Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Малков Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Малков Д. Ю. 
Діяльність клубів за місцем проживання дітей та молоді в системі ЦССМ м.Києва : Навч.-метод. зб. / Д. Ю. Малков, К. С. Шендеровський. - К., 2002. - 62 c. - (Б-чка організатора та методиста соц. служб). - укp.

Розглянуто основні організаційно-методичні питання розвитку клубів за місцем проживання дітей і молоді системи центрів соціальних служб (СС) для молоді Києва. Наведено структурно-функціональний підхід до діяльності даних клубів, розглянуто СС для молоді як організацію соціальної сфери.

Рассмотрены основные организационно-методические вопросы развития клубов по месту проживания детей и молодежи системы центров социальных служб (СС) для молодежи Киева. Приведен структурно-функциональный подход к деятельности данных клубов, рассмотрены СС для молодежи как организация социальной службы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312(4УКР) + Ч421.346 + С40(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА666094 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малков Д. Ю. 
Соціалізація підлітків у клубних об'єднаннях за місцем проживання : Автореф. дис... канд. пед. наук / Д. Ю. Малков; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Досліджено аспект соціалізації підлітків у клубних об'єднаннях за місцем проживання, які розглянуто як соціальне мікросередовище, що сприяє успішному вирішенню даної проблеми, а також здійснено теоретичний аналіз психолого-педагогічних, соціально-педагогічних концепцій. З'ясовано основні функції клубної форми за місцем проживання та розкрито їх зміст. Визначено педагогічні принципи соціально-виховного процесу за умов клубного об'єднання, його динаміку, зміст і форми. Визначено шляхи та умови підвищення ефективності соціально-педагогічного впливу на формування особистісних якостей підлітків, що сприяють їх успішній соціалізації. Розкрито особливості клубної форми за місцем проживання як соціально-педагогічного середовища. Виявлено умови та механізми, що сприяють підвищенню рівня соціалізації підлітків у клубних об'єднаннях за місцем проживання. Розроблено методику формування соціально-педагогічних знань керівників клубних об'єднань та комплекс навчально-методичних матеріалів для соціально-педагогічного забезпечення діяльності клубних об'єднань за місцем проживання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 + Ч421.346

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА341063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Малков Д. І. 
Система громадського харчування України: теоретико-методичний аналіз сучасних і перспективних трендів функціонування / Д. І. Малков // Бізнес Інформ. - 2018. - № 8. - С. 93-99. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розкрито суть і структуру системи громадського харчування України, проведено дослідження сутності понятійно-категорійного апарату. Відображено статистичний підхід до обліку діяльності закладів системи громадського харчування та його еволюцію. Запропоновано систему показників аналізу діяльності, які розмежовано на показники процесу та результату. Проаналізовано динаміку кількісних і структурних змін у мережі закладів громадського харчування та окреслено перспективи їх розвитку. Оцінено динаміку ринку послуг громадського харчування та капітальних інвестицій. Встановлено й охарактеризовано сучасні особливості функціонування системи громадського харчування, які пов'язані зі скороченням і недостатністю мережі закладів і низькою часткою ринку. Визначено перспективні тренди розвитку системи громадського харчування України з використанням елементів SWOT-аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Малков Д. І. 
Прогнозування розвитку туристичного та харчового бізнесу України та Польщі / Д. І. Малков // Бізнес Інформ. - 2019. - № 9. - С. 152-160. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення стану і прогнозування тенденцій розвитку туристичного та харчового бізнесу України та Польщі. На підставі кількісних показників числа обслугованих туристів, закладів громадського харчування та колективних засобів розміщення проведено динамічний аналіз сфери гостинності в обох країнах, що включає в себе туристичний, харчовий і комплементарний до них готельний бізнес. У результаті дослідження визначено тренди функціонування галузей сфери гостинності, побудовано та інтерпретовано прогнози їх подальшого розвитку. Встановлено, що за динамікою туристичного потоку, чисельністю та щільністю мережі закладів громадського харчування Україна поступається Польщі, а розвиток туристичного та харчового бізнесу в Польщі, на відміну від України, є збалансованим і поступальним. Згідно з прогнозами, такі ж тенденції можуть зберігатись і надалі. Приділено значну увагу аналізу факторів, що обумовлюють особливості функціонування досліджуваних галузей, та детермінантам розвитку харчового бізнесу. Виявлено розбіжності в темпах зростання доходів та купівельної спроможності населення, у витратах на харчування поза домом і в частці ринку громадського харчування в обох країнах. Здійснено аналіз і прогнозування інфраструктури готельного бізнесу досліджуваних країн у зіставленні з країнами Євросоюзу. Встановлено незначну питому вагу колективних засобів розміщення обох країн у Євросоюзі та можливості її збільшення для Польщі. Проведенне дослідження дає право передбачати, що вітчизняній сфері гостинності важко буде змагатися із польською, яка за обсягами і темпами зростання розвивається динамічніше. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є дослідження механізмів управління та розробка ефективних управлінських рішень з орієнтацією на українську унікальність.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358 + У9(4ПОЛ)441.358

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Малков Д. І. 
Організаційні та соціально-економічні засади розвитку громадського харчування в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Д. І. Малков; Національний університет водного господарства та природокористування. - Рівне, 2021. - 22 c. - укp.

Дисертація присвячена вирішенню актуального науково-практичного завдання обгрунтування організаційних і соціально-економічних засад розвитку громадського харчування у системі національного господарства України. Автором відображено теоретико-методичні засади функціонування громадського харчування, здійснено аналіз стану та процесу розвитку громадського харчування та обґрунтовано перспективи організаційного і соціально-економічного розвитку громадського харчування України. Узагальнено дослідження щодо значення громадського харчування у економічній політиці держави та житті суспільства і особистості. Доведено, що громадське харчування виконує важливу соціально-економічну роль, є окремою галуззю народного господарства, продукуючи послуги, які класифікуються за численними ознаками як загальними, так і специфічними, надаються суб’єктами підприємництва, що різняться як спектром товаро-виробничої діяльності, видами і якістю послуг, формами обслуговування, ступенем індивідуалізації виробленої 19 продукції, так і організаційно-правовими формами. Проаналізовано організаційно-історичні та соціально-економічні передумови розвитку форматів діяльності закладів громадського харчування та окреслені сучасні тренди їх розвитку. Запропоновані методичні підходи порівняльного аналізу стану та динаміки розвитку громадського харчування. Визначені сучасні тренди функціонування національної системи громадського харчування. Проведений порівняльний міждержавний аналіз мережі закладів громадського харчування в Україні та Польщі. Оцінено вплив факторів зовнішнього середовища на діяльність закладів. Запропоновані методичні підходи до оцінювання ціннісно-мотиваційної організації громадського харчування в системі освіти. Розроблена концепція стимулювання організаційно-економічного розвитку громадського харчування. Обґрунтоване її швидке впровадження. Запропоновано шляхи вдосконалення механізму взаємодії учасників формування послуг громадського харчування. Спроектовано середньострокову стратегію розвитку громадського харчування в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453681 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського