Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ЄВСТАФІЄВА$<.>+<.>A=ЮЛІЯ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Цвігун А. Т. 
Виробництво молока на малій фермі : практ. посіб. / А. Т. Цвігун, М. Г. Повозніков, С. М. Блюсюк, В. С. Кушнір, В. Г. Кураш, Н. В. Кравець, В. І. Бучковська, Ю. М. Євстафієва, В. Є. Харкавлюк, П. М. Васильчук. - 2-ге вид., переробл. і доповн. - Кам'янець-Поділ., 2008. - 256 c. - (Порадник господаря). - Бібліогр.: 37 назв. - укp.

Описано технологію виробництва молока на малій фермі згідно з вимогами ЄС. Розглянуто питання годівлі та утримання корів, одержання, зберігання та переробки молока, ідентифікації худоби. Наведено правила виробництва сертифікованої органічної продукції тваринництва в контексті безпеки харчування людей.

Описана технология производства молока на малой ферме в соответствии с требованиями ЕС. Рассмотрены вопросы кормления и содержания коров, хранения и переработки молока, идентификации скота. Приведены правила производства сертифицированной органической продукции животноводства в контексте безопасности питания человека.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60,1я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА714660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Євстафієва Ю. М. 
Використання поживних речовин кормів молодняком великої рогатої худоби при ринотрахеїті : автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / Ю. М. Євстафієва; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. - Л., 2009. - 20 c. - укp.

Вивчено аспект використання енергії, поживних і мінеральних речовин кормів молодняком великої рогатої худоби (ВРХ) української чорно-рябої молочної породи, ураженим інфекційним ринотрахеїтом, на господарських і оптимізованих за вітамінним і мінеральним складом раціонах. Установлено, що тварини, вражені герпесвірусом інфекційного ринотрахеїту, більше споживають сухої речовини на 100 кг живої маси, але гірше перетравлюють органічну речовину та її складові, зокрема, телички та бички більше втрачають енергії з теплом відповідно на 20,0 та 31,3 % у порівнянні з умовно здоровими, внаслідок чого на 38,5 і 39,8 % менше відкладається енергії в прирості їх живої маси. За результатами проведених досліджень установлено оптимальну кількість використання в раціонах уражених герпесвірусом тварин преміксу "Лутамікс ВРХ С Екс" виробництва ТзОВ "Західноукраїнська аграрна компанія", вітамінів і селену. Згодовування раціонів, збагачених цим преміксом, сприяє підвищенню відкладення енергії у прирості живої маси на 23,9 % у порівнянні з використанням у годівлі молодняка ВРХ типових для регіону раціонів, в результаті чого зростають середньодобові прирости тварин на 18,2 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-44 + П60-451.2 + П872.21-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366733 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Технологія виробництва продукції свинарства : навч. посіб. / В. В. Шуплик, О. М. Булатович, Ю. М. Євстафієва, Л. П. Понько, А. В. Гавриленко, Л. Г. Леньков; Поділ. держ. аграр.-техн. ун-т. - Кам'янець-Подільський : Зволейко Д. Г., 2016. - 396 c. - Бібліогр.: с. 389-396 - укp.

Висвітлено засади збереження генофонду сільськогосподарських тварин, основні стратегії збереження біологічного різноманіття тварин України, генофондові об'єкти та їх категоризацію, характеристику основних порід сільськогосподарських тварин, що беруть участь у селекційному процесі України. Наголошено, що у народному господарстві України існує багато форм організації виробництва продукції свинарства від індивідуальних господарств до промислових комплексів з великою потужністю. Матеріально-технічна та селекційна база галузі свинарства за інтенсивного її використання надає змогу виробляти не менше 40 % свинини у м'ясному балансі нашої держави. Використовуються, в основному, помісі та гібриди свиней, тому питанню відтворення свиней та веденню селекційної роботи приділяється значна увага.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807512 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського