Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Лук'янов М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Лук'янов М. Ю. 
π-Комплекси Сu(I) з N-алільними похідними амінонітрилів: синтез і стереохімія : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / М. Ю. Лук'янов; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Львів, 2013. - 20 c. - укp.

Методом змінно-струмного електрохімічного синтезу одержано 20 нових сполук купруму(І) у вигляді монокристалів, серед яких - 16 π-комплексів з N-алільними похідними амінонітрилів, 3 σ-комплекси купруму(І) з амінонітрилами та одна сполука, побудована з електростатично-зв'язаних органічних катіонів і полімерних купрогалогенідних аніонів. Проведено повний рентгеноструктурний аналіз одержаних сполук методом монокристалу. Виявлено кристалохімічні особливості будови та специфіку утворення синтезованих сполук, а також вплив напрямлених взаємодій (Си(І)-(С=С) та водневих зв'язків) на кристалічну будову комплексів. Вперше виявлено інертну поведінку атома нітрогену нітрильної групи щодо Си(І) у більшості галогенідних π-комплексів купруму(І).


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.316 + Г35

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403519 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лук'янов М. 
Купрокомплекси амінонітрилів: синтез і кристалічна структура сполук Cu(I) з 3-(диаліламіно)пропаннітрилом та 1,4-біс(2-ціаноетил)піперазином складу [Cu((CBV3DHBV5D)BV2DNCBV2DHBV4DCN)BFBV4D] i [Cu(NCCBV2DHBV4DNHCBV4DHBV8DNHCBV2DHBV4DCN)BV0,5DClBV2D] / М. Лук'янов, Є. Горєшнік, М. Миськів // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. хім.. - 2012. - Вип. 53. - С. 50-59. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.316 + Г271.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/х. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Павлюк О. 
Синтез та кристалічна структура комплексів аргентуму(I) складу [(1-алілхіноліній)]AgClBV2D та [(2-алілізохіноліній)]AgClBV2D / О. Павлюк, М. Лук'янов, М. Миськів // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. хім.. - 2015. - Вип. 56 (ч. 1). - С. 145-154. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.326 + Г271.32

Шифр НБУВ: Ж28852/х. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Павлюк О. 
Синтез та кристалічна структура $E bold pi-комплексу аргентуму (I) складу [(2-лілізохіноліній)$E bold roman {Ag sub 2 (NO sub 3 ) sub 3}] / О. Павлюк, М. Лук'янов // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. хім.. - 2009. - Вип. 50. - С. 28-35. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.326 + Г271.32

Шифр НБУВ: Ж28852/х. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Лук'янов М. М. 
Вивчення перспектив застосування нанотехнологій у побутовій холодильній техніці (теплофізичний експеримент, моделювання, еколого-енергетичний аналіз) : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / М. М. Лук'янов; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Одеса, 2015. - 23 c. - укp.

Експериментально та теоретично вивчено вплив домішок наночастинок на: теплофізичні властивості розчинів холодоагент/мастило; показники ефективності компресорної системи; інтенсивність процесів кипіння робочого тіла в горизонтальній трубі. Проведено еколого-енергетичний аналіз доцільності використання нанотехнологій у побутовій холодильній техніці. Наведено одержані експериментальні дані щодо впливу домішок наночастинок ТіО{\dn\fs8 2} та АІ{\dn\fs8 2}О{\dn\fs8 3} на густину, тиск насиченої пари, поверхневий натяг і динамічну в’язкість розчинів холодоагент/мастило. Показано, що домішки наночастинок АІ{\dn\fs8 2}О{\dn\fs8 3} і ТіО{\dn\fs8 2} у розчинах R600а/мастило сприяють зниженню поверхневого натягу та збільшенню тиску насиченої пари та в'язкості, зростанню псевдокритичних параметрів розчинів R600a/мастило. Експериментальні дослідження показують, що домішки наночастинок АІ{\dn\fs8 2}О{\dn\fs8 3} і ТіО{\dn\fs8 2} у робочому тілі сприяють підвищенню холодопродуктивності та холодильного коефіцієнта. Найбільший вклад у збільшення холодильного коефіцієнта вносять наночастинки АІ{\dn\fs8 2}О{\dn\fs8 3} за малих витрат робочого тіла. Експериментальне та теоретичне дослідження локальних коефіцієнтів тепловіддачі під час кипіння робочого тіла з домішками наночастинок АІ{\dn\fs8 2}О{\dn\fs8 3} показало, що середній по довжині випарника коефіцієнт тепловіддачі для робочого тіла РХМ/мінеральне мастило/наночастинки АІ{\dn\fs8 2}О{\dn\fs8 3} збільшується приблизно на 9 % порівняно з робочому тілом РХМ/мінеральне мастило. Застосовано метод розрахунку повної еквівалентної емісії парникових газів і запропоновано нові екоіндикатори, які підкреслюють доцільність застосування нанотехнологій у побутовій холодильній техніці.


Індекс рубрикатора НБУВ: З392.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Лук'янов М. О. 
Особливості проектування і керування вентильно-індукторним двигуном з мінімізацією пульсації моменту / М. О. Лук'янов, Є. В. Вербицький // Мікросистеми, Електроніка та Акустика. - 2020. - 25, № 1. - С. 20-26. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Вентильно-індукторний двигун (ВІД) завдяки своїм перевагам можна використовувати в транспортних засобах низької та середньої потужності. Проте, на даний момент, через значні пульсації обертового моменту, недостатню питому потужність і складність драйвера він не є популярним. Розглянуто структуру ВІД і запропоновано відношення між полюсами статора та ротора для забезпечення високої ефективності. Для мінімізації пульсацій обертового моменту запропоновано спеціальну високочастотну методику формування струму обмотки статора. Наведено загальний алгоритм проектування ВІД із запропонованою структурою.


Індекс рубрикатора НБУВ: З291.д74

Шифр НБУВ: Ж69367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лук'янов М. О. 
Система акумулювання сонячної електростанції / М. О. Лук'янов, Є. В. Вербицький, А. Блінов // Мікросистеми, Електроніка та Акустика. - 2021. - 26, № 2. - С. 37-45. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Розглянуто зміни у законодавстві щодо правил генерування електроенергії відновлювальних джерел і впровадження штрафів за небаланси, що стимулює виробників покращувати прогноз генерації електроенергії та модернізувати існуючі електростанції шляхом встановлення систем акумулювання енергії. Проаналізовано можливі точки під'єднання та топології перетворювачів зарядно-розрядного пристрою системи акумулювання та обрано перетворювач, що задовольняє технічним вимогам системи. Описано та порівняно режими його роботи за заданої похибки прогнозу, а саме режим зі стабілізацією потужності та без неї. Доведено, що з точки зору покращання параметрів якості генерованої електроенергії за можливості доцільно використовувати режим зі стабілізацією потужності. Відповідно до обраного режиму роботи обрано літій-іонний акумулятор, що надає можливість у ширшому діапазоні стабілізувати потужність та розраховано його мінімальну ємність. Показано, що режим часткової стабілізації потужності використовується лише при похибці прогнозу більше ніж 52 % у режимі заряджання. Для перевірки отриманих теоретичних співвідношень для типових вхідних даних розраховано параметри перетворювача, створено його модель у середовищі MATLAB Simulink і перевірено його працездатність.


Індекс рубрикатора НБУВ: З637

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69367 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського