Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Книжкові видання та компакт-диски (31)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Лісова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 57
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

П'ятничко О. М. 
Вплив препарату карнівет-L на показники неспецифічної резистентності молодняку ВРХ / О. М. П'ятничко, Н. Е. Лісова, В. П. Бассараб, Г. М. Михалусь, Є. М. Голубій // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2008. - Вип. 9, № 4. - С. 227-230. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено дані про вплив препарату карнівет-L на імунітет телят 3 - 5-місячного віку. Виявлено тенденцію до підвищення гуморальних факторів неспецифічного захисту організму телят. Установлено, що застосування препарату більшою мірою впливає на формування клітинних механізмів неспецифічного захисту. Одержано результати, які свідчать про стимулюючий вплив препарату карнівет-L на формування природних збалансованих механізмів захисту, сприяючи індукції ланки природної резистентності організму тварин. Застосування препарату сприятиме підвищенню загальної резистентності телят до захворювань у період формування імунної системи та збереженості поголів'я сільськогосподарських тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.59 + П60-273.922

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коцюмбас І. Я. 
Імунологічні аспекти впливу фловету 5 % на організм сільськогосподарських тварин / І. Я. Коцюмбас, О. М. П'ятничко, Н. Е. Лісова, В. П. Бассараб // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2008. - Вип. 9, № 4. - С. 222-227. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено дані про результати досліджень параметрів імунного захисту курей і поросят у випадку застосування антимікробного препарату фловет 5 %. Встановлено зміни гематологічних показників та рівня природної резистентності тварин за умов його використання. Відзначено супресію окремих ланок неспецифічної резистентності та обернену динаміку показників, що її характеризують. У разі подальшого вивчення впливу антимікробного препарату фловет 5 % на організм сільськогосподарських тварин перспективним є дослідження його застосування разом з імуномодулятором, який переважно впливатиме на функціональну активність ланки природної резистентності і дозволить уникнути змін імунологічного профілю організму.


Індекс рубрикатора НБУВ: П853

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лісова Н. О. 
Екологічний стан та охорона рослинного покриву природно-заповідних територій (Опільсько-Кременецький округ) : автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.16 / Н. О. Лісова; УААН. Ін-т агроекології. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Досліджено сучасний стан рослинного покриву філіалу "Кременецькі гори" Природного заповідника "Медобори" та Голицького ботанічного заказника загальнодержавного значення. Охарактеризовано історико-екологічні умови формування флористичного багатства територій дослідження. Установлено, що флора філіалу "Кременецькі гори" нараховує 825 видів, а Голицького заказника - 285. Здійснено еколого-ценотичний аналіз судинних рослин. Зафіксовано групи рослин за відношенням до екологічних чинників і біоморфною ознакою. Досліджено фітоценотичну структуру рослинного покриву. Виявлено 37 видів рослин, наявних у філіалі "Кременецькі гори" та 23 - у Голицькому заказнику, занесених до Червоної книги України. Виявлено регіонально-рідкісні види рослин. Установлено антропогенні чинники трансформації рослинного покриву досліджених територій і запропоновано созологічні заходи щодо його збереження й охорони. Обгрунтовано доцільність формування Кременецько-Опільського регіонального екологічного коридору як складової частини національної екомережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*88 е(4УКР) л64 + Е50*80 е(4УКР) л64

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лісова Н. В. 
Крайня необхідність як обставина, що виключає злочинність діяння : Автореф. дис... канд. юрид. наук / Н. В. Лісова; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Досліджено історичний розвиток регулювання кримінальної відповідальності за шкоду, заподіяну у стані крайньої необхідності. Визначено основні кримінально-правові аспекти поняття крайньої необхідності. Проаналізовано її юридичну природу як обставини, що виключає злочинність діяння. Значну увагу приділено критеріям співвідношення та відмежування крайньої необхідності з такими обставинами, що виключають злочинність діяння, як фізичний або психічний примус, виконання наказу або розпорядження, діянню, взаємопомов'язаному з ризиком; виконання спеціального завдання з метою запобігання чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації. Підтверджено, що крайня необхідність є обставиною, яка займає у системі зазначених обставин головне (особливе) місце серед тих, які є базовими для здійснення суб'єктивного права та виконання юридичного обов'язку. Конкретизовано наукове визначення крайньої необхідності, яке враховує аспекти: семантичне тлумачення термінів, що утворюють словосполучення "крайня необхідність"; родові ознаки, притаманні всім обставинам, які є елементами інституту обставин, що виключають злочинність діяння; максимально повне відображення всіх конститутивних, специфічних ознак крайньої необхідності. Запропоновано внести зміни до законодавчого визначення крайньої необхідності, передбачене ч.1 ст. 39 КК України. Значну увагу приділено проблемі визначення меж крайньої необхідності. Досліджено питання допустимості як обставини, що виключає злочинність діяння, притаманне державам з континентальною та загальною системою права. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення чинної кримінально-правової норми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)015.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349270 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лісова Н. О. 
Моделювання оцінки інвестиційної привабливості підприємств (розробка методологічного та методичного інструментарію інвестиційного менеджменту) : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Н. О. Лісова; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі. - Донецьк, 1999. - 20 c. - укp.

Досліджено проблему формування на підставі системного підходу методологічного та методичного інструментарію функції менеджменту. Розроблено системну модель оцінки інвестиційної привабливості підприємства, що охоплює три послідовні позиції: інформаційну та концептуальну моделі, а також модель рейтингових оцінок. Запропоновано систему з трьох форм аналітичних нетто-балансів, що відповідають принципам GAAP, один із яких сформовано з урахуванням специфіки кризи неплатежів. Створено систему тестування на ступінь ймовірності банкрутства. Набули подальшого розвитку методи оцінки інвестиційної привабливості підприємств: для інвестицій у вигляді внеску - визначено специфіку рейтингової оцінки із застосуванням методів головної компоненти та методи максиміна кореляції, а також для інвестицій у вигляді позик - розроблено кредитні скоринги для коротко- та довгострокових кредитів. Розглянуто методичні підходи щодо рейтингу цінних паперів і ранжування показників інвестиційної привабливості бізнес-планів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307495 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Лісова Н. І. 
Розвиток психолого-педагогічної компетентності молодих учителів у системі післядипломної освіти : Автореф. дис... канд. пед. наук / Н. І. Лісова; Ін-т педагогіки і психології проф. освіти АПН України. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Здійснено системний аналіз діяльності методичних служб на шкільному та міському/районному рівні стосовно розвитку психолого-педагогічної компетентності молодих учителів. Обгрунтовано необхідність створення відповідної методики, а також представлено експериментально перевірену методику цього розвитку, показано її позитивний вплив на розвиток даної компетентності. Розроблено рекомендації щодо підготовки адміністрації школи, вчителів-наставників, керівників методичних форм роботи, методистів методичного кабінету, практичних психологів до управління організаційним супроводженням молодих учителів у системі методичної роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.421 + Ч489.514(4УКР)78 + Ю940.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340626 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лісова Н. Е. 
Імунофізіологічний статус телят за впливу антимікробних препаратів та імуномодуляторів : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / Н. Е. Лісова; Львів. нац. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. - Л., 2007. - 20 c. - укp.

Наведено дані про вплив на організм телят чорно-рябої молочної породи віком 2 - 4 місяці антимікробних препаратів й імуномодулятора тканинного походження РБС. Проаналізовано динаміку змін імунофізіологічного статусу телят за впливу антибіотиків залежно від ступеня їх проникнення до клітини. Установлено зміни функціональної активності природної резистентності телят за дії антибіотиків з низьким (пеніциліну, стрептоміцину) та середнім (гентаміцину, енроцину-50, окситетрацикліну) ступенем, що мало прояв у зниженні лізоцимної та бактерицидної активності сироватки крові, змінах фагоцитарної активності нейтрофілів та інтенсивності фагоцитозу. Виявлено зміни показників імунофізіологічного статусу за впливу препарату з високим ступенем проникнення до клітини ("Тілбіан"). Досліджено параметри імунного захисту телят і сумісного застосування антимікробних препаратів та імуномодуляторів тканинного (РБС) і синтетичного ("Левамізол") походження. Виявлено неселективну виражену активацію показників імунітету за дії левамізолу та помірну активацію показників імунного статусу телят препаратом РБС. Установлено можливість корекції імунного захисту телят препаратом тканинного походження РБС за умов застосування антибіотиків, що сприяє стабілізації фізіологічного стану й обмінних процесів організму тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-44-273.922 + П60-44-272.531

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350625 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Грицаєнко Л. Р. 
Підтримання прокурором державного обвинувачення : навч. посіб. / Л. Р. Грицаєнко, В. Ф. Гаєвий, Г. О. Ганова, В. В. Кудрявцев, Н. В. Лісова, С. М. Малихіна, Н. В. Пономарьова, Г. П. Середа, Л. А. Хруслова; Нац. акад. прокуратури України. - К. : Юрид. думка, 2010. - 655 c. - укp.

Розглянуто питання процесуальної діяльності прокурора у суді з підтримання державного обвинувачення (ПДО), правового застосування кримінального права. Проаналізовано роль прокурора в усіх стадіях ПДО та наведено рекомендації з ПДО в окремих категоріях та видах злочинів. Висвітлено закордонний досвід судового розгляду кримінальних справ прокурором у контексті проведення судової реформи в Україні. Розкрито нормативно-правову базу організації та діяльності органів прокуратури.

Рассмотрены вопросы процессуальной деятельности прокурора в суде по поддержанию государственного обвинения (ПГО), правового применения уголовного права. Проанализирована роль прокурора во всех стадиях ПГО и даны рекомендации по ПГО в отдельных категориях и видах преступлений. Освещен зарубежный опыт судебного рассмотрения уголовных дел прокурором в контексте проведения судебной реформы в Украине. Раскрыта нормативно-правовая база организации и деятельности органов прокуратуры.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893(4УКР)740.12я73 + Х891.9(4УКР)6я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС49722 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Козьяков І. М. 
Прокурор в апеляційному провадженні у кримінальних справах : навч. посіб. / І. М. Козьяков, Н. В. Лісова; Нац. акад. прокуратури України. - К. : Алерта, 2010. - 148 c. - (Б-ка прокурора). - Бібліогр.: с. 144-146. - укp.

Розглянуто правові проблеми інституту апеляційного провадження (АП) у кримінальному судочинстві, розкрито структуру, зміст і види апеляцій, особливості реалізації повноважень прокурора в даній сфері на основі чинного кримінально-процесуального законодавства, узагальнення практики участі прокурорів в АП і практичного досвіду. Описано методики виявлення судових помилок як підстав для внесення апеляції, підготовки прокурора до участі в апеляційній інстанції, тактику участі прокурора у розгляді справи в суді даної інстанції.

Рассмотрены правовые проблемы института апелляционного производства (АП) в уголовном судопроизводстве, раскрыты структура, содержание и виды апелляций, особенности реализации полномочий прокурора в данной сфере на основе действующего уголовно-процессуального законодательства, обобщения практики участия прокуроров в АП и практического опыта. Описаны методики выявления судебных ошибок как оснований для внесения апелляции, подготовки прокурора к участию в апелляционной инстанции, тактика участия прокурора в рассмотрении дела в суде данной инстанции.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)781я73 + Х891.9(4УКР)623я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА724247 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Протидія злочинності: теорія та практика : зб. матеріалів II міжвуз. наук.-практ. конф. студ., курсантів, асп. та молодих учен., 15 жовт. 2010 р., Луганськ / ред.: О. О. Дудоров, А. Л. Баланда, Н. В. Лісова; Нац. акад. прокуратури України, Нац. акад. СБУ, Луган. держ. ун-т внутр. справ ім. Е.О. Дідоренка. - Луганськ, 2011. - 367 c. - укp.

Висвітлено кримінально-правові, кримінально-процесуальні, кримінологічні, криміналістичні й оперативно-розшукові аспекти протидії злочинності. Проаналізовано сучасні антропологічні концепції пояснення причин злочинності. Розглянуто питання кримінальної відповідальності за фінансування тероризму. Охарактеризовано сучасний стан фальшивомонетництва в Україні. Розкрито актуальні проблеми кримінальної відповідальності за злочини проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх. Наведено кримінально-правову характеристику провокації хабара. Увагу приділено протидії інформаційному тероризму, окремим аспектам прокурорського нагляду за додержанням законодавства в банківській сфері, проблемам взаємодії прокуратури й органів податкової міліції в контексті протидії злочинам у сфері оподаткування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР) я431 + Х881.9(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА738746 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Щеглова Н. С. 
Вплив біогенних поверхнево-активних речовин на формування симбіозу IBSynorhizobium melilotiD з люцерною / Н. С. Щеглова, О. В. Карпенко, Р. І. Вільданова, М. В. Пристай, Н. Ю. Лісова, Т. М. Ногіна // Мікробіологія і біотехнологія. - 2011. - № 1. - С. 48-56. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*731.612

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25976 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Лісова Н. І. 
Громадськість в управлінні освітою демократичних держав / Н. І. Лісова // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Пед. науки. - 2010. - Вип. 176. - С. 82-85. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Висвітлено та проаналізовано досвід реформування в управлінні освітою демократичних держав, зокрема Чеської та Польської республік, з метою можливого впровадження в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4ПОЛ)3 + Ч34(4ЧЕХ)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Коцюмбас Г. І. 
Структурно-функціональний стан органів імуногенезу та імунний статус півнів за впливу різних концентрацій високочистого розчину натрію гіпохлориту / Г. І. Коцюмбас, О. М. Щебентовська, О. М. П'ятничко, Н. Е. Лісова, В. В. Пріцак // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2009. - Вип. 10, № 3. - С. 394-400. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Надано стислу характеристику гематологічних та імунологічних показників крові, а також патоморфологічні зміни в органах імунної системи півнів за впливу різних концентрацій високочистого розчину натрію гіпохлориту (НГХ). Встановлено, що високі концентрації високочистого розчину НГХ проявляють імунотропну дію. В цьому разі відмічено підвищену проникність стінок судин, набряк і деструкцію ендотеліоцитів. Реакція судин, в даному випадку, є однією із основних компонентів, при якій настають значні розлади кровообігу, сповільнення течії крові та порушення проникності стінок судин. Виявлені зміни підтверджують той факт, що для корекції імунної системи розчини високочистого розчину НГХ необхідно застосовувати короткотерміново і в низьких концентраціях.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-273.922

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Протидія злочинності: теорія та практика : матеріали III міжвуз. наук.-практ. конф. студ., курсантів, асп. та молодих учен., 21 жовт. 2011 р., Київ - Луганськ / ред.: О.О. Дудоров, Н.В. Лісова, Ю.О. Рега; Нац. акад. прокуратури України, Нац. акад. служби безпеки України, Луган. держ. ун-т внутр. справ ім. Е.О. Дідоренка. - Луганськ : РВВ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, 2012. - 382 c. - укp.

Висвітлено проблеми удосконалення національного кримінального законодавства та його гармонізації із законодавством європейських країн. Розглянуто деякі питання кримінальної відповідальності за невиконання рішень Конституційного Суду України. Розкрито загальні засади міжнародного співробітництва у сфері боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Акцентовано на окремих питаннях протидії корупції в Україні шляхом використання міжнародного досвіду. Наведено загальну характеристику злочинів проти основ національної безпеки, аналіз законодавчих актів про кримінальну відповідальність за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Увагу приділено питанням удосконалення нормативно-правової бази у сфері міжнародного обігу інформації з обмеженим доступом як фактор протидії злочинності. Розглянуто особливості процесуального порядку оформлення органами досудового слідства України звернень про організацію міжнародного розшуку злочинців. Проаналізовано проблеми адаптації структур безпеки до стандартів ЄС та впровадження в діяльність силових структур демократичних принципів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР) я431 + Х883.9(4УКР)7 я431 + Х893.9(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА755705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Лісова Н. Е. 
Імунофізіологічні показники телят за впливу антимікробного препарату "Цефінель" / Н. Е. Лісова, О. М. П'ятничко, О. А. Максимович, В. П. Бассараб, Г. М. Михалусь // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2013. - № 3. - С. 126-128. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано динаміку імунологічних та біохімічних показників організму телят за застосування антимікробного препарату "Цефінель". Результати проведених досліджень виявили вплив препарату на клітинні фактори резистентності організму. Одержані дані лейкограми та білкового обміну мали позитивне прогностичне значення й свідчили про терапевтичну ефективність "Цефінелю". Дослідженнями встановлено, що після проведення тваринам курсу антибіотикотерапії у дослідних телят вірогідно нормалізувалася формула крові.


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.2-7 + П871.911-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Лісова Н. 
Формування школи високої корпоративної культури / Н. Лісова // Пед. вісн.. - 2012. - № 2. - С. 22-23. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розкрито зміст поняття «корпоративна культура». Розглянуто сформовану керівниками культуру відносин як результат спеціальних управлінських впливів адміністрації, педагогічного, на певних етапах учнівського та батьківського, співтовариства. Зазначено, що велику роль у формуванні корпоративної культури має керівник, якому необхідно достатньо повно уявити, що таке культура взагалі, та окремо - корпоративна культура. Визначено завдання керівника, серед яких - розуміння ролі та місця особистої та корпоративної культури у досягненні цілей розвитку навчального закладу, передбачення наслідків своїх рішень у культурологічному аспекті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.46 + Ч421.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Лісова Н. І. 
Державно-громадське управління освітою: нормативно-правова база, проблеми, шляхи вирішення / Н. І. Лісова // Пед. вісн.. - 2010. - № 2. - С. 14-17. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На основі досліджень українських та російських науковців концепції державно-громадського управління освітою висвітлено концептуальні засади його розвитку, стратегічні цілі та завдання модернізації освітньої системи України, визначені Конституцією України, Державною національною програмою "Освіта" та іншими нормативними актами. Зроблено історичний екскурс в становлення і розвиток державно-громадського управління, де звичаєве право Київської Русі, магдебурзьке право, самоврядування часів Української козацької держави розглянуто як підгрунтя формування сучасних підходів. В 1920-х рр. воно представлене діяльністю шкільних рад та попечительських рад в Росії. Проаналізовано основні протиріччя управління освітньою сферою, серед яких: необхідність децентралізації управління освітньою сферою, перерозподіл повноважень суб'єктів управління на всіх рівнях із включенням органів громадського самоврядування й громадськості та недостатнє законодавче визначення повноважень і ролі громадських органів управління освітою, яке має трансформуватися з жорсткого технократичного у відкрите й демократичне. Визначено зміст, завдання державно-громадського управління, що полягають у забезпеченні функціонування освітньої сфери та у розвитку системи освіти, розробленні та реалізації відповідних програм, вдосконаленні змісту, форм і методів освітньої діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР) к1 + Ч34(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Лісова Н. І. 
Діалог з громадскістю як критерій ефективності управління загальноосвітнім навчальним закладом. / Н. І. Лісова // Пед. вісн.. - 2010. - № 3 (спец. вип.). - С. 24-27. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Висвітлено відкритість системи, яка передбачає розширення управлінських можливостей громадської думки. Зауважено, що особливої уваги набуває інформаційний обмін між представниками державного управління та громадськістю, механізмом якого є діалог, співпраця, взаємодія. Вміщено діаграми проведення моніторингу щодо ставлення учнівської молоді та інших категорій населення до реформ у галузі освіти, проведеній у 2009 р. Виявлено, що залучення батьків, громадськості до управління розвитком освіти вимагає активізації традиційних і нових форм громадського спрямування. Зроблено висновок, що дотримання принципів, правильно організований інформаційний обмін, постійний зворотній звязок допоможуть керівнику загальноосвітнього навчального закладу налагодити ефективну управлінську діяльність із залученням громадськості, сприятимуть своєчасному та швидкому реагуванню на освітні потреби батьків, учнів, громадян.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.41 + Ч421.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Тішин О. Л. 
Вплив протипаразитарного препарату "Клозаверм-А" на показники білкового обміну овець / О. Л. Тішин, Н. Е. Лісова, О. А. Максимович, О. В. Михалюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 1/2. - С. 214-217. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.6 + П661-272.511

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Лісова Н. І. 
Проблеми дитинства потребують розв'язання / Н. І. Лісова // Шлях освіти. - 2013. - № 2. - С. 40-42. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Акцентовано увагу на проблемах дитинства та шляхах їх вирішення. Розкрито етичну та моральну сторони виховання, специфіку процесу розвитку сучасного дитинства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15685 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського