Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Н638.303.58$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Будівництво   
1.

Скорук Т. В. 
Робота вузлів і стиків залізобетонних будівель при повторних навантаженнях: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Т. В. Скорук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні основи розрахунку залізобетонних вузлів та стиків, а саме питання класифікації змінних навантажень, встановлення закономірності та характеру руйнування монолітних вузлів рам за повторних навантажень. Проведено розрахунок рамних вузлів за повторних навантажень високого рівня, визначення параметра міцності та деформативності стиків плоских збірних залізобетонних елементів. Проаналізовано й узагальнено способи розрахунку та конструювання безкапітельних примикань колон до плит з урахуванням зусиль від продавлювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028 + Н638.303.58
Шифр НБУВ: РА376802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Мірошніченко С.В. 
Склади на основі цементу, КВС та високоякісних смол для герметизації і лікування тріщин і швів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.В. Мірошніченко ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено вирішенню актуальних проблем герметизації від води дуже деформованих стиків залізобетонних конструкцій, тріщин обробок обводнених тунелів та тріщинуватих гірських порід. При цьому виконана розробка нових герметизуючих складів як полімерокомпозиційних пластоеластичних, так і суперпластифікованих цементно-водних, які мають високу проникну здатність у тріщини і шви, а також міцність та водонепроникність. Розробку виконано на основі досліджень структури, адгезійної міцності, реологічних та інших властивостей цих матеріалів та їх компонентів. Для цього були розроблені та використані нові методики визначення адгезійних та реологічних властивостей для лабораторних та польових умов, проведені електронно-мікроскопічні дослідження, а також дослідження методом інфрачервоної мікроскопії. На основі цих досліджень та основ фізико-хімічної механіки удосконалені уявлення про механізми структуроутворення, тріщиноутворення, про адгезійні, міцнісні, реологічні властивості та проникну здатність пластикоеластичних та цементно-водних складів. Результати досліджень пройшли експериментальні випробування та упровадження в дуже обводненому тунелі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н638.303.58

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського