Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Фридель Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кіркілевський С. І. 
Сучасні підходи до неоад'ювантної терапії хворих на рак стравоходу / С. І. Кіркілевський, Р. І. Фридель, П. С. Крахмальов, Ю. М. Кондрацький // Клинич. онкология. - 2015. - № 3. - С. 18-22. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Рак стравоходу характеризується високозлоякісним перебігом, що потребує застосування комплексного підходу до терапії пацієнтів з цією патологією. На сучасному етапі для доопераційного лікування хворих на рак стравоходу використовують променеву, хіміо-, таргетну терапію. Застосовують внутрішньовенний, внутрішньоартеріальний та ендолімфатичний шляхи введення хіміопрепаратів. Найбільш ефективною є методика, яка включає неоад'ювантну хіміопроменеву терапію з подальшим радикальним хірургічним лікуванням. Променеву терапію проводять на лінійних і циклічних прискорювачах, гамма-терапевтичних установках. Найефективнішими хіміопрепаратами для лікування пацієнтів із раком стравоходу є таксани, які мають радіосенсибілізуючі властивості. Таргетна терапія є перспективною, але маловивченою і часто поєднується з класичною хіміотерапією. Розробка нових, патогенетично обгрунтованих препаратів, які базуються на молекулярно-біологічних особливостях пухлини та будуть застосовуватися на фоні високотехнологічної променевої терапії, - майбутнє в доопераційному лікуванні хворих із такою агресивною пухлиною, як рак стравоходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фридель Р. І. 
Безпосередні результати застосування доопераційної хіміопроменевої терапії з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків / Р. І. Фридель, С. І. Кіркілевський, О. А. Супруненко, П. С. Крахмальов, Ю. М. Кондрацький // Клинич. онкология. - 2015. - № 2. - С. 3-6. - укp.

Рак стравоходу - високозлоякісне захворювання, що супроводжується раннім лімфогенним метастазуванням. Найбільш ефективним у лікуванні пацієнтів з цією нозологічною формою вважають комплексний підхід. Для визначення ефективності доопераційного хіміопроменевого лікування при раку стравоходу розпочато рандомізоване дослідження, в якому порівняли стандартну хіміопроменеву терапію з внутрішньоартеріальною. У дослідження увійшли 54 хворих на рак внутрішньогрудного відділу стравоходу. У 26 пацієнтів застосовано доопераційну хіміопроменеву терапію з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків, а в 28 - стандартну хіміопроменеву терапію. Безпосередні результати не відрізнялися за частотою регресії, післяопераційних і токсичних ускладнень. Віддалені результати не вивчено у зв'язку з невеликим терміном від початку дослідження. Аналіз виживаності та віддалених результатів надасть можливість визначити доцільність застосування доопераційної хіміопроменевої терапії з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків у хворих на рак внутрішньогрудного відділу стравоходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Киркилевский С. И. 
Комбинированная гастрэктомия с резекцией участка аномально отходящей общей печеночной артерии и формированием межсосудистого анастомоза / С. И. Киркилевский, Р. И. Фридель, П. С. Крахмалев, Ю. Н. Кондрацкий // Клинич. онкология. - 2014. - № 3. - С. 22-23. - Библиогр.: 1 назв. - рус.

Хирургическая анатомия артерий чревного ствола достаточно вариабельна. Представлен случай отсутствия чревного ствола у пациентки Ч. (76 лет) с гастроэзофагеальным раком. Опухоль врастала в тело и хвост поджелудочной железы, общую печеночную артерию. Непосредственно от брюшной аорты отходила левая желудочная артерия, а от нее - общая печеночная артерия; ниже от аорты отходила селезеночная артерия. Больной проведено комбинированную гастрэктомию с резекцией хвоста и тела поджелудочной железы, спленэктомией, резекцией общей печеночной артерии и формированием сосудистого анастомоза между культей левой желудочной артерии и общей печеночной артерией.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433-59 + Р457.445

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кіркілевський С. І. 
Результати стентування хворих на рак верхніх та середніх відділів стравоходу / С. І. Кіркілевський, П. С. Крахмальов, Р. І. Фридель // Клініч. онкологія. - 2019. - 9, № 2. - С. 92-98. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

На момент встановлення діагнозу хворі на рак стравоходу (РС) найчастіше є неоперабельними у зв'язку із занедбаністю процесу. Тривалість життя в інкурабельних пацієнтів з вираженою дисфагією становить в середньому 90 днів. Радикальне лікування може бути виконано лише у 20 - 30 % хворих з 5-річною виживаністю у межах 10,3 - 35 %. Мета роботи - дослідити безпосередні та віддалені результати стентування хворих на РС залежно від локалізації первинної пухлини. Проаналізовано досвід використання внутрішньостравохідних саморозширюваних стентів у хворих на РС (49 випадків - рак верхніх і 73 - середніх відділів стравоходу) в порівнянні з накладенням стоми (53 випадки). В результаті лікування у всіх хворих, які були стентовані, зменшувалася дисфагія, з'являлася можливість приймати їжу звичайним шляхом, поліпшувалася якість життя, у багатьох з'являлася можливість продовжити терапію. Виявлено, що стентування неоперабельних хворих на рак верхніх і середніх відділів стравоходу є виправданим, воно дозволяє пацієнтам продовжити харчуватися природним шляхом і тим самим значно покращує якість життя, на відміну від накладення стоми. Хворі на рак верхніх відділів стравоходу (РВВС), які були стентовані не з приводу нориць, мали достовірно кращі віддалені результати виживаності, ніж хворі на РС після накладення стоми і подібні хворі на рак середніх відділів стравоходу (РСВС), причому виживаність хворих на РВВС після стентування не з приводу нориць була значно кращою, ніж при їх наявності. Хворі на РСВС, які були стентовані з приводу нориць, мали такі ж віддалені результати виживаності, як і хворі на РСВС, які були стентовані не з приводу нориць, що свідчить про високу ефективність стентування при РСВС з приводу нориць. Висновки: стентування неоперабельних хворих на рак верхніх та середніх відділів стравоходу є виправданим, воно дозволяє пацієнтам продовжити харчування природним шляхом та тим самим значно покращує якість життя, на відміну від накладення стоми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.43-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фридель Р. І. 
Неоад'ювантна хіміопроменева терапія з внутрішньоартеріальним введенням цитостатиків у лікуванні хворих на рак внутрішньогрудного відділу стравоходу : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.07 / Р. І. Фридель; Національний інститут раку. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432391 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського