Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Папп О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Папп О. В. 
Мас-спектрометрія процесів іонізації та дисоціативної іонізації молекул амінокислот електронами : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.04 / О. В. Папп; Ужгородський національний університет. - Ужгород, 2019. - 19 c. - укp.

Присвячено комплексному експериментальному і теоретичному дослідженню процесів іонізації та дисоціативної іонізації молекул амінокислот гліцину, метіоніну, триптофану та аланіну під дією повільних електронів (≤100 еВ), що супроводжуються фрагментацією зазначених молекул, з подальшим аналізом продуктів розпаду. Представлено опис фізичних процесів взаємодії низькоенергетичних електронів (енергією ≤100 еВ) з багатоатомними молекулами. Розглянуто основні закономірності аналізу спектрів мас органічних молекул при іонізації електронним ударом. Описано експериментальну установку з магнітним мас-спектрометром МИ-1201. Проаналізовано недоліки стандартних промислових джерел іонів та запропоновано заходи з модернізації останніх з метою можливості проведення мас-спектрометричних вимірювань сполук у газоподібному стані. Проведено ідентифікацію основних піків отриманих мас-спектрів. Незважаючи на слабку відносну інтенсивність піків материнських іонів досліджуваних молекул, було отримано енергетичні залежності їх виходу та енергії (потенціали) їх іонізації. Також були визначені абсолютні величини енергій появи основних іонних фрагментів досліджуваних молекул амінокислот. З метою встановлення найбільш ймовірних механізмів їх фрагментації під дією низькоенергетичних електронів було проаналізовано довжини та порядки зв’язків нейтральних молекул з використанням знайдених у роботі величин енергій появи іонних фрагментів. Уперше спостережено вихід двозарядних іонних фрагментів з молекул амінокислот. Установлено їх хімічний склад, та висловлено припущення, щодо механізмів їх утворення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.73 + Г246.361 + Г215.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439546 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського