Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (192)Автореферати дисертацій (407)Реферативна база даних (1325)Книжкові видання та компакт-диски (596)Журнали та продовжувані видання (40)
Пошуковий запит: (<.>K=РУКОПИС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 38
Представлено документи з 1 до 20
...
1.
 Запитує:           Ірина (03.03.2011)
 Тема запиту:    Потрібна інформація про рукопис Войнича
2.
 Запитує:           Тетяна (15.03.2011)
 Тема запиту:    Шановні панове, декілька місяців тому я знайшла в інтернеті <Богогласник> в електронному вигляді, чому дуже зраділа, бо не треба їхати до Києва і сидіти в бібліотеці, а можна, як сьогодні це робиться у всьому світі, вивчати рукописи сидячи у власному бюро. Тепер я не можу знайти цього видання. Його таки вилучили з інтернету, чи це тимчасово? Буду вдячна за відповідь. З повагою Тетяна
3.
 Запитує:           Ірина (18.04.2011)
 Тема запиту:    Допоможіть підібрати літературу по темі <Тематична і жанрова характеристика рукописної книги литовсько-польської доби>. Дякую.
4.
 Запитує:           Ірина (11.10.2011)
 Тема запиту:    Чи існує можливість ознайомитися з рукописами дисертацій? Будь ласка, поясніть правила ознайомлення с текстами дисертацій, а також вартість цієї послуги.
5.
 Запитує:           Яна (24.01.2012)
 Тема запиту:    Добрий день! Мені потрібна УТОЧНЮЮЧА ДОВІДКА щодо Листа від М. Рудницького до М. Зерова від 1 березня 1926 р. – Відділ рукописів ЦНБ ім. В. Вернадського HAH України. – Ф. XXXV. – №. 604. – Арк. Необхідно доповнити один з елементів бібліографічного опису документа, а саме кількість Аркушів. Дякую заздалегідь за Вашу допомогу!
6.
 Запитує:           оксана попова (17.05.2012)
 Тема запиту:    Ольга Кобилянська. Архівні данні: щоденники, сатті, рукописи. Інформація для глибокого дослідження життя і творчості.
7.
 Запитує:           Наталія Власенко (05.02.2013)
 Тема запиту:    Проблематика невідповідності авторського задуму та кінцевого результату видавничої продукції
8.
 Запитує:           Ганна (21.02.2013)
 Тема запиту:    Доброго дня! Мене цікавить епістолярій Петра Гулака-Артемовського (листи, адресовані як ним, так і до нього). Чи є кореспонденції принаймні в рукописному варіанті? Адже видруковано їх не більше 10 (як можу судити з бібліотек міста Черкаси). Заздалегідь дякую.
9.
 Запитує:           Володимир (13.06.2013)
 Тема запиту:    Добрий день. Я б хотів ознайомитися з роботою Фурмана Василя Миколайовича: "Страховий ринок в Україні: проблеми становлення та стратегія розвитку". Ії код ДС92005. Як можна замовити рукопис чи електронну копію? Чи потрібно самому приїхати до бібліотеки? Дякую за відповідь.
10.
 Запитує:           Павленко Лариса Петрівна (01.07.2013)
 Тема запиту:    В Інституті рукопису Вашої бібліотеки зберігається праця Агатангела Кримського "Історія української мови". Чи можна працювати з нею? І наскільки можливо скопіювати її? За допомогою яких технічних засобів (фото- чи ксерокопія)?. Якщо це зроблять Ваші працівники, то яка вартість такої послуги?
11.
 Запитує:           Оксана (16.09.2013)
 Тема запиту:    Роль рукописної книги у розбудові Київської Русі
12.
 Запитує:           Aleksander Sladkowski (16.09.2013)
 Тема запиту:    Здравствуйте! Меня интересуют 2 вопроса. 1) Есть ли в фондах Вашей библиотеки журнал "Машиностроение Украины" за 1995 год? Может быть он есть в фондах других библиотек? 2) Где искать рукописи, депонированные в УкрНИИНТИ в 1988-1989 года? Спасибо...
13.
 Запитує:           Анастасія Байдаченко (23.10.2013)
 Тема запиту:    Добрый день, уточните пожалуйста, как получить доступ к фондам Института рукописей? Интересует Ф 160, Книга 1, дела 1-1299, дело 929. Возможно заказать ксерокопирование или сканирование дела 929? Спасибо! С уважением, НБ.
14.
 Запитує:           Євгеній Кравцов (16.01.2014)
 Тема запиту:    Добрий день! Я є жителем с. Білогородка та цікавлюcь історією свого села. За допомогою електронного пошуку я знайшов наступну карту, з якою хотів би ознайомитись 45403 План местечку Белогородки... [Карти ; Рукопис] ; Б. м-ба. - Б. м. : [б. и.], [1750]. - 1 пл. : цв. ; 62х76 см. - Рукоп. Техніка виготовлення: Рукоп. На сайті є інформація, що бібліотека надає послуги з копіювання на платній основі. Яким чином я міг би отримати цю карту у сканованому вигляді на свою електронну адресу. Оплату послуг гарантую. Дякую, Євгеній.
15.
 Запитує:           Анастасия (24.02.2015)
 Тема запиту:    Доброго вечора, хочу дізнатися, чи має бібліотека можливість надати мені деяку інформацію. яка стосується моєї дипломної роботи тема якої "Науково-інформаційна діяльність Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського". А саме : "Специфічні риси науково-інформаційної діяльності Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім.. В.І Вернадського" "Аналіз системи науково-інформаційної діяльності Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім.. В.І Вернадського" "Процес оптимізації науково-інформаційної діяльності Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського".
16.
 Запитує:           Христина (02.11.2015)
 Тема запиту:    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можу я отримати в електронному вигляді текст дисертації ДС113993 Джуган, Вікторія Олегівна "Правове регулювання використання та охорони вод в Україні". Наскільки знаю, доступ до депонованих рукописів оплатний, скільки це тоді вартуватиме? Дякую
17.
 Запитує:           Надія (18.12.2015)
 Тема запиту:    Доброї ночі,мені дуже потрібно знайти ось таке: виберіть рубрику “Тематичні зібрання” (ця рубрика місить електронні копії ряду першоджерел), підрубрику «Українська класика, рукописи, стародруки», а далі пункт “Твори Тараса Шевченка”. Я шукала всюди на Вашому сайті і ніде не можу знайти, на жаль.
18.
 Запитує:           Сергій (18.01.2016)
 Тема запиту:    Доброго дня. Я займаюся краєзнавчими доялідженнями. Цікавить родовий архів графського роду Плятерів (колишні власники маєтків Воробин, Дубровиця і ін. що на Поліссі - Волинська губернія). Знайшов інформацію, що частина їхнього родового архіву зберігається в Інституті рукопису НБУВ НАН. В іменному імідж-каталозі знайшов таку картку 975. Ф. 161, № 1. Плятери. Сташевский Евгений Дмитриевич. Описание документов бившаго частно-владельческого архива Плятеров с предварительним историческим анализом сохранившихся документов. Монография. Апрель 1936 г. Машиноп. копия. 196 лл. Дело подшито. Мягкий переплет. Можливо у вас є перелік справ, що містяться у фонді їхнього роду, чи можливо у вас можна замовити копіювання даної праці, поданої вище для ознайомлення з переліком наявних у бібліотеці документів. Якщо так, то скільки це буде коштувати. Буду вдячний за відповідь.
19.
 Запитує:           Ольга (27.01.2016)
 Тема запиту:    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи електронний ресурс видання "Рукописна та книжкова спадщина України: археографічне дослідження унікальних архівних та бібліотечних фондів" є ідентичний оригіналу?
20.
 Запитує:           Ксенія Утєвська (28.03.2016)
 Тема запиту:    Добрий день! Мене цікавлять правила бібліографічного опису рукописних текстів: щоденників, текстів, записаних від руки, а також надрукованих на друкарській машинці та наявних в єдиному екземплярі, тощо. З ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 я ознайомлена; на жаль, там бракує наочних прикладів. Буду вдячна за посилання саме на різноманітні приклади. З повагою, Ксенія Утєвська
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського