Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (13)Наукова електронна бібліотека (83)Автореферати дисертацій (249)Реферативна база даних (2241)Книжкові видання та компакт-диски (1054)Журнали та продовжувані видання (637)
Пошуковий запит: (<.>K=НАРОДЖЕНІ$<.>+<.>K=УКРАЇНОЮ$<.>+<.>K=МЕМОРІАЛЬНИЙ$<.>+<.>K=АЛЬМАНАХ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10
1.
 Запитує:           Валентин (06.07.2011)
 Тема запиту:    допоможіть знайти шрифт до видання Піскун В. Андрій Лівицький (1879-1954): Громадсько-політичний діяч // Нагороджені Україною: Меморіальний альманах. У 2-х т. - К.: ЄВРОІМІДЖ, 2002. - Т. 2. - С.66-67, бо за каталогами важко знайти, а ця книжка зазначена у http://www.nbuv.gov.ua/fpu/Exhib/Livytski_A.htm; і підкажуть будь ласка, де знайти київське видання "Przegląd Krajowy" 1909 року, або в якому відділі знаходиться
2.
 Запитує:           Анна (27.07.2011)
 Тема запиту:    Добрий день! допоможіть будь-ласка з пошуком літератури по темі "країни східної азії" (Китай, Японія, Пн і Пд Кореї, Монголія, Гонконг, Макао, Тайвань). Детально: економічна історія ( в період з Другої Світової Війни і до сьогодні), особливості економічного розвитку, позиції економіки регіону Східна Азія в світі, економічне співробітництво країн регіону з Україною. дякую!!!
3.
 Запитує:           АННА (22.04.2013)
 Тема запиту:    призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною
4.
 Запитує:           [email protected] (14.04.2017)
 Тема запиту:    Доброго вечора. Допоможіть, будь-ласка, в пошуку матеріалів для написання магістерсьскої роботи на тему «МЕХАНІЗМ РОЗВ’ЯЗАННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВИХ СПОРІВ СОТ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ УКРАЇНОЮ». Дякую велике за допомогу. РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ МЕХАНІЗМУ ВИРІШЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ СУПЕРЕЧОК У РАМКАХ СВІТОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ 1.1. Характеристика правової природи торговельних суперечок у системі міжнародних економічних суперечок 1.2. Загальні підходи до врегулювання торговельних спорів та історія розвиту інституційно-правового механізму врегулювання торговельних суперечок: від ГАТТ до СОТ 1.3. Джерела та засади функціонування механізму врегулювання торговельних суперечок в рамках СОТ РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОГО ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ РОЗВ’ЯЗАННЯ СПОРІВ У РАМКАХ СОТ 2.1. Основні процедурні положення інституційного механізму та стадій розгляду спорів відповідно до правил та процедур СОТ 2.1.1. Проведення консультацій, процедур примирення, «добрих послуг» та посередництва сторонами суперечки, як альтернативні засоби врегулювання міжнародних торговельних суперечок 2.1.2. Загальні засади функціонування груп експертів відповідно до Домовленості про правила і процедури врегулювання суперечок 2.1.3. Апеляційне провадження розгляду суперечок в СОТ 2.1.4. Порядок прийняття рішень та повноваження Органу врегулювання суперечок 2.2. Спеціальні та додаткові правила та процедури вирішення суперечок, відповідно до спеціалізованих угод в рамках СОТ 2.3. Міжнародно-правові гарантії забезпечення виконання та реалізації рішень СОТ при врегулюванні спорів РОЗДІЛ 3. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАКТИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РОЗВ’ЯЗАННЯ МІЖНАРОДНИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ СПОРІВ В СОТ ЗА УЧАСТЮ УКРАЇНИ 3.1. Приєднання України до Домовленості про правила і процедури врегулювання суперечок 1994 року, як міжнародного договору системи СОТ 3.2. Практика врегулювання суперечок в рамках СОТ за участю України 3.3. Проблеми участі України в процедурах врегулювання міжнародних торгових суперечок у рамках СОТ та перспективи нормативного забезпечення захисту прав та інтересів держави в даній сфері Дякую велике за допомогу.
5.
 Запитує:           Шевченко Олена Станіславівна (27.03.2018)
 Тема запиту:    Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, з пошуком літератури на тему "внутрішня єдність у державі - передумова досягнення Україною права на членство в ЄС.
6.
 Запитує:           Анастасія (03.10.2018)
 Тема запиту:    Добрий день. Цікавить інформація для курсової роботи на тему "Зовнішньоекономічні звязки Південної Кореї та розвиток міжнародного бізнесу з Україною" Дякую.
7.
 Запитує:           Юлія (17.12.2018)
 Тема запиту:    Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, скласти список літератури до курсової роботи на тему: Особливості висвітлення військового конфлікту між Україною та Росією на радіо.
8.
 Запитує:           Катерина (14.01.2019)
 Тема запиту:    Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в торгівельній сфері: проблеми та перспективи
9.
 Запитує:           Анастасія (11.02.2019)
 Тема запиту:    Добрий день. Цікавить питання тенденцій розвитку бізнесу України з Пд. Кореєю, статистичні дані щодо цього питання. Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Південною Кореєю.
10.
 Запитує:           В'ячеслав Левицький (10.09.2020)
 Тема запиту:    Прошу допомогти у зʼясуванні таких питань: 1. Які автори перекладали твори Тамари Коломієць, Василя Симоненка, Миколи Сома, Дмитра Чередниченка білоруською мовою? Зокрема, за можливості прошу опрацювати запитувану інформацію на матеріалі видань: «Калинові мости: Антологія молодої білоруської поезії» (К., 1969); «Украінская савецкая паэзія [Текст] = Українська радянська поезія : анталогія: У 2 т.» (Мінск : Мастацкая літаратура, 1975; шифри в НБУВ: В347949/Т. 1, В347949/Т. 2); «Ад круч дняпроўскіх» (Мінск, 1984) й мінського альманаху «Дзень паэзіі». 2. Твори яких письменників Тамара Коломієць, Василь Симоненко, Микола Сом, Дмитро Чередниченко перекладали з білоруської мови українською? 3. Чи можна встановити, у якому саме році в Києві відбувався літературний фестиваль «Калинові мости», повʼязаний із виходом вищезгаданої однойменної антології? Заздалегідь дякую за увагу.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського