Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Громовий О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Окішев Р. О. 
Аналіз особливостей використання НТМ при обробці лезовим інструментом / Р. О. Окішев, О. А. Громовий // Вісн. Житомир. інж.-технол. ін-ту. Техн. науки. - 1999. - № 10. - С. 148-150. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.094

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69027 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Кобзар Є. П. 
Розрахунки і проектування вузлів та деталей верстатів і систем : Навч. посіб. / Є. П. Кобзар, Л. С. Мельничук, О. А. Громовий; Ін-т змісту і методів навчання. - Житомир : ЖІТІ, 2000. - 361 c. - Бібліогр.: 45 назв. - укp.

Викладено методику та приклади розрахунків деталей і вузлів сучасних металорізальних верстатів і систем. Проведено аналіз та оптимізацію кінематичних і структурних варіантів приводів головного руху та їх складових елементів (розрахунки кінематики приводу шпинделей з ступеневим і плавним регулюванням швидкості, вибір електромагнітних муфт, розрахунки зубцевих передач, валів). Наведено методики та приклади розрахунків техніко-економічних показників.


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-52-02 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604276 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Виговський Г. М. 
До питання моделювання роботи шпиндельного вузла при високошвидкісному торцевому фрезеруванні / Г. М. Виговський, О. А. Громовий, М. Л. Білявський // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2005. - № 11. - С. 18-22. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розроблено діаграми стійкості високошвидкісного фрезерування, які пов'язані з процесом, зворотним розгалуженню, тобто період подвійних вібрацій виникає окремо від звичайних самоіснуючих вібрацій, які є типовими для токарних робіт або низькошвидкісного фрезерування зі складними активними зубцями. Запропоновано новий критерій стійкості, який застосовано для фрезерувальної моделі збудження з параметрами затримки. Встановлено математичну залежність стійкості процесу високошвидкісного чистового фрезерування. Вивчено лінійно-квадратичний метод контролю магнетичних опор високошвидкісного шпинделя (ВШШ). Встановлено математичну залежність, згідно з якою встановлюється балансування ВШШ.


Індекс рубрикатора НБУВ: К634.5-52-041.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Виговський Г. М. 
Дослідження вібрацій при різанні незагартованої сталі комбінованим інструментом, оснащеним НТМ / Г. М. Виговський, Я. А. Степчин, О. А. Громовий, М. Л. Білявський // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2008. - № 2. - С. 82-87. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано вібрації комбінованого інструмента, оснащеного НТМ, що реалізує обробку незагартованої сталі комбінуванням випереджувального поверхневого пластичного деформування та різання. Показано, що під час зрізання попередньо зміцненого шару вібрації комбінованого інструмента у порівнянні з класичним різанням у середньому є меншими на 82 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.099-125.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Громовий О. А. 
Розробка числових косокутних торцевих фрез з комбінованими схемами різання : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.01 / О. А. Громовий; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2002. - 16 c. - укp.

Наведено нову комбіновану схему обробки плоских поверхонь торцевими фрезами з регулюванням положення профілювального ножа, на підставі якої розроблено спосіб фрезерування, за яким найбільшу частину припуску видаляють різальними ножами нерухомо закріпленими відносно корпусу фрези, що рухається за коловою траекторією; чистовий припуск видаляють різальними ножами, розташованими в радіальному напрямку на найменшій відстані від осі фрези з найбільшим вильотом і які рухаються за прямолінійною траекторією, перпендикулярною до вектора повздовжньої подачі заготовки. Запропоновано інструмент, що реалізує комбіновану схему обробки. Показано, що з її використанням підвищується якість обробки в напрямку, перпендикулярному до вектора повздовжньої подачі заготовки. За результатами аналізу силового навантаження ножів торцевої фрези встановлено раціональні конструктивні параметри фрез з комбінованими схемами різання для підвищення якості обробки. Визначено геометричні та кінематичні умови забезпечення підвищення якості обробки чистовими косокутними торцевими фрезами з комбінованими схемами різання. Експериментально досліджено особливості впливу режимів різання на сили різання, шорсткість оброблених поверхонь чавунних та стальних загартованих деталей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К634.5-1 + К634.5-56-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321665 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Громовий О. О. 
Становлення і розвиток законодавства про злочини проти моралі на українських землях (ІХ ст. - 1917 р.) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / О. О. Громовий; Національний університет "Одеська юридична академія". - Одеса, 2021. - 20 c. - укp.

Здійснено історико-правовий аналіз процесу становлення та розвитку законодавства про злочини проти моралі на українських землях (IX ст. - 1917 p.). і практики його застосування. Виявлено закономірності й особливості розвитку законодавства про злочини проти моралі на українських землях. Установлено, що поняття та зміст системи злочинів проти моралі набули свого розуміння у примітивному вигляді ще в додержавний період. Зроблено висновок, що важливу роль у житті суспільства відігравала правова регламентація злочинів проти моралі за доби Київської Русі. Проаналізовано основні кримінальні санкції за злочини проти моралі за козацько-гетьманської доби. В основному ці санкції регламентувалися нормами звичаєвого права. Особливого застосування ці санкції отримали на Запорізькій Січі. Досить детальній регламентації підлягає система злочинів проти моралі за нормами "Прав, за якими судиться малоросійський народ" 1743 р. При цьому цей документ містив досить велику кількість складів злочинів проти моралі та передбачав сувору систему покарань як для жінок, так і для чоловіків, які вчинили злочин. Охарактеризовано розвиток законодавства, яке стосувалося злочинів проти моралі та було врегульовано у кримінальному законодавстві на українських землях у складі Російської імперії в XIX ст. Здійснено аналіз нормативної регламентації системи злочинів проти моралі у кримінальному законодавстві Австрійської (Австро-Угорської) імперії на українських землях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)4/6-628

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450353 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського