Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (183)Автореферати дисертацій (2520)Реферативна база даних (17270)Книжкові видання та компакт-диски (1829)Журнали та продовжувані видання (26)
Пошуковий запит: (<.>K=ЦІКАВІ$<.>+<.>K=ЗАДАЧІ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8
1.
 Запитує:           Людмила (29.09.2014)
 Тема запиту:    Яку літературу використати при написанні реферату "цікаві факти з історії розвитку медицини України" (про перших лікарів ченців)
2.
 Запитує:           Костянтин (10.09.2015)
 Тема запиту:    Чи є у вашій базі даних кандидатська робота аспіранта з бухгалтерського обліку на тему: "Організація обліку і контроль праці та її оплати людей з інвалідністю"? Можливо, якщо є дипломна робота магістра теж буду вдячний знати. Цікавить саме напрямок людей з інвалідністю? Цікаві лише назви тем, як часто про це писали не юристи а бухгалтера. Оскільки такі люди теж є працівниками.
3.
 Запитує:           Володимир Чернишенко (19.01.2018)
 Тема запиту:    Добридень! Збираючи бібліографію творів Кіплінґа українською, натрапив на цікаві публікації у газеті "Українські вісти" (довоєнній). Ідеться про такі оповідання: Великодушність // Укр.вісти. - 1936. 31 січня, ч. 24. - 9 лютого ч. 6. Війна сера Джемса Дункана з Европою // Укр. вісти. - 1936. 12 січня ч. 9 У газетному фонді бібліотеки цих газет не знайшов. Чи можливо навести довідки, у яких бібліотеках України вони можуть зберігатись? Крім того, натрапив на згадку про вихід в українському перекладі в газеті "Буковина" оповідання Кіплінґа: "Лише за 1898–1900 рр. у “Буковині” надруковано переклади українською мовою ... з англійської: Р. Кіплінґа “Через помилку”. Однак жодного числа газети "Буковина" за ці роки у каталогах газетного відділення не знайшов. Питання те саме - де можна шукати ці газети? Завчасно вдячний.
4.
 Запитує:           Совінський Євген (25.06.2018)
 Тема запиту:    Архітектура м. Вінниця. Конкретно: Будинок за адресою вул.Чкалова (вул.Петлюри) № 15, що належав Боруху Мойсею Львовичу споруджений у 1913 році архітектор невідомий (імовірно місцевий архітектор Гр. Артинов). Також інформація щодо заводу ”Молот” котрим володів Б. Львович у Вінниці. Цікаві будь які згадки, замітки, статті, графічний та іконографічний матеріал, що міг потрапити до бібліотеки, різних періодів.
5.
 Запитує:           Рибачук Олена (14.03.2019)
 Тема запиту:    Доброго дня, цікавіть література з бібліографічної евристики (сучасне значення, бібліографічна евристика в СРСР).
6.
 Запитує:           Ольга (21.04.2020)
 Тема запиту:    Доброго дня. Чи не могли б ви порадити якусь літературу, що стосується тем "Задача на суміші" або "задача про дієту", "Задача Стіглера"?
7.
 Запитує:           Сергій (09.10.2020)
 Тема запиту:    Доброго дня, Чи є в бібліотеці наступні книжки: Шахназаров, Георгий. Междунарожный порядок (1986), Маркс и современная полит. теория (1986), В поисках утраченной идеи (1990), Цена свободы (1994). Бестужев-Лада в збірниках фантастики Бестужев-Лада. Поисковое социальное прогнозирование(1984), Молодость и зрелость (1984), У истоков мироздания (1987), Русская интеллигенция как промежуточный социальный тип (1992) Інші книжки цих двох авторів також цікаві.
8.
 Запитує:           Червяков Александр (02.04.2021)
 Тема запиту:    Здравствуйте, уважаемые! Прошу Вас уточнить, кем и как подписаны следующие публикации в украинском журнале "Критика", содержащие следующие фрагменты: 1) З уваг до теорії перекладу // Критика. 1928. № 3. Квітень. С. 89. Рец. на кн.: Scholz K. W. H. The art of translation. Philadelphia, 1918. Таким чином, значний ряд прихильників аналогічного перекладу (Олексій Толстой, Полонський, Случевський, Горнфельд, Анненський, де Ля-Барт, Алексеєв, Шаров, Шор та багато инших імен) збільшується ще ім’ям Шольца. 2) [Рец.] // Критика. 1928. № 5. Червень. С. 191. Рец. на кн.: Філянський М. Цілую землю. ДВУ. 1928. Він не зажив широкої популярности. Проте, в історії української поезії ролю відогравав чималу, аналогічно до такого впливого в руській та навіть в українській поезії Інокентія Аненського, що його популярність проте ніяк не дорівнює популярності Блока, Брюсова, навіть Бальмонта. З цих причин ми вважаємо, що нова книжка Філянського, де є найновіші твори вже трохи і призабутого поета, повинна підсилити цікавість до вивчення його літературного шляху.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського