Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Антонець Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Актуальні питання медицини дитинства : Зб. наук. робіт вчен. та лікарів клінік Вінничини - підсумок 20-річної діяльн. Вінниц. обл. дит. клініч. лікарні / ред.: Т. І. Антонець; Вінниц. обл. дит. клініч. лікарня. - Вінниця, 2000. - 154 c. - укp.

Висвітлено етапи становлення дитячої торакальної служби на Вінничині. Проаналізовано роль материнського молозива та молока як джерела гормонів тиреоїдної системи. Впроваджено програму "підтримка грудного вигодовування дітей". Наведено сучасні підходи до лікування бронхіальної астми у дітей, зокрема доведено ефективність застосування недокромілу натрію для лікування дітей, хворих на бронхіальну астму, викликану сенсибілізацією до побутових алергенів. Здійснено ретроспективний аналіз результатів програмного лікування гострого лімфобластного лейкозу в дітей за модифікованим протоколом BFM - 95. Розроблено нові схеми лікування гострого гломерулонефриту у дітей. Розкрито причини нейросенсорної туговухості у дітей та шляхи її реабілітації. Відображено питання діагностики гострого апендициту в дітей. Описано методи ультразвукового дослідження для диференційної діагностики захворювань органів мошонки. Зроблено порівняльну характеристику ефективності гемосорбції та плазмаферезу у разі синдрому поліорганної недостатності у дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)4 я54(4УКР) + Р73 я54(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС34980 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дудник В. М. 
Епідеміологічні та клінічні особливості гострого лімфобластного лейкозу у дітей Вінницької області / В. М. Дудник, Т. І. Антонець, Є. В. Димніч // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - № 4. - С. 124. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР-4ВІН)026.425.6 + Р733.411.022.3-3 + Р733.569.411-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Каблукова О. К. 
Роль фосфоліпідів та $E bold beta sub 2-мікроглобуліну в хронізації гломерулонефриту у дітей / О. К. Каблукова, І. С. Горовий, Т. І. Антонець, О. А. Моравська, Г. С. Гумінська, М. М. Демченко // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - № 4. - С. 107. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Антонець Т. І. 
Антропогенетичні критерії виникнення алергічних ринітів у підлітків подільського регіону України : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / Т. І. Антонець; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. - Вінниця, 2004. - 20 c. - укp.

Досліджено вплив особливостей антропометричних, соматотипологічних і дерматогліфічних показників та антигенів крові системи АВ0 і Rh на розвиток алергічних ринітів у міських підлітків подільського регіону України. Вперше встановлено, що залежно від статі та типу захворювання у пацієнтів спостерігаються "діатезні" (субпатологічні) конституціональні типи, які характеризуються різнонаправленістю змін габаритних і поздовжніх розмірів тіла, величини дистальних епіфізів, обхватних розмірів тіла, товщини шкірно-жирових складок. На підставі одержаних результатів підтверджено суттєве значення визначення "дерматогліфічних типів" та специфіки розподілу еритроцитарних антигенів крові за системами AB0 і Rh для вивчення індивідуальних і типологічних особливостей виникнення алергічних ринітів. Проведено антропогенетичні дослідження та вперше розроблено дискримінантні моделі виникнення сезонних і цілорічних алергічних ринітів у міських підлітків подільського регіону України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.682.440.11-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332930 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Токарчук Н. І. 
Діагностичне значення визначення прокальцитоніну при пневмонії у дітей раннього віку / Н. І. Токарчук, Ю. В. Гарлінська, Т. І. Антонець, Л. С. Старинець, Т. В. Савицька, В. В. Лагода // Соврем. педиатрия. - 2013. - № 3. - С. 76-78. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Антонець Т. Ю. 
Дослідження нагрівання силових кабелів із зшитою поліетиленовою ізоляцією на напругу до 110 кВ / Т. Ю. Антонець, Ю. М. Веприк, Л. А. Щебенюк // Електротехніка і електромеханіка. - 2015. - № 6. - С. 43-46. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто ряд суттєвих особливостей СПЕ-кабелів, які впливають на тепловий режим як у робочому, так і в аварійному режимах в експлуатації, а саме: більші, ніж у традиційних маслом наповнених кабелів, значення площі перерізу жил і товщини ізоляції, що зумовлює суттєву залежність динаміки нагрівання від теплоємності жили і ізоляції для СПЕ-кабелів після включення; більша, ніж у традиційних маслом наповнених кабелів, допустима температура ізоляції (90 ℃); суттєва залежність теплопровідності і теплоємності поліетиленової ізоляції від температури; наявність елементів конструкції з високим питомим тепловим опором (до 50 ℃・ м/Вт), що суттєво змінює динаміку нагрівання СПЕ-кабелю, а отже його перевантажувальну здатність. Надано експериментальні дані щодо визначення різниці температури між елементами конструкції кабелів і навколишнім повітряним середовищем. Досліджено нагрівання кабелів зі зшитою поліетиленовою ізоляцією для трьох кабелів, розташованих в площині на різних відстанях один від одного. Встановлено, що температура ізоляції, прилеглої до жили, в режимі перевантаження зростає суттєво швидше, ніж температура ізоляції, прилеглої до екрану. Запропоновано використовувати адіабатний режим нагрівання кабелю струмом перевантаження, кратним номінальному, визначеному для окремого кабелю за гранично допустимої тривалої температури ізоляції, прилеглої до струмопровідної жили кабелю. Це забезпечує значне скорочення часу випробування за умов виробництва. Робота спрямована на створення методу визначення допустимого струму цих кабелів за конкретних умов експлуатації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З232.323 + З234.141

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Щебенюк Л. А. 
Дослідження втрат в ізоляції високовольтних силових кабелів з полімерною ізоляцією / Л. А. Щебенюк, Т. Ю. Антонець // Електротехніка і електромеханіка. - 2016. - № 4. - С. 58-62. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто сучасний нормативний підхід до визначення втрат в ізоляції силових високовольтних кабелів. В стаціонарному режимі навантаження (100 %-ий коефіцієнт навантаження) за чинним міжнародним стандартом (IEC60287-1-1) діелектричні втрати залежать тільки від напруги і від використаного ізоляційного матеріалу. Силові високовольтні кабелі з ізоляцією зі зшитого поліетилену (СПЕ-кабелі) мають безперечні переваги перед традиційними, маслом наповненими, що зумовило їх повсюдне застосування у всіх розвинених країнах і помітне скорочення використання інших типів кабелю. Ряд суттєвих особливостей СПЕ-кабелів, які впливають на температуру в елементах конструкції кабелю і, відповідно, на втрати в цих елементах як за робочого, так і аварійного режимів експлуатації, а саме: більші, ніж у традиційних кабелів, значення площі перерізу жил і товщини ізоляції; більша, ніж у традиційних, маслом наповнених кабелів, допустима температура ізоляції (90 °С); більші, ніж у традиційних кабелів, значення товщини ізоляції і напівпровідних екранів по жилі і по ізоляції; суттєва залежність теплопровідності і теплоємності поліетиленової ізоляції від температури; наявність елементів конструкції з високим питомим тепловим опором (до 50 °· м/Вт>), що суттєво змінює температуру в елементах конструкції кабелю і, відповідно втрати в цих елементах. Наведено дані щодо визначення втрат в системі ізоляції і напівпровідних екранів по жилі і по ізоляції СПЕ-кабелю на напругу 110 кВ для електрофізичних і конструктивних характеристик матеріалів системи ізоляції конкретного кабелю на основі схеми заміщення системи ізоляції. Струм в цій ізоляційній системі є комплексною величиною і значення тангенса кута її діелектричних втрат за промислової частоти визначено як відношення струму до реактивного. Виконано розрахунок втрат в системі ізоляції, що складається з ізоляції зі зшитого поліетилену, екранів по жилі і по ізоляції із напівпровідного поліетилену. Робота спрямована на створення методу визначення допустимого струму цих кабелів за конкретних умов експлуатації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З241

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Антонець Т. Ю. 
Метод і пристрій контролю короткочасної перевантажувальної здатності високовольтного кабелю в умовах виробництва : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.13 / Т. Ю. Антонець; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". - Харків, 2016. - 18 c. - укp.

Розроблено метод контролю короткочасної перевантажувальної здатності високовольтного силового кабелю за умов виробництва та необхідний комплекс апаратури для його експериментального підтвердження. Запропоновано модель нагріву жили в початковий період нагріву кабелю. Модель дозволила кількісно охарактеризувати короткочасну перевантажувальну здатність кабелю і порівнювати її з короткочасною перевантажувальною здатністю, одержаною за допомогою відомих моделей нагріву кабелю. Виконано теоретичні й експериментальні дослідження для визначення теплофізичних параметрів відведення тепла з поверхні кабелю в приміщенні та дослідження залежності нагріву кабелю від відстані між фазами під час прокладання в площині. Запропоновано кількісний показник короткочасної перевантажувальної здатності високовольтного кабелю зі зшитою поліетиленовою ізоляцією для контролю виготовлених кабелів за умов виробництва. Перевірено розроблений метод оперативного неруйнівного контролю показників короткочасної перевантажувальної здатності на прикладі зшитого поліетилену (ЗПЕ-кабелю) на напругу 35 кВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З232.32-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423137 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського