Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Корчинський М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Корчинський М. Ч. 
Специфічна діагностика HCV-інфекції у дорослих / М. Ч. Корчинський // Сучас. інфекції. - 2004. - № 2. - С. 18-23. - укp.

Обстежено 348 дорослих хворих з HCV-інфекцією або з підозрою на неї за допомогою ІФА та ПЛР методів маркерної діагностики. Найбільш важливим й вірогідним методом специфічної діагностики HCV-інфекції є ПЛР, що дає найменшу кількість помилкових результатів. При цьому у хворих з підтвердженим діагнозом ВГС кількість негативних результатів найнижча (2,86 %). Значна кількість (26,5 %) псевдопозитивних результатів ПЛР на RNA HCV у плазмі хворих, у яких надалі ВГС було виключено, потребує подвійного додаткового обстеження їх у ПЛР на разі двічі негативних результатів ІФА ІІ покоління. Велика кількість псевдопозитивних результатів ІФА ІІ покоління для визначення загальних anti-HCV у хворих, в яких надалі HCV-інфекцію було остаточно виключено, у порівнянні з результатами визначення відповідних Ig M та Ig G у цих же осіб, дозволяють не рекомендувати повторні дослідження за допомогою ІФА ІІ покоління. Підсумовуючи отримані дані, враховуючи відомі рекомендації запропоновано схему обстеження хворих у разі підозри на HCV-інфекцію.

Проанализированы собственные результаты обследования при помощи различных методов ИФА и ПЦР 348-ми взрослых больных с подозрением на ВГС. Наиболее информативным и специфическим методом ее диагностики оказалась ПЦР, которая дала наименьшее количество как ложноположительных (26,5 %), так и ложноотрицательных (2,86 %) результатов. Определение соотношения специфических Ig M и Ig G при первичной диагностике HCV-инфекции рационально как для дифференциации острого и хронического ВГС, так и для подтверждения положительных и отрицательных результатов ПЦР. На достоверность результатов ПЦР для определения RNA HCV не влияет наличие острого и хронического ВГВ, HGV-инфекции. Использование только одних методов ИФА 2 поколения не достаточно как для подтверждения, так и для исключения HCV-инфекции. На основе проведенных исследований усовершенствована схема обследования больных с подозрением на HCV-инфекцию.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16691 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корчинський М. Ч. 
Застосування інструментальних методів у диференційній діагностиці хронічного вірусного гепатиту / М. Ч. Корчинський // Клініч. хірургія. - 2002. - № 5-6. - С. 64. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-48

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26828 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Корчинський М.  
Роль мікролегування у досягненні життєздатної норми росту споживання сталі / М. Корчинський // Наука та інновації. - 2008. - 4, № 2. - С. 74-81. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.08

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Корчинський М. Й. 
Очищення рядів результатів спостережень та оцінювання їх непевності у віртуальних засобах вимірювань / М. Й. Корчинський, М. М. Дорожовець, З. Л. Варша // Системи оброб. інформації. - 2008. - Вип. 4. - С. 38-43. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Представлено новий віртуальний засіб вимірювань, що дозволяє досліджувати детерміновані та випадкові складові досліджуваного процесу разом із оцінюванням непевностей. Віртуальний засіб вимірювань в біжучому режимі опрацьовує зібрані рівномірно у часі дані і містить розширений набір програмних процедур, які аналізують зідентифіковані періодичні та неперіодичні компоненти з наступним їх виключенням. Представлено кілька практичних застосувань віртуального засобу вимірювань для покращання результатів вимірювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж104

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мамедова Е. С. 
Зміни при УЗД у пацієнтів з коінфекцією ХГС/ВІЛ залежно від рівня клітин CD4 / Е. С. Мамедова, М. Ч. Корчинський // Інфекц. хвороби. - 2014. - № 4. - С. 24-30. - укp.

Проаналізовано зміни показників, що виявляються у ході ультразвукового дослідження у пацієнтів з коінфекцією ХГС/ВІЛ залежно від рівня клітин CD4. Показано, що у коінфікованих хворих частіше виявлялися і були більш вираженими гепато- і спленомегалія, ознаки портальної гіпертензії (розширення ворітної і селезінкової вени, зниження середньої лінійної швидкості портального кровотоку). Частота збільшення селезінки та лімфатичних вузлів корелювала з рівнем клітин CD4. При визначенні стадії фіброзу печінки також відзначалося достовірне збільшення ступеня його проявів за зменшення кількості CD4.

Проанализированы изменения показателей, которые возникают при ультразвуковом исследовании у пациентов с коинфекцией ХГС/ВИЧ в зависимости от уровня клеток CD4. Показано, что у коинфицированных больных чаще оказывались и были более выражены гепато- и спленомегалия, признаки портальной гипертензии (расширение воротной и селезеночной вен, снижение средней линейной скорости портального кровотока). Частота увеличения селезенки и лимфатических узлов коррелировала с уровнем клеток CD4. При определении стадии фиброза печенки также отмечалось достоверное увеличение степени его проявлений при уменьшении количества CD4.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514-3 + Р413.5-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського