Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Балим Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Балим Ю. П. 
Поширення маститів у корів, розробка засобів їх профілактики та терапії з застосуванням йодофорів : Автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.03 / Ю. П. Балим; УААН. Ін-т експерим. і клініч. вет. медицини. - Х., 2004. - 19 c. - укp.

Встановлено домінуючу роль агалактійного стрептокока у виникненні маститів, виявлено тенденцію щодо погіршення ситуації в літній та осінній періоди, особливо за наявності несприятливих погодних умов. Встановлено зв'язок між порушеннями технологічного процесу одержання молока та виконанням ветеринарно-санітарних заходів у забезпеченні системи виробництва молока високої якості. Теоретично обгрунтовано та розроблено систему ветеринарно-санітарних заходів щодо профілактики та лікування маститів з використанням вітчизняних йодофорів ("Синтайод", "Савейодим", "Йод-неонол"). Доведено їх нешкідливість та безпеку застосування в рекомендованих дозуваннях, лікувально-профілактичну та економічну ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.181-911-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330569 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Балим Ю. П. 
Субхронічна токсичність селеданту для сільськогосподарських тварин / Ю. П. Балим // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2010. - № 2. - С. 114-116. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто проблему можливості використання селеноорганічного препарату селедант у ветеринарній медицині. Визначено субхронічну токсичність селеданту для телят і поросят. Встановлено, що використання селеданту телятам і поросятам сприяє збільшенню приросту живої ваги тварин, не впливаючи негативно на гематологічні, морфологічні й біохімічні показники крові. Знижується вміст кетодієнів і молонового діальдегіду. Не впливає він також і на інтенсивність процесів системи показників перекисного окислювання ліпідів. Досліджуваний препарат не впливає і на клінічний статус, поводження та апетит тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.12 + П855

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського