Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Хоромський Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Ковальчук Л. Я. 
Біоритм і кровотік при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки / Л. Я. Ковальчук, Л. М. Хоромський, Р. В. Свистун // Шпит. хірургія. - 2006. - № 3. - С. 5-7. - Бібліогр.: с.7. - укp.

Проаналізовано біоритмічні скорочення і шкідливість кровотоку шлунка і дванадцятипалої кишки за виразкової хвороби до і після резекції шлунка у ваготомії в 104-х хворих. Синхронні дослідження біоритму і кровотоку у стінці шлунка і дванадцятипалої кишки показали, що у хворих на виразкову хворобу шлунка й кишки відбувається значне зниження швидкості кровотоку і падіння амплітуди біоритму цих органів. Найбільше зниження кровотоку і падіння біоритму спостережено у хворих з виразковою хворобою шлунка в поєднанні з атрофічним гастритом. У хворих з дуоденальними виразками також спостережено падіння амплітуди біоритмічних скорочень і зниження швидкості кровотоку. Встановлено, що чим більше падіння швидкості кровотоку, тим слабші біоритмічні скорочення кишки. Зазначено, що у процесі вибору методу хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка необхідно, крім інших показників, враховувати кровотік і біоритми шлунка. Оперативне втручання може бути виконано без значного ризику тільки за показників біоритму не нижче 2 мм вод. ст. і регіонарного кровотоку шлунка - ішемія не вище I ступеня.

Проанализированы биоритмические сокращения и скорость кровотока желудка и двенадцатиперстной кишки при язвенной болезни до и после резекции желудка и ваготомии у 104-х больных. Указано, что синхронные исследования биоритма и кровотока в стенке желудка и двенадцатиперстной кишки показали, что у больных с язвенной болезнью желудка и кишки происходит значительное снижение скорости кровотока и падение амплитуды биоритма этих органов. Наибольшее снижение кровотока и падение биоритма наблюдалось у больных язвенной болезнью желудка в сочетании с атрофическим гастритом. У больных с дуоденальными язвами также наблюдалось падение амплитуды биоритмических сокращений и снижение скорости кровотока. Установлено, что чем больше падение скорости кровотока, тем слабее биоритмические сокращения кишки. При выборе метода хирургического лечения язвенной болезни желудка, необходимо, кроме других показателей, учитывать кровоток и биоритм желудка. Оперативное вмешательство может быть выполнено без риска только при показателях биоритма не ниже 2 мм вод. ст. и регионарного кровотока желудка - ишемия не выше I степени.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16211 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хоромський Л. М. 
Біоритми органів людини (біоритми порожнистих органів черевної порожнини) / Л. М. Хоромський, Р. В. Свистун. - Т. : ТДМУ "Укрмедкнига", 2005. - 218 c. - Бібліогр.: с. 213-217. - укp.

Наведено відомості про біоритми різних органів людського організму та їх резонансний збій, показано можливості використання одержаних показників для правильної діагностики, терапії та профілактики багатьох захворювань. Розглянуто гіпотези щодо виникнення біоритмів, розроблено методику дослідження біоритмічних скорочень шлунково-кишкового тракту. Наведено графічні дані про біоритм порожнистих органів живота. З'ясовано особливості біоритму за біорезонансних збоїв, а також у разі стресових, агресивних та шокових станів. Встановлено наявність біорезонансних збоїв у випадку дії на біоритм різних зовнішніх факторів, частота коливань яких співпадає з частотою біоритму людини. Показано позитивний вплив фізкультури та спорту на характер біоритму, забезпечення його високого рівня, а також зменшення частоти захворювань та збільшення тривалості активного життя людини до 80 років. Вивчено дію різних медикаментозних препаратів та харчових речовин на біоритм. Досліджено стан біоритму та кровотоку за виразкової хвороби шлунка та дванадтятипалої кишки. На підставі одержаних даних розроблено рекомендації щодо корекції біоритму та кровотоку порожнистих органів живота.

Представлены сведения о биоритмах различных органов человеческого организма и их резонансных сбоях, показаны возможности использования полученных показателей для правильной диагностики, терапии и профилактики многих заболеваний. Рассмотрены гипотезы о возникновении биоритмов, разработана методика исследования биоритмических сокращений желудочно-кишечного тракта. Приведены графические данные о биоритмах полых органов живота. Установлены особенности биоритма при биорезонансных сбоях, а также в случае стрессовых, агрессивных и шоковых состояний. Доказано наличие биорезонансных сбоев при действии различных внешних факторов, частота колебаний которых совпадает с частотой биоритма человека. Показано позитивное влияние физкультуры и спорта на характер биоритма, обеспечение его высокого уровня, а также уменьшение частоты заболеваний и увеличение продолжительности жизни человека до 80 лет. Изучено действие различных медикаментозных препаратов и пищевых веществ на биоритм. Исследовано состояние биоритма и кровотока при язвенной болезни желудка и двенадцатиперстной кишки. На основании полученных данных разработаны рекомендации по коррекции биоритма и кровотока полых органов живота.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА669967 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського