Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.456.148.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Бушанська Н.А. 
Діагностика та лікування гострого гематогенного остеомієліту у дітей з урахуванням рН-метрії внутрішньокісткового осередку запалення: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.09 / Н.А. Бушанська ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 19 с. — укp.

На підставі аналізу результатів діагностики та лікування 275-ти дітей віком до 15-ти років, хворих на гострий гематогенний остеомієліт, розроблено метод ранньої діагностики на підставі визначення pH внутрішньокісткового осередку запалення. Відзначено, що pH-метричні дослідження вмісту внутрішньокісткового осередку відтворювали динаміку кістково-гнійної рани, супроводжувались алкалозом, а також довели тісний зв'язок між pH, відсотковим вмістом нейтрофільних гранулоцитів та фазою патологічного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.456.148.2-5 +
Шифр НБУВ: РА323447

Рубрики:

      
2.

Момотов А.О. 
Йоддицерин у комплексному лікуванні гострого гематогенного остеомієліту у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.09 / А.О. Момотов ; Ін-т невідклад. і відновн. хірургії АМН України. — Донецьк, 2001. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання оптимізації діагностики та лікування гострого гематогенного остеомієліту (ГГО) у дітей. Охарактеризовано мікрофлору кістковомозкового каналу та міжм'язового ексудату, основні кліничні зміни у дітей з даною патологією у ході надходження та динаміці, кількість післяопераційних ускладнень залежно від тяжкості процесу. Упроваджено нові методи лікування гострого гематогенного остеомієліту, що включають застосування йоддицерину для лаважу кістковомозкового каналу, аплікаційний метод застосування йоддицерину, комбіновану лазеротерапію. Виділено критерії ефективності та кратності проведення лаважу кістковомозкового каналу йоддицерином. Визначено показання щодо закриття гнійної рани у дітей з ГГО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.456.148.2-52
Шифр НБУВ: РА315483 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Русак П.С. 
Комплексне лікування гострого гематогенного остеоміеліта у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.09 / П.С. Русак ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено питання поширеності, особливості перебігу гострого гематогенного остеомієліту та (ГГО) у дітей Житомирщини, вивчено стан імунологічної реактивності організму протягом всього періоду їх лікування в стаціонарі. Визначено клінічну ефективність застосування ліпосомальних препаратів. Встановлено, що ГГО має циклічність у збільшенні кількості хворих дітей через 8 - 9 років. У хворих із забруднених радіонуклідами зон спостережено зміни імунної відповіді на антигенне подразнення, зокрема, у разі слабкої дії - інтенсивна імунна відповідь і гавпаки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.456.148.2-5 +
Шифр НБУВ: РА321353

Рубрики:

      
4.

Солейко Д.С. 
Особливості діагностики та комплексного лікування септичних форм гострого гематогенного остеомієліту у дітей (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.09 / Д.С. Солейко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Створено принципово нову експериментальну модель гострого остеомієліту для дослідження змін електрофізіологічних показників тканини кінцівок та визначення їх інформативності для діагностики запального процесу кістки. Вперше встановлено нормальні електрофізіологічні показники тканин кінцівок та їх зміни у разі виникнення остеомієлітичного вогнища. На підставі одержаних результатів вперше розроблено неінвазивний метод ранньої діагностики гострого гематогенного остеомієліту. Досліджено сучасний стан взаємозалежності збудників основного та метастатичних вогнищ. Визначено сезонність захворювання в регіоні та летальність серед хворих септичними формами гострого гематогенного остеомієліту. Вперше розроблено та впроваджено у практику оптимальний комплекс діагностичних та лікувальних заходів за різних форм і стадій септичного процесу у дітей з соматичними формами гострого гематогенного остеомієліту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.456.148.2 + Р733.456.148.2
Шифр НБУВ: РА345400

Рубрики:

      
5.

Чичирко О.М. 
Хронічний остеомієліт довгих кісток у дітей та підлітків: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / О.М. Чичирко ; АМН України. Ін-т травматології та ортопедії. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання особливостей перебігу кістково-гнійної інфекції та лікування дітей і підлітків, хворих на хронічний остеомієліт довгих кісток (ХОДК). На підставі клінічних, рентгенологічних та клініко-лабораторних досліджень установлено клініко-рентгенологічні особливості перебігу хронічного травматичного та гематогенного остемієліту в дітей та підлітків, визначено бактеріологічні та серологічні особливості етіології цих форм захворювання. За результатами імунологічних досліджень обгрунтовано показання до застосування тимогену для корекції порушень імунного статусу в дітей та підлітків, хворих на ХОДК. Визначено найбільш ефективні оперативні втручання та обгрунтовано необхідність застосування кісткової аутопластики та білокального методу заміщення дефектів кісток. Удосконалено диференційовану систему комплесного лікування хворих на хронічний травматичний остемієліт довгих кісток у дітей та підлітків з застосуванням кістковопластичних оперативних втручань, яка дала змогу відновити цілість кісток та ліквідувати активний гнійно-некротичний процес у 97,9 % оперованих дітей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.456.148.2 +
Шифр НБУВ: РА325734

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського