$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Будівництво   
1.

Валовой М. О. 
Міцність, тріщиностійкість та деформативність підсилених згинальних елементів при повторних навантаженнях: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / М. О. Валовой ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Встановлено, що використання бетонів з піском і щебенем з відходів гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК) виправдане для будь-яких несучих залізобетонних конструкцій, у тому числі і для їх підсилення. Визначено, що зчеплення арматури серпуватого профілю з бетонами на відходах ГЗК менше, ніж арматури гвинтового профілю та звичайного важкого бетону, що необхідно враховувати під час визначення міцності похилих перерізів за згинальним моментом. Проаналізовано результати розрахунків міцності нормальних перерізів підсилених залізобетонних елементів таврового профілю за трьома методиками: за методикою чинних норм, за диференційним методом та за Єврокодом 2; оцінено ступені точності зазначених методик. Встановлено закономірності впливу повторних навантажень на ширину розкриття тріщин і прогини дослідних зразків. Відзначено суттєве збільшення зазначених параметрів, що може призвести у процесі експлуатації до перебільшення ширини розкриття тріщин і прогинів припустимих величин, встановлених чинними нормами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028 + Н539.12-09
Шифр НБУВ: РА384540 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Гриневич Є.О. 
Підсилення залізобетонних балок локальним обтисненням додатковою зовнішньою арматурою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Є.О. Гриневич ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт.. — Х., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Встановлено принципи підсилення залізобетонних згинальних елементів та нерозрізних балок локальним обтисненням додатковою зовнішньою арматурою. Розроблено конструктивно-технологічні рішення даного процесу та методику визначення сили відтягування додаткової арматури для створення необхідних напружень і відповідного обтиснення балок. Запропоновано новий тип підсилення нерозрізних балок за допомогою локального обтиснення лише в прогонових частинах. На основі експериментальних досліджень підсилених обтисненням одно- та двопрогонових залізобетонних балок доведено, що наявність текучості в зовнішній арматурі є причиною руйнування даних конструкцій. Використовуючи основні положення теорії граничної рівноваги, розроблено методики розрахунку несучої здатності одно- та багатопрогонових нерозрізних балок з урахуванням попереднього локального обтиснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-09 +
Шифр НБУВ: РА329410

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Герб П. І. 
Робота підсилених балок на відходах гірничо-збагачувальних комбінатів при малоциклових навантаженнях високих рівнів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / П. І. Герб ; ДП "Держ. НДІ буд. конструкцій". — К., 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Проаналізовано та проведено порівняння впливу малоциклового навантаження з максимальним рівнем циклу 0,75, 0,85 та 0,9 від руйнівного навантаження під час роботи залізобетонних балок, підсилених у розтягнутій зоні шаром залізобетону, на міцність, тріщиностійкість і деформативність. Запропоновано способи розрахунку за першою та другою групою граничних станів дослідних зразків, які враховують фізико-механічні характеристики бетонів на відходах збагачення гірничо-збагачувальних комбінатів та арматури класу А500С. Враховано нові розробки та досягнення теорії залізобетону для розрахунку конструктивних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028 + Н539.12-09
Шифр НБУВ: РА384732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського