Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Крахмальов П$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Крахмальов П. С. 
Застосування радіомодифікаторів - міді сульфату та рекомбінантного $E bold alpha-інтерферону в комбінованому лікуванні хворих на рак стравоходу та рак шлунка з поширенням на стравохід / П. С. Крахмальов // Онкология. - 2003. - 5, № 3. - С. 262. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-52 + Р569.432.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160/прил. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Крахмальов П. С. 
Застосування радіомодифікаторів - сульфату міді та рекомбінантного $Ebold alpha2b-інтерферону в комбінованому лікуванні хворих на рак стравоходу та рак шлунка з поширенням на стравохід : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.07 / П. С. Крахмальов; АМН України. Ін-т онкології. - К., 2004. - 17 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-52 + Р569.433.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330085 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кіркілевський С. І. 
Сучасні підходи до неоад'ювантної терапії хворих на рак стравоходу / С. І. Кіркілевський, Р. І. Фридель, П. С. Крахмальов, Ю. М. Кондрацький // Клинич. онкология. - 2015. - № 3. - С. 18-22. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Рак стравоходу характеризується високозлоякісним перебігом, що потребує застосування комплексного підходу до терапії пацієнтів з цією патологією. На сучасному етапі для доопераційного лікування хворих на рак стравоходу використовують променеву, хіміо-, таргетну терапію. Застосовують внутрішньовенний, внутрішньоартеріальний та ендолімфатичний шляхи введення хіміопрепаратів. Найбільш ефективною є методика, яка включає неоад'ювантну хіміопроменеву терапію з подальшим радикальним хірургічним лікуванням. Променеву терапію проводять на лінійних і циклічних прискорювачах, гамма-терапевтичних установках. Найефективнішими хіміопрепаратами для лікування пацієнтів із раком стравоходу є таксани, які мають радіосенсибілізуючі властивості. Таргетна терапія є перспективною, але маловивченою і часто поєднується з класичною хіміотерапією. Розробка нових, патогенетично обгрунтованих препаратів, які базуються на молекулярно-біологічних особливостях пухлини та будуть застосовуватися на фоні високотехнологічної променевої терапії, - майбутнє в доопераційному лікуванні хворих із такою агресивною пухлиною, як рак стравоходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Фридель Р. І. 
Безпосередні результати застосування доопераційної хіміопроменевої терапії з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків / Р. І. Фридель, С. І. Кіркілевський, О. А. Супруненко, П. С. Крахмальов, Ю. М. Кондрацький // Клинич. онкология. - 2015. - № 2. - С. 3-6. - укp.

Рак стравоходу - високозлоякісне захворювання, що супроводжується раннім лімфогенним метастазуванням. Найбільш ефективним у лікуванні пацієнтів з цією нозологічною формою вважають комплексний підхід. Для визначення ефективності доопераційного хіміопроменевого лікування при раку стравоходу розпочато рандомізоване дослідження, в якому порівняли стандартну хіміопроменеву терапію з внутрішньоартеріальною. У дослідження увійшли 54 хворих на рак внутрішньогрудного відділу стравоходу. У 26 пацієнтів застосовано доопераційну хіміопроменеву терапію з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків, а в 28 - стандартну хіміопроменеву терапію. Безпосередні результати не відрізнялися за частотою регресії, післяопераційних і токсичних ускладнень. Віддалені результати не вивчено у зв'язку з невеликим терміном від початку дослідження. Аналіз виживаності та віддалених результатів надасть можливість визначити доцільність застосування доопераційної хіміопроменевої терапії з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків у хворих на рак внутрішньогрудного відділу стравоходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кіркілевський С. І. 
Результати стентування хворих на рак верхніх та середніх відділів стравоходу / С. І. Кіркілевський, П. С. Крахмальов, Р. І. Фридель // Клініч. онкологія. - 2019. - 9, № 2. - С. 92-98. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

На момент встановлення діагнозу хворі на рак стравоходу (РС) найчастіше є неоперабельними у зв'язку із занедбаністю процесу. Тривалість життя в інкурабельних пацієнтів з вираженою дисфагією становить в середньому 90 днів. Радикальне лікування може бути виконано лише у 20 - 30 % хворих з 5-річною виживаністю у межах 10,3 - 35 %. Мета роботи - дослідити безпосередні та віддалені результати стентування хворих на РС залежно від локалізації первинної пухлини. Проаналізовано досвід використання внутрішньостравохідних саморозширюваних стентів у хворих на РС (49 випадків - рак верхніх і 73 - середніх відділів стравоходу) в порівнянні з накладенням стоми (53 випадки). В результаті лікування у всіх хворих, які були стентовані, зменшувалася дисфагія, з'являлася можливість приймати їжу звичайним шляхом, поліпшувалася якість життя, у багатьох з'являлася можливість продовжити терапію. Виявлено, що стентування неоперабельних хворих на рак верхніх і середніх відділів стравоходу є виправданим, воно дозволяє пацієнтам продовжити харчуватися природним шляхом і тим самим значно покращує якість життя, на відміну від накладення стоми. Хворі на рак верхніх відділів стравоходу (РВВС), які були стентовані не з приводу нориць, мали достовірно кращі віддалені результати виживаності, ніж хворі на РС після накладення стоми і подібні хворі на рак середніх відділів стравоходу (РСВС), причому виживаність хворих на РВВС після стентування не з приводу нориць була значно кращою, ніж при їх наявності. Хворі на РСВС, які були стентовані з приводу нориць, мали такі ж віддалені результати виживаності, як і хворі на РСВС, які були стентовані не з приводу нориць, що свідчить про високу ефективність стентування при РСВС з приводу нориць. Висновки: стентування неоперабельних хворих на рак верхніх та середніх відділів стравоходу є виправданим, воно дозволяє пацієнтам продовжити харчування природним шляхом та тим самим значно покращує якість життя, на відміну від накладення стоми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.43-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Крахмальов П. С. 
Комбіноване та комплексне лікування хворих на рак верхніх відділів стравоходу : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.07 / П. С. Крахмальов; Національний інститут раку. - Київ, 2021. - 40 c. - укp.

Досліджено проблеми покращення безпосередніх і віддалених результатів лікування та якості життя хворих на рак верхніх відділів стравоходу шляхом удосконалення існуючих та розробки нових методів та методик комбінованого та комплексного лікування, модифікації оперативних втручань, персоніфікації лікування. Робота базується на ретроспективних та проспективних даних клінічних спостережень і вивчених та узагальнених результатах лікування 1690 хворих на злоякісні новоутворення стравоходу, які отримували лікування в науково-дослідному відділенні пухлин органів грудної порожнини Національного інституту раку у 1978-2017 рр.; жінок було 138 (8,17%), чоловіків - 1552 (91,83%); віком від 20 до 90 років, середній вік хворих 58,48 років.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453278 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського