Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Литвинчук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Чаплик В. В. 
До питання ендогенної інтоксикації / В. В. Чаплик, В. Г. Литвинчук // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2006. - № 3. - С. 66-71. - Бібліогр.: 64 назв. - укp.

Проаналізовано дані літератури, переважно за останні 10 років, які стосуються ендогенної інтоксикації - симптомокомплексу патологічних станів, суть яких полягає в надмірному нагромадженні в організмі біоактивних компонентів, що веде до глибоких порушень метаболізму і кровообігу та спричиняє розлади функціонування систем організму.


Ключ. слова: синдром ендогенної інтоксикації, токсини
Індекс рубрикатора НБУВ: Р284

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Чаплик В. В. 
До питання детоксикації організму / В. В. Чаплик, В. Г. Литвинчук // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2007. - № 4. - С. 82-87. - Бібліогр.: 49 назв. - укp.

Проаналізовано дані літератури, переважно за останні 10 років, які стосуються детоксикації організму в цілому, механізмів природної детоксикації та антиоксидантного захисту. Наведено матеріали власних клінічних досліджень щодо впровадження в практику нових інфузійних препаратів Лактопротеїн з сорбітолом і Простенон.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.4/5-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Литвинчук В. В. 
Медико-соціальна характеристика стану здоров'я новонароджених та шляхи оптимізації антенатальної профілактики : Автореф. дис...канд. мед. наук : 14.02.03 / В. В. Литвинчук; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2001. - 20 c. - укp.

Внаслідок тривалого спостереження за станом здоров'я вагітних, плодів і немовлят розроблено моделі формування здорової, гармонічно розвиненої дитини та запобігання окремим патологічним станам немовлят. Визначено найбільш важливі фактори та групи ризику щодо розвитку патологічних станів у немовлят (гіпертрофії, макросомії, асфіксії). Доведено, що макросомію слід відносити до патологічного стану періоду новонародженості, оскільки вона зумовлює ускладення анте-, інтра- та постнатального періодів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)44

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Литвинчук В.А. 
Оптимальне автоматичне частотне розвантаження енергосистем / В.А. Литвинчук, В.П. Яновський, В.І. Бондаренко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2012. - № 1. - С. 70-73. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано алгоритм оптимального налаштування системи автоматичного частотного розвантаження (АЧР) у програмному комплексі, в якому завдання синтезу системи АЧР розглядається як задача визначення найкращого набору уставок, які надають можливість розвантажувати енергосистему у відповідності до розвитку аварії за будь-яких аварійних режимів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-082.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Литвинчук В. Д. 
Дифференциация метастазов в легкие при высокодифференцированном раке щитовидной железы / В. Д. Литвинчук, Н. Е. Таварткиладзе, В. Т. Стоян, Л. И. Богданович, А. М. Чеботарева, О. В. Куличкова // Укр. радіол. журн.. - 2015. - 23, № 3. - С. 99-101. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423 + Р569.452

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14579 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Литвинчук В. Г. 
Гостра ниркова недостатність: профілактика та лікування / В. Г. Литвинчук // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2016. - 4, № 1. - С. 124-127. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Одною із складних клінічних ситуацій в практиці критичних станів є гостра ниркова недостатність (ГНН). Рання діагностика надає змогує максимально покращити результати лікування гострої уремічної інтоксикації. На підставі власних даних доведено, що для діагностики, крім визначення добового діурезу, найбільш інформативним є концентрація натрію у сечі та добова екскреція азотистих метаболітів. Своєчасний початок екстракорпоральної детоксикації дозволяє запобігти розвитку поліорганної недостатності та сприяє зниженню летальності у разі ГНН.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414-323

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Козопас В. С. 
Клінічні аспекти діагностики та лікування внутрішньосуглобових переломів п'яткових кісток : (огляд літ.) / В. С. Козопас, В. Г. Лобанов, В. В. Сікліцький, В. В. Гуменюк, В. Г. Литвинчук, В. С. Жуковський, В. В. Мельник // Травма. - 2017. - 18, № 6. - С. 174-179. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Розглянуті питання діагностики та лікування внутрішньосуглобових переломів п'яткових кісток. Висвітлені основні тенденції і напрямки діагностики та лікування: механогенез, сучасні класифікації, стандарти обстеження, можливості оптимізації надання медичної допомоги постраждалим із внутрішньосуглобовими переломами п'яткових кісток. Встановлено, що існує проблема діагностики й якісного лікування внутрішньосуглобових переломів п'яткових кісток, яка потребує вирішення шляхом розробки, впровадження комплексних методик діагностики та лікування на засадах доказової медицини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.578

Шифр НБУВ: Ж23024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Литвинчук В. А. 
Аналіз впливу розподіленої генерації відновлюваних джерел енергії на резерв автоматичного частотного розвантаження / В. А. Литвинчук, М. І. Каплін, О. О. Кармазін // Відновлюв. енергетика. - 2022. - № 3. - С. 19-27. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Аналіз системних аварій в європейських енергосистемах, які мають частку відновлюваних джерел в структурі генерації, виявив недоліки діючих схем автоматичного частотного розвантаження (АЧР). Важливим фактажем цього було те, що система частотного розвантаження одномоментно відключала тим самим реле частоти частину навантаження і розподілену в мережі генерацію. З аналізу аварій можна було зробити висновок, що за умов, коли в енергосистемі є частка розподіленої генерації (РГ) виникає необхідність враховувати таку особливість для вибору обсягів і принципів налаштування уставок АЧР. Проведено детальний аналіз організації замірів потужностей, підключених до реле частоти, параметрів схеми системи АЧР, яка діє в об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України. На реальній схемі мікромережі було показано, що загальний обсяг розвантаження системи АЧР буде зменшуватися зі збільшенням частки потужності РГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-023

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Литвинчук В. А. 
Розрахунок доцільного обсягу автоматичного частотного розвантаження і його розміщення в енергосистемі з розподіленими джерелами електричної енергії / В. А. Литвинчук, М. І. Каплін, О. О. Кармазін // Відновлюв. енергетика. - 2021. - № 1. - С. 18-30. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Система автоматичного частотного розвантаження (АЧР) є одним із основних засобів, який широко застосовується в енергосистемах для стримування швидкого падіння частоти. Система АЧР здатна за мілісекунди відключити частину споживачів, а за секунди - зупинити падіння частоти в районах енергосистеми, які утворилися в результаті каскадної аварії з відключення ліній і генераторів. Для підтримки тимчасового балансу активної потужності в аварійних ситуаціях в енергосистемі повинна бути передбачена кількість навантаження на відключення. Тому національні оператори систем передачі або мережа операторів систем передачі електроенергії встановлюють так званий загальний обсяг розвантаження. Найчастіше в стандартах та нормативних документах енергосистем цей показник розраховують для загального пікового попиту і рекомендують розмістити в енергосистемі рівномірним географічним способом. Такий спосіб розміщення загального обсягу розвантаження не враховує структуру електромережі, добової та сезонної зміни потужностей генерації і споживання, незважаючи на те, що стандарти, нормативні документи вимагають це враховувати. Запропоновано математичну модель і спосіб визначення загального обсягу розвантаження системи АЧР і його розміщення в мережі енергосистеми з урахуванням розподілених (у вузлах споживачів) відновлюваних джерел енергії, ймовірних варіантів аварійного поділу енергосистеми, вимог міжнародних стандартів та нормативних документів, що регулюють функціонування систем протиаварійного захисту в галузі електроенергетики. Модель являє собою задачу цілочисельного (бінарного) лінійного програмування, що здійснює вибір оптимального за критерієм категорійності набору пристроїв АЧР, які розміщені у наперед заданих вузлах енергосистеми і спрацювання яких забезпечує баланс потужності в аварійних районах її поділу. Електричні параметри усталених режимів, а також ефективність оптимального обсягу і розподілу розвантаження в мережі визначаються і перевіряються (верифікуються) у серії апріорних та апостеріорних розрахунків на точних математичних моделях, визнаних у світовій практиці програмних продуктів електроенергетики. Отриманий таким чином розподіл обсягів розвантаження підвищує імовірність балансування як найбільшої кількості аварійних районів енергосистеми за умови задоволення вимог щодо частотно-часової зони відповідних перехідних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-023

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського