Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Sementsov V$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Nanka O. 
Development of the system to control milk acidity in the milk pipeline of a milking robot / O. Nanka, V. Shigimaga, A. Paliy, V. Sementsov, A. Paliy // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 3/9. - С. 27-33. - Бібліогр.: 27 назв. - англ.

Кислотніть характеризує придатність молока для первинної переробки і є одним з основних параметрів, що контролюються під час прийому на молокозаводі. Тому є важливим вчасно відокремити молоко зі зниженою кислотнстю в процесі доїння роботом. Однак технічних засобів розпізнавання та відокремлення молока зі зниженою кислотністю в молокопроводі у роботизованих системах доїння не передбачено. В результаті експериментальних досліджень встановлено лінійну залежність кислотності молока за традиційним методом Тернера від рН. Розраховано параметри основного та додаткового баків, для молока вищого гатунку та браку за кислотністю. Визначено лінійні параметри врізки в основний молокопровід робота вимірювального рН електроду та трійника з електромагнітним клапаном для автоматичного скидання нестандартного молока. На підставі експериментальних досліджень і розрахунків створено проект технічної системи для роботизованої технології доїння корів. Штатну технологію доповнено процесом автоматичного вимірювання рН молока в потоці, що реалізується за допомогою швидкодіючого транзисторного рН-ПТ електроду з вимірювальним блоком. Контроль рН молока в потоці в процесі доїння надає можливість оперативно вирішувати відразу два завдання підвищення точності оцінки якості вихідної сировини та корекції раціонів годівлі корів з метою нормування кислотності молока, необхідної для приймання молокозаводом. Тим самим виключається трудомістка операція лабораторного визначення кислотності, якщо цей показник вже виміряний у процесі доїння молока роботом. Таким чином, дане вдосконалення технології роботизованого доїння надасть можливість точніше оцінити якість сирого молока за допомогою доїльних роботів, що входять в систему машин точного тваринництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л95-106.4 + П072.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Nanka A. 
Intensification of the process of dosing bulk concentrated feeds by sieve hopper / A. Nanka, S. Kharchenko, V. Sementsov, V. Sementsov, M. Abduev // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 2/1. - С. 14-20. - Бібліогр.: 28 назв. - англ.

Мета дослідження - розробка та обгрунтування параметрів дозувального пристрою, який встановлюється у технологічному процесі виробництва сипких концентрованих кормів. Проведено аналіз конструкцій дозаторів, способів підвищення продуктивності та якості їх роботи; визначено перспективи розвитку даного напрямку. Підвищення ефективності дозування досягнуто шляхом модернізації решітного дозатора (РД) із розрідженою видачею дозованого матеріалу за рахунок використання отворів у вигляді пятипелюсткової епіциклоїди. Для визначення раціональних конструктивно-технологічних параметрів модернізованого РД проведено математичне моделювання руху сипкого середовища, обрано умови процесу, встановлено кінцеві математичні вирази. Окрім параметрів РД у виразах та експериментах враховано властивості сипких кормів. Визначено діапазони варіювання розмірів отворів нижнього та верхнього решіт, амплітуду та частоту їх коливань, що є значущими параметрами процесу дозування сипких кормів на запропонованому дозаторі. Результати моделювання підтверджено проведеними експериментальними дослідженнями. Експериментально встановлено залежності продуктивності РД його від конструктивно-кінематичних параметрів, у базовому та модернізованому варіантах. Використавши данні залежності, за умови максимальної ефективності дозування, визначено діапазони варіювання продуктивності модернізованого дозатора, які склали 0,75 - 2,6 т/год. Встановлено, що використання решіт з активаторами підвищують продуктивність дозатора на 15 - 44,4 %. Адекватність розробленого математичного моделювання підтверджено допустимою розбіжністю результатів з експериментами, яка не перевищила 5 %. У результаті дослідження отримано методику досліджень дозаторів решетного типу, яка передбачає можливості дослідження впливу форм і розмірів отворів на ефективність дозування сипких кормів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824.06-5 + П072.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Nanka A. 
Construction of mathematical models of the statics of grain media considering the Reynolds effect / A. Nanka, I. Ievlev, V. Sementsov, D. Boiko, V. Duhanets // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 6/7. - С. 53-62. - Бібліогр.: 32 назв. - англ.

Мета дослідження - побудова математичної моделі, формулювання крайових задач статики зернистого матеріалу щодо до технологічних процесів сільськогосподарського виробництва. Як робочий апарат побудови моделі зернистого матеріалу використовуються методи рівноважної термодинаміки. Сформульовано основну термодинамічну рівність, що надає можливість отримати реологічне співвідношення, яке встановлює зв'язок між напруженнями та деформаціями зернистого матеріалу. Як зернистий матеріал обрано сипке середовище з проявом ефекту Рейнольдса. Цей ефект має місце в разі малих деформацій і говорить про наявність залежності дилатації від девіатора тензора деформацій. На відміну від класичних методів, де розглядається модель суцільного середовища з недеформованими та гладкими частинками зерна, тут враховується як ефект Рейнольдса, так і наявність пружних деформацій. Отримане реологічне співвідношення надає залежність для тензора напружень від тензора деформацій відповідного співвідношенням лінійної теорії пружності. У разі ізотермічного процесу деформування сформульовано крайову задачу статики зернового матеріалу в полі сил тяжіння. Наведено постановку та рішення двох приватних завдань про рівновагу зернистого шару на горизонтальній площині: за відсутності поверхневих сил і за дії дотичних поверхневих сил на вільній поверхні. Крайові задачі рівноваги зернистого матеріалу носять нелінійний характер, а отримане рішення є складним математичним апаратом із залученням числових методів. Отримані моделі статики суцільного середовища передує розгляду динамічних завдань, зокрема, вивчення стійкості рівноваги.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Sementsov V. I. 
Sustainability of the use of agricultural machinery and its on the environment = Інтенсивна експлуатація сільськогосподарської техніки та її вплив на навколишнє середовище / V. I. Sementsov, V. V. Sementsov, A. P. Paliy, A. P. Paliy, S. A. Chygryna // Інженерія природокористування. - 2021. - № 1. - С. 41-47. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського