Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (21)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Калетнік Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Калетнік Г. М. 
Основи перспективних технологій виробництва продукції тваринництва : навч. посіб. / Г. М. Калетнік, М. Ф. Кулик, В. Ф. Петриченко, В. Д. Хорішко, О. І. Скоромна. - Вінниця : Енозіс, 2007. - 584 c. - укp.

Проаналізовано сучасний стан і перспективи розвитку тваринництва. Визначено фізико-хімічні властивості м'яса та харчову цінність молока, встановлено вимоги до їх якості. Охарактеризовано складові високопродуктивного тваринництва. Запропоновано класифікацію кормів, описано їх хімічний склад і розглянуто системи оцінювання поживності. Викладено методи племінної роботи та технології утримання тварин, заготівлі кормів, вирощування телят у молочний період, виробництва молока, яловичини, високоякісної свинини, яєць і м'яса птиці. Висвітлено досвід ведення фермерського господарства в США. Визначено сучасні тенденції та напрями розвитку вівчарства, розглянуто способи та техніку годівлі кролів, обгрунтовано шляхи забезпечення продуктивності конярства.

Проанализировано современное состояние и перспективы развития животноводства. Определены физико-химические свойства мяса и пищевая ценность молока, установлены требования к их качеству. Охарактеризованы составляющие высокопродуктивного животноводства. Приведена классификация кормов, описан их химический состав и рассмотрены системы оценивания питательности. Рассмотрены методы племенной работы и технологии выращивания животных, в частности, телят в молочный период, заготовки кормов, производства молока, говядины, высококачественной свинины, яиц и мяса птицы. Освещен опыт ведения фермерского хозяйства в США. Раскрыты современные тенденции и направления развития овцеводства, рассмотрена технология выращивания кролей, обоснованы пути обеспечения продуктивности коневодства.


Індекс рубрикатора НБУВ: П5 я73 + У532.52 я73 + У541.52 я73 + У9(4УКР)325.2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА695368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Розвиток виробництва та споживання біологічних палив в Україні : Зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., 24 квіт. 2007 р., м. Київ / упоряд.: Г. М. Калетнік; Верх. Рада України. Ком. Верх. Ради України з питань аграр. політики та земел. відносин. - К. : Парлам. вид-во, 2007. - 72 c. - укp.

Проаналізовано сучасний стан і перспективи розвитку виробництва та споживання біологічних палив в Україні, зокрема в аграрному секторі. Наведено техніко-економічне обгрунтування будівництва цехів із переробки насіння олійних культур (ріпаку) у біодизель у селянських господарствах потужністю 1 200 літрів біопалива на добу. Розглянуто актуальні проблеми вітчизняної нафтопереробної галузі та виробництва антидетонаційних домішок в Україні. Висвітлено досвід виробництва та споживання біопалива у Росії. Наведено характеристику поновлюваних джерел біосировини рослинного походження та розроблено технології їх багатоцільового промислового використання. Обгрунтовано основні напрями досліджень з використання біомаси для виробництва енергії. Показано доцільність використання цукрових буряків як найбільш привабливої сільськогосподарської культури для енергоавтономного виробництва біоетанолу. Висвітлено питання наукового забезпечення технології комплексної переробки сировини, утилізації відходів та екології у процесі виробництва біопалив.

Проанализировано современное состояние и перспективы развития производства и потребления биологического топлива в Украине, в частности в аграрном секторе. Приведено технико-экономическое обоснование строительства цехов по переработке семян масленичных культур (рапса) в биодизель в крестьянских хозяйствах мощностью 1 200 литров биотоплива в сутки. Рассмотрены актуальные проблемы отечественной нефтеперерабатывающей отрасли и производства антидетонационных добавок в Украине. Освещен опыт производства и потребления биотоплив в России. Приведена характеристика восстанавливающихся источников биосырья растительного происходжения и разработаны технологии их многоцелевого промышленного использования. Обоснованы основные направления исследований по использованию биомассы для производства энергии. Показана целесообразность использования сахарной свеклы как наиболее привлекательной сельскохозяйственной культуры для энергоавтономного производства биоэтанола. Освещены вопросы научного обеспечения технологии комплексной переработки сырья, утилизации отходов и экологии в процессе производства биотоплив.


Індекс рубрикатора НБУВ: З65 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА686125 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Калетнік Г. М. 
Баланс енергії - критерій оцінювання виробництва біоеталону та біодизельного пального з зернових й олійних культур / Г. М. Калетнік // Пробл. науки. - 2008. - № 11. - С. 37-42. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Обурунтовано критерій оцінювання виробництва біоеталону та біодизельного палива із зерна злакових та олійних культур, яке здійснюють на засаді використання балансу енергії, грунтованого на її витратах, зокрема, за вирощування кукурудзи, тритікале, соняшнику, ріпаку на зерно.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152 + З65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Калетнік Г. М. 
Економічний розвиток ринку олійних культур для виробництва біодизельного палива / Г. М. Калетнік // Пробл. науки. - 2008. - № 10. - С. 41-44. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено процеси економічного розвитку ринку олійних культур як сировини для виробництва біодизельного палива в Україні та в інших країнах. Зіставлено результати дослідження з окресленими перспективами розвитку такого ринку в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У532.515.254 + У9(4УКР)325.152.54

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Калетнік Г. М. 
Економічна ефективність розвитку ринку біопалив в Україні / Г. М. Калетнік // Пробл. науки. - 2008. - № 12. - С. 38-43. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано стан розвитку виробництва та споживання біопалив у світі та в Україні. Науково обурунтовано економічну його ефективність і вплив на рівень енергетичної залежності, продовольчої та екологічної безпеки України. Досліджено її сировинні ресурси та забезпеченість ними в зіставленні з іншими проблемами та різними за обсягами програмами виробництва біопалива. Вперше в Україні здійснено наукові дослідження основних проблем стримування розвитку альтернативних джерел енергії, прогнозовано обсяги виробництва біопалива у країні та його економічну ефективність.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.524.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Калетнік Г. М. 
Розвиток ринку біопалива в Україні : автореф. дис... д-ра екон. наук : 08.00.03 / Г. М. Калетнік; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. - К., 2009. - 34 c. - укp.

Досліджено сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку ринку біопалива в Україні. Систематизовано науково-методичні й організаційно-економічні засади розвитку ринку біопалива, а також формування ринку енергонасичених культур, які використовуються як біосировина для виробництва біопалива. Розглянуто техніко-технологічні особливості виробництва біопалива з біосировини рослинного походження, зроблено економічне оцінювання ефективності їх використання у сфері агропромислового комплексу. Узагальнено світові тенденції розвитку біопалива та сировинних ресурсів для його виробництва. Наведено економічне обгрунтування перспектив розвитку ринку біопалива в Україні. Обгрунтовано пропозиції щодо розвитку даного ринку на базі сировинних ресурсів сільського господарства. Зроблено висновок про наявність в Україні достатньої сировинної бази для одержання біосировини та використання її для виробництва біопалива. На підставі проведених розрахунків встановлено, що виділення спеціальних площ для вирощування енергонасичених сільськогосподарських культур для використання їх як сировини для біопалива не порушує рівень продовольчої безпеки держави, а сільське господарство одержує багатовекторний ринок збуту вирощуваної продукції та додатково цінні корми для тваринництва. Запропоновано визначення ринків біопалива та біосировини. Доведено, що ефективний розвиток ринку біопалива можливий за умов побудови взаємовідносин виробників біосировини та біопалива на основі кооперації й інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.524.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363152 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Булгаков В. М. 
Динаміка зернозбиральних агрегатів : [монографія] / В. М. Булгаков, Г. М. Калетнік, І. В. Гриник, О. М. Леженкін. - К. : Аграр. наука, 2010. - 264 c. - Бібліогр.: с. 242-250. - укp.

Висвітлено сучасні технології збирання зернових культур, зокрема, комбайнові й альтернативні, а також технічні засоби збирання врожаю. Розглянуто механіко-математичні основи дослідження динаміки складних механічних систем, а також динаміки руху (відносного, прямолінійного, рівномірного) причіпних зернозбиральних агрегатів з робочими органами очісувального типу. Значну увагу приділено аналізу стійкості руху причіпних зернозбиральних агрегатів. Наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень стійкості руху збирального агрегату. Аналіз одержаних даних дозволяє зробити висновок, що найбільш ефективна робота агрегату спостерігається на швидкостях руху 1,7 - 2,0 м/с.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212-47 + П072.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА738862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Калетнік Г. М. 
Міжгалузевий баланс : навч. посіб. / Г. М. Калетнік, Л. М. Киш, А. Г. Мазур, Н. А. Потапова; МОН України, Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця, 2011. - 211 c. - Бібліогр.: 37 назв. - укp.

Розкрито сутність і принципи економіко-математичного моделювання. Висвітлено історію виникнення міжгалузевого методу економіко-статистичних досліджень і планування. Розглянуто проблеми розробки й аналізу міжгалузевих балансів (таблиць "Витрати - випуск"). Охарактеризовано базові балансові моделі для дослідження економічних систем на макро- та мікроекономічному рівнях. Наведено інформацію про принципи побудови системи національних рахунків, методи розв'язку матричних міжгалузевих моделей, особливості відображення амортизації в міжгалузевому балансі. Увагу приділено використанню міжгалузевого методу в статистиці і прогнозуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611.13 я73

Шифр НБУВ: ВА737719 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Блюм Я. Б. 
Новітні технології біоенергоконверсії : монографія / Я. Б. Блюм, Г. Г. Гелетуха, І. П. Григорюк, В. О. Дубровін, А. І. Ємець, Г. М. Забарний, Г. М. Калетнік, М. Д. Мельничук, В. Г. Мироненко, Д. Б. Рахметов, С. П. Циганков. - К. : Аграр Медія Груп, 2010. - 324 c. - Бібліогр.: 77 назв. - укp.

З позицій системного аналізу висвітлено результати наукових досліджень, досвід сільськогосподарських підприємств України та ЄС, наведено інноваційні розробки зі створення енергетичних культур і новітніх об'єктів біоенергетики. Детально розглянуто новітні технології виробництва біопалив (дизельного біопалива, біоетанолу, біогазу), а також технічні засоби біоенергоконверсії. Показано ефективність використання біопалив і чинне забезпечення діяльності агропромислового комплексу у сфері біоенергоконверсії. Здійснено соціально-економічний аналіз проблеми використання альтернативних джерел енергії в сільській місцевості.

С позиций системного анализа освещены результаты научных исследований, опыт сельскохозяйственных предприятий Украины и ЕС, приведены инновационные разработки по созданию энергетических культур и новейших объектов биоэнергетики. Детально рассмотрены новейшие технологии производства биотоплив (дизельного биотоплива, биоэтанола, биогаза), а также технические средства биоэнергоконверсии. Показаны эфективность использования биотоплив и обеспечение деятельности агропромышленного комплекса в сфере биоэнергоконверсии. Проведен социально-экономический анализ проблем использования альтернативных источников энергии в сельской местности.


Індекс рубрикатора НБУВ: З65,021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА729351 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Калетнік Г. М. 
Розвиток організаційно-функціональних структур управління в регіональних економічних системах : монографія / Г. М. Калетнік, А. Г. Мазур, О. Г. Кубай; Вінниц. держ. аграр. ун-т. - Вінниця, 2009. - 185 c. - укp.

Розглянуто науково-теоретичні, методологічні та практичні засади організаційно-функціонального впорядкування управлінських структур в регіонах України. Висвітлено сутність, зміст, еволюцію функцій і організаційних структур управління за умов ринку. Проаналізовано залежність ефективності функціонування регіональної економіки від результативності діяльності місцевих органів влади. Запропоновано напрями реформування системи регіонального управління за умов регіоналізації економіки.

Рассмотрены научно-теоретические, методологические и практические основы организационно-функциональной организации управленческих структур в регионах Украины. Освещены сущность, содержание, эволюция функций и организационных структур управления в условиях рынка. Проанализирована зависимость эффективности функционирования региональной экономики от результативности деятельности местных органов власти. Предложены направления реформирования системы регионального управления в условиях регионализации экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ВІН)0 + У9(4УКР-4ВІН)212.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА726804 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Калетнік Г. М. 
Територіальна організація зернопродуктового комплексу регіону та напрями його удосконалення : монографія / Г. М. Калетнік, Т. В. Пепа, В. М. Ціхановська; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця : Вінниц. газ., 2010. - 180 c. - Бібліогр.: 205 назв. - укp.

Розкрито теоретико-методологічні основи формування та розвитку регіонального зернопродуктового комплексу (ЗПК) та його територіальної організації (ТО). Висвітлено масштаб і специфіку сировинної бази ЗПК регіону, розвиток і территоріальні пропорції переробної сфери регіонального ЗПК, економічне районування території регіону за рівнем розвитку зернопродуктового виробництва. Визначено напрями та перспективи розвитку і вдосконалення ТО регіонального ЗПК, концептуальні підходи до формування стратегії ТО та підвищення конкурентоспроможності продукції ЗПК регіону.

Раскрыты теоретико-методологические основы формирования и развития регионального зернопродуктового комплекса (ЗПК) и его территориальной организации (ТО). Освещены масштаб и специфика сырьевой базы ЗПК региона, развитие и территориальные пропорции перерабатывающей сферы регионального ЗПК, экономическое районирование территории региона по уровню развития зернопродуктового производства. Определены направления и перспективы развития и усовершенствования ТО регионального ЗПК, концептуальные подходы к формированию стратегии ТО и повышению конкурентоспособности продукции ЗПК региона.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.2 + У9(4УКР)325.151

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА728210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Калетнік Г. М. 
Державне управління розвитком електроенергетики в контексті європейської інтеграції України : монографія / Г. М. Калетнік, С. В. Козловський, Г. М. Заболотний, Б. В. Слупський; МОНМС України, Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця : Меркьюрі-Поділля, 2012. - 281 c. - Бібліогр.: 263 назв - укp.

Висвітлено питання розробки концепції державного управління (ДУ) розвитком електроенергетики в контексті європейської інтеграції України. Проаналізовано теоретичні засади ДУ та розроблено перспективні завдання ДУ в електроенергетичній галузі. Обгрунтовано необхідність ДУ природними монополіями в даній сфері. Здійснено порівняльний аналіз основних моделей ринків електроенергетики й особливості їх державного регулювання. Охарактеризовано сучасні форми та методи ДУ електроенергетичною галуззю. Визначено й узагальнено напрями реформування електроенергетичної галузі згідно зі взятими Україною зобов'язаннями щодо впровадження енергетичних норм і адаптації її законодавства до законодовства ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)122.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751864 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Булгаков В. М. 
Основні принципи теорії ударної взаємодії при вібраційному викопуванні цукрових буряків / В. М. Булгаков, І. В. Головач, Г. М. Калетнік, І. Є. Кравченко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2012. - Вип. 12, т. 1. - С. 3-22. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розроблено основні принципи теорії ударної взаємодії вібраційного викопувального робочого органа (ВРО) з тілом коренеплоду, закріпленого у грунті, за вібраційного викопування цукрових буряків. На підставі одержаних рівнянь, що описують зазначений процес, знайдено кінематичні та конструктивні параметри ВРО за умов непошкодження коренеплодів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.842.152

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Калетнік Г.  
Стійкість економіки як фактор безпеки та розвитку держави / Г. Калетнік, С. Козловський, В. Козловський // Економіка України. - 2012. - № 7. - С. 16-25. - укp.

Проведено аналіз різних точок зору та визначено зміст поняття "економічна стійкість". Наведено показники оцінки стійкості економічної системи країни. Окреслено взаємозв'язок понять стійкості та безпеки економічної системи. Визначено фактори, які впливають на стійкість економічної системи України. На основі теорії нечіткої логіки запропоновано модель визначення рівня стійкості економіки України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Альтернативна енергетика України: особливості функціонування і перспективи розвитку : колект. моногр. каф. менедж. альтернат. джерел енергії / Г. М. Калетнік, С. Т. Олійнічук, О. П. Скорук, О. В. Климчук, В. І. Яцковський; ред.: Г. М. Калетнік. - Вінниця : Едельвейс і К, 2012. - 255 c. - Бібліогр.: с. 243-247 - укp.

Розглянуто технології, сучасний стан та перспективи розвитку альтернативної вітчизняної енергетики на прикладі біоетанолу, біодизелю, біогазу та палива з вугілля, які на сьогодні є найбільш ефективними та перспективними для України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П077 + Л614.411 + З65

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА759828 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Система довузівської підготовки в країнах Західної Європи та інноваційні методи навчання у ВНЗ України : колект. моногр. / Г. М. Калетнік, Р. А. Кравець, Н. Л. Лазоренко, В. А. Тимкова, Л. О. Шаповалюк. - Вінниця, 2013. - 469 c. - укp.

Проаналізовано досвід організації профільного навчання у гімназіях сучасної Німеччини та в основній школі Австрії. З'ясовано сутність та основні підходи до розуміння поняття "профільне навчання". Визначено теоретичні основи його становлення і розвитку. Розкрито зміст, форми і методи організації. Розроблено рекомендації щодо використання цього досвіду в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481,01 + Ч421.204

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА771701 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Калетнік Г. М. 
Трансформаційна динаміка процесів відтворення в аграрній економіці : колект. моногр. / Г. М. Калетнік, О. С. Колесов, В. М. Бондаренко, Л. М. Бондаренко, Л. О. Волонтир; ред.: Г. М. Калетнік; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця : Балюк І.Б., 2012. - 543, [1] c. - укp.

Досліджено стан і можливості оптимізації трансформаційних процесів у регіональних соціально-економічних системах. Розкрито економічну сутність, роль та значення трансформаційних процесів у регіональній економіці. Проаналізовано питання, пов'язані з внутрішньою організацією економічних систем. Висвітлено засади системних трансформацій у національній економіці, наведено структурно-динамічні характеристики процесів економічного відтворення в регіональних економічних системах. Розглянуто проблеми забезпечення сталого інвестиційно-інноваційного розвитку регіонів, впровадження та розвитку альтернативної біоенергетики в системі економічного зростання регіонів. Показано можливості застосування математичних методів прийняття управлінських рішень в регіональних економічних системах. Увагу приділено удосконаленню нормативно-правового забезпечення процесів економічного відтворення, проблемам управління на регіональному рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР) я43 + У9(4УКР)320-96 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС55912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Калетнік Г. М. 
Міжнародна торгівля сільськогосподарською продукцією : навч. посіб. для студ. екон. напрямів підготов., які навчаються за фах. прогр. та спрямуваннями "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Митна справа", "Інформаційні системи управління та технології в митних органах", "Екологічна експертиза", "Технічні засоби контролю в митних органах", "Контроль в митних органах", "Організація митного контролю в тваринництві", "Міжнародна економіка" / Г. М. Калетнік, А. Г. Мазур, О. В. Мороз, С. Я. Ковальчук, В. М. Бандура; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця, 2013. - 395 c. - укp.

Розкрито суть, структуру та значення міжнародної торгівлі, подано розгорнуту характеристику її сучасних концепцій. На основі оцінки норм і правил, цілей і задач СОТ визначено макроекономічні інтереси інтеграції України в світову торговельну систему. Визначено умови доступу до міжнародного ринку сільськогосподарської продукції. Викладено деталізовану характеристику економіко-правових механізмів регулювання міжнародної торгівлі сільськогосподарською продукцією, оцінено дію цих механізмів у міжнародній торгівлі та національній економіці. На основі аналізу нормативно-правової бази СОТ відображено значення експортних субсидій у міжнародній торгівлі. Означено інституційний базис міжнародної торгівлі, шляхи адаптації аграрного сектору економіки до правил міднародної торгівлі. Надано всебічну характеристику внутрішньої підтримки національного товаровиробника сільськогосподарської продукції. Розглянуто тенденції розвитку міжнародного ринку екологічно чистої продукції та продовольства, можливості створення сектору екологічного землеробства в Україні. Досліджено прояв екологічного фактора в експортно-імпортних операціях. Обгрунтовано направлення аграрної спеціалізації України в міжнародній торгівлі, яке пов'язано з виробництвом екологічно-чистої продукції. Увагу приділено Урядовому регулюванню міжнародної торгівлі, охарактеризовано досвід країн з транзитивною економікою, які приєднались до СОТ у попередні роки. Сформульовано геополітичні вектори інтеграційних процесів України в міжнародний торговельно-економічний простір.


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.358 я73 + У9(4УКР)843.58 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА773204 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Калетнік Г. М. 
Удосконалення правового забезпечення функціонування ринку біопалива в Україні / Г. М. Калетнік // Актуал. проблеми економіки. - 2008. - № 12. - С. 48-52. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розкрито проблеми правового забезпечення функціонування ринку біопалив в Україні. Охарактеризовано наявну нормативно-правову базу галузі виробництва та споживання біопалив. Проаналізовано законодавчо-правові акти окремих держав у сфері розвитку ринку біопалив. Надано рекомендації щодо вирішення на законодавчому рівні питання впровадження в Україні біопалив.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.524.5 + Х819(4УКР)122.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Калетнік Г. М. 
Інноваційні моделі управління стратегічним економічним потенціалом сучасних економічних систем / Г. М. Калетнік, Г. М. Заболотний, С. В. Козловський // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 4. - С. 3-11. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проведено дослідження ролі стратегічного економічного потенціалу (СЕП) в управлінні чинниками розвитку сучасних економічних систем. Визначено складові СЕП, запропоновано структурно-логічну модель управління СЕП, розроблено алгоритм пошуку джерел його підвищення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.25 + У9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського