Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (6)Книжкові видання та компакт-диски (28)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=ІОФФЕ$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 41
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Селіванов А. О. 
Банківське право України : Навч. посіб. / А. О. Селіванов, В. Л. Кротюк, Л. Н. Заруденко, Г. Л. Коротка, С. В. Сахтінова, Є. В. Карманов, М. Я. Скотарь, А. Ю. Іоффе, В. В. Пасічник, А. М. Жуков; ред.: А. О. Селіванов; Нац. банк України. - К. : Вид. дім "Ін Юре", 2000. - 368 c. - укp.

Розглянуто конституційні засади банківського права України, роль банків у суспільстві та їх правовий статус, концепцію та структуру банківського права як комплексної галузі й правової дисципліни, договори у банківській справі, питання регулювання сучасної системи банківської справи, новітні зміни у даній галузі. Проаналізовано операції з купівлі та продажу іноземної валюти. Значну увагу приділено особливостям відкриття рахунків у національній валюті України фізичним особам, представництвам, установам та нерезидентам-інвесторам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС34016 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кротюк В.  
Фінансові санкції та адміністративна відповідальність: проблема співвідношення / В. Кротюк, А. Іоффе, Д. Лук'янець // Право України. - 2000. - № 5. - С. 29-33. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)72

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Іоффе І. В. 
Стан системи антиоксидантного захисту у хворих з численними пептичними виразками шлунка та дванадцятипалої кишки / І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2004. - № 10. - С. 22-23. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обстежено 32-х хворих з численними виразками (ЧВ) шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК) віком від 24-х до 65-ти років (основна група) та 30 хворих з виразкою шлунка та ДПК звичайних розмірів (група порівняння). Вивчено стан системи антиоксидантного захисту (АОЗ) з визначенням активності її ферментів - каталази та супероксиддисмутази (СОД), обчислено також інтегративний індекс Ф. У хворих з ЧВ шлунка та ДПК виявлено виражені порушення системи АОЗ, а саме: підвищення активності каталази, зниження активності СОД. Поряд з цим відзначено зменшення показника Ф, який характеризує співвідношення прооксидантних та антиоксидантних властивостей крові.


Ключ. слова: численні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, система антиоксидантного захисту, каталаза, супероксиддисмутаза
Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Іоффе І. В. 
Показники перекисного окиснення ліпідів у хворих з численними пептичними виразками шлунка та дванадцятипалої кишки / І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2004. - № 8. - С. 11-12. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Обстежено 62-х хворих з численними виразками шлунка і дванадцятипалої кишки віком від 23-х до 65-ти років, рандомізованих за статтю, віком і характером патологічного процесу (кількістю, розмірами й локалізацією пептичних виразок). В усіх хворих вивчено показники перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ). Виявлено підвищення інтенсивності ПОЛ внаслідок збільшення в периферичній крові хворих концентрації кінцевого метаболіту - малонового діальдегіду та проміжних продуктів пероксидації - дієнових кон'югат. Поряд з цим спостережено підвищення показника перекисного гемолізу еритроцитів.


Ключ. слова: численні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, перекисне окиснення ліпідів, малоновий діальдегід, дієнові кон'югати
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Захараш М. П. 
Використання фотодинамічної діагностики при неспецифічному виразковому коліті / М. П. Захараш, О. Ю. Іоффе, М. О. Денисов // Журн. Акад. мед. наук України. - 2005. - 11, № 1. - С. 157-165. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Обстежено 86 хворих з попереднім діагнозом неспецифічного виразкового коліту (НВК) методом фотодинамічної діагностики (ФДД) слизової ободової та прямої кишки, яку проводили через 6 - 10 год після перорального прийому капсульованого фотосенсибілізатора - гіперфлава (з розрахунку 0,1 - 0,15 мг/кг маси тіла). Флуоресценція біотканини збуджувалася випромінюванням гелій-кадмієвого лазера, яке доставлялося до досліджуваної ділянки волоконно-оптичною системою з приєднаним на її дистальному кінці оптичним зондом, що вводилася в інструментальний канал стандартного колоноскопа. На ділянках слизової без диспластичних змін не було зареєстровано характерного для гіперфлаву флуоресцентного сигналу; тоді як у ділянках слизової з дисплазією він стало фіксувався. Точність діагностики дисплазії на тлі НВК методом ФДД - біля 84 %.


Ключ. слова: диспластичні зміни, фотодинамічна діагностика, неспецифічний виразковий коліт, біопсія, гіперфлав
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.301.1-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14793 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Іоффе І. В. 
Аутоімунні зміни у хворих з численними виразками шлунка та дванадцятипалої кишки та їх патогенетичне значення у комплексі хірургічного лікування / І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2005. - № 1. - С. 8-10. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Обстежено 73-х хворих з численними виразками (ЧВ) шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК), об'єднаних в основну групу, та 56 хворих з поодинокими виразками шлунка та ДПК, включених у групу порівняння. Для характеристики аутоімунних змін у хворих обох груп використано реакцію гальмування міграції лімфоцитів (РГМЛ). Встановлено, що у хворих з ЧВ шлунка та ДПК та виразками невеликих розмірів міграційний індекс (МІ) РГМЛ був суттєво зниженим щодо всіх вивчених аутоантигенів. Одержані дані свідчать про важливе значення імунологічного дослідження для уточнення патогенезу патологічного процесу, що слід брати до уваги під час проведення хірургічного лікування та лікувально-реабілітаційних заходів після операції.


Ключ. слова: численні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, аутоімунні зміни, реакція гальмування міграції лімфоцитів, аутоантигени
Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Хунов Ю. А. 
Рання діагностика та профілактика гострого післяопераційного панкреатиту у хворих з проривною виразкою дванадцятипалої кишки / Ю. А. Хунов, Н. А. Шор, І. В. Андреєва, І. В. Іоффе // Клініч. хірургія. - 2005. - № 11/12. - С. 101. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.66-387 + Р413.601.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Іоффе О. Ю. 
Обгрунтування показань і вибору методу хірургічного лікування неспецифічного виразкового коліту та хвороби Крона товстої кишки : Автореф. дис... д-ра мед. наук / О. Ю. Іоффе; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2006. - 29 c. - укp.

Охарактеризовано новий підхід до розв'язання наукової проблеми, що передбачає поліпшення результатів хірургічного лікування пацієнтів з неспецифічним виразковим колітом і хворобою Крона товстої кишки шляхом розробки, вдосконалення та впровадження в клінічну практику новітніх методик оцінки морфологічних змін слизової оболонки товстої кишки, які дозволяють встановити фактори прогнозування малігнізації та можливості їх профілактики, обгрунтувати показання, вибір методу та характер оперативного втручання. Вперше використано методику фотодинамічної діагностики з використанням фотосенсибілізатора, що містить гіперицин для виявлення морфологічних змін слизової оболонки товстої кишки, на основі результатів якої розроблено спосіб діагностики раку товстої кишки (патент України 58030 А від 15.07.03). Вперше методику фотодинамічної діагностики застосовано в лапароскопії, розроблено спосіб інтраопераційної діагностики метастазів у лімфатичні вузли (патент України 8924 А від 15.08.05). Вперше застосовано метод хромоколоноскопії прямої кишки, на підставі отриманих даних розроблено спосіб діагностики диспластичних змін слизової оболонки прямої кишки (патент України 5053 А від 15.02.05). Проаналізовано результати імуногістохімічного дослідження біоптатів слизової оболонки товстої кишки у разі неспецифічного виразкового коліту та хвороби Крона. Розроблено статистико-ймовірнісну модель динаміки малігнізації у разі неспецифічного виразкового коліту. Викладено особливості системи скринінгу у процесі запальних захворювань кишечнику. Висвітлено об'єктивні критерії для визначення показань до оперативного

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.3 + Р569.433.33-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА341583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Іоффе С. Є. 
Оптимізація методів діагностики патології епітелію шийки матки у хворих на генітальний ендометріоз : Автореф. дис... канд. мед. наук / С. Є. Іоффе; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2005. - 18 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.4-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Іоффе О. Ю. 
Оптична біопсія в обгрунтуванні хірургічного лікування ульцерацій шлунка : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О. Ю. Іоффе; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 1999. - 16 c. - укp.

Досліджено ранню діагностику малігнізації виразки шлунка методом оптичної біопсії, з використанням фотосенсібілізатора - гіперфлаву. Вивчено фармакокінетику гіперфлаву в незмінній слизовій оболонці стравоходу та шлунка; підібрано оптимальну дозу фотосенсибілізатора для оптичної біопсії; обгрунтовано використання гелій-кадмієвого лазера потужністю 20 мВт з довжиною хвилі 442 нм. Визначено час знаходження гіперфлаву в дозі, достатній для проведення оптичної біопсії в незмінній слизовій оболонці шлунка валантерів, оптимальний проміжок часу для проведення оптичної біопсії при злоякісних новоутвореннях слизової оболонки шлунка, можливості оптичної біопсії у диференційній діагностиці ульцерацій шлунка. Діагностична цінність оптичної біопсії при диференційній діагностиці ульцерацій шлунка досягає 87,5 %. На основі використання оптичної біопсії обгрунтовано вибір методу хірургічного лікування виразки шлунка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307255 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Іоффе О. А. 
Роль порушень нейро-гуморальної адаптації в патогенезі передменструального синдрому та шляхи їх корекції : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. А. Іоффе; Харк. держ. мед. ун-т. - Х., 2002. - 20 c. - укp.

За результатами дослідження встановлено, що передменструальний синдром (ПМС) є дезадаптаційним гіпоталамічним синдромом, який патогенетично пов'язаний з дисгормональною та інфекційно-запальною патологією репродуктивної системи та остеохондрозом. Визначено патофізіологічні механізми виникнення та розвитку ПМС як хвороби дезадаптації. Доведено взаємозв'язок розвитку ПМС і емоційно-особистісного профілю жінки. Одержано підтвердження нейрогенної природи виникнення ПМС як результату порушення адаптаційних процесів в організмі у відповідь на циклічні коливання рівня статевих гормонів і нейромедіаторів. З використанням лабораторних, інструментальних та біохімічних засобів дослідження визначено ефективність лікування хворих із ПМС з застосуванням голкорефлексотерапії (ГРТ) на підставі патогенетично складеного акупунктурного рецепта, простежено віддалені результати різних методів лікування ПМС і доведено економічну ефективність ГРТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.56-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322383 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Іоффе І. В. 
Ускладнені сполучені виразки шлунка і дванадцятипалої кишки (особливості етіології, патогенезу та лікування) : автореф. дис... д-ра мед. наук / І. В. Іоффе; Луган. держ. мед. ун-т. - Луганськ, 2008. - 28 c. - укp.

Досліджено проблему покращання результатів хірургічного лікування хворих на сполучені гастродуоденальні виразки на підставі вивчення ланок патогенезу захворювання, уніфікації показань до оперативного лікування й удосконалення методик оперативного втручання. Показано, що тривалий контакт слизової оболонки (СО) гастродуоденальної зони з ефедрином збільшує частоту розвитку сполучених виразок, спричиняє розвиток гіперплазії клітин залоз і кишкової метаплазії, уповільнює розвиток атрофії залоз. Досліджено стан мікроциркуляції СО шлунка. Вивчено метаболічний та імунний статус хворих на ізольовані та сполучені гастродуоденальні виразки, у яких зареєстровано тривалий контакт СО з ефедринвмісним препаратом. Вивчено клінічну ефективність розробленого дисертантом способу хірургічного лікування хворих на сполучені гастродуоденальні виразки, які мали в анамнезі тривалий контакт СО з ефедринвмісним препаратом. Вивчено патогенетичну ефективність глутаргіну, ербісолу та тимогену у комплексі хірургічного лікування хворих з ізольованими та сполученими гастродуоденальними виразками. Вивчено вплив даних препаратів на імунний та метаболічний статус прооперованих хворих. Розроблено та впроваджено в практику спосіб хірургічного лікування хворих зі сполученими виразками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6 + Р457.465.204.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Іоффе Н. О. 
Особливості анестезіологічного і реанімаційного забезпечення пацієнтів з легеневою гіпертензією при вроджених пороках серця : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / Н. О. Іоффе; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2009. - 19 c. - укp.

Дослідження присвячено вдосконаленню діагностики, розробці ефективних варіантів анестезіологічного та реанімаційного забезпечення пацієнтів з вродженими пороками серця, що супроводжуються легеневою гіпертензією, а також впровадженню заходів, спрямованих на профілактику післяопераційних ускладнень. На діагностичному етапі було проведено пробу з реактивною гіперемією пацієнтам основної групи та виявлено у них наявність ендотеліальної дисфункції у порівнянні зі здоровими дітьми. Пацієнтам основної групи було призначено курс доопераційної підготовки препаратом силденафіл. Простежено залежність між ступенем ендотеліальної дисфункції та величиною легеневої гіпертензії. Досліджено ефективність інтраопераційного проведення ультрафільтрації щодо профілактики легеневих гіпертонічних кризів. Впроваджено нову методику респіраторної підтримки у післяопераційному періоді. Розроблено і впроваджено практичні рекомендації на підставі комплексного підходу до діагностики та лікування пацієнтів з вродженими пороками серця, ускладненими легеневою гіпертензією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Іоффе О. Ю. 
Однопортові лапароскопічні втручання. Перший досвід та перспективи використання / О. Ю. Іоффе, О. П. Стеценко, Т. В. Тарасюк, М. Є. Яроцький, І. В. Гижко // Хірургія України. - 2011. - № 3. - С. 16-20. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Вивчено найближчі результати хірургічного лікування 15 хворих з хронічним калькульозним холециститом, поєднаною пупковою та паховою грижею, із застосуванням однопортових трансумбілікальних втручань. У післяопераційний період не відзначено жодного ускладнення. Середній термін перебування в стаціонарі становив 1 добу. Для знеболення не застосовували наркотичні анальгетики. Цей вид втручань дозволяє досягти доброго косметичного ефекту, зменшити тривалість перебування хворого в стаціонарі. Витяг жовчного міхура через досить широку рану дозволяє уникнути додаткового розширення розрізу і травматизації тканин. Поєднання пупкової грижі з патологією органів черевної порожнини може бути прямим показанням для виконання трансумбілікальної однопортової лапароскопічної операції. З освоєнням цієї мініінвазивної хірургічної технології можливе розширення показань для використання однопортового трансумбілікального доступу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.52 + Р457.463.053

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Іоффе С. Є. 
Тягар ВІЛ/СНІДу в державах світу та в Україні / С. Є. Іоффе, А. А. Суханова // Здоровье женщины. - 2012. - № 3. - С. 40-43. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Зазначено, що наприкінці XX ст. людство спіткала раніше невідома інфекція, зумовлена вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). ВІЛ було знайдено в 1983 р. у процесі дослідження етіології пневмоцистної пневмонії та саркоми Капоші. Автори - Люк Монтанье (Інститут Пастера у Франції) і Роберт Гало (Національний інститут раку в США) - за відкриття ВІЛ удостоєні Нобелівської премії в галузі фізіології і медицини. За допомогою методу молекулярної філогенії доведено, що інфекція, утворившись на початку 1980 р. в одній із найбідніших держав Африки - в Ефіопії, одержала пандемічний характер. За Об'єднаною програмою ООН по ВІЛ/СНІД і Всесвітньої організації охорони здоров'я та згідно з доповіддю "Об'єднаної програми ООН по ВІЛ/СНІДу у 2009 р. (XII 2010)" з моменту початку епідемії ВІЛ заразилися майже 60 млн людей; 25 млн - померли від захворювань, пов'язаних з ВІЛ. Пандемію ВІЛ-інфекції визнано найбільш згубною епідемією в історії людства, проте особливості її збудника, залежність його поширення від економіки, соціального стану населення країн та можливості медичної профілактики досліджено недостатньо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Іоффе О. Ю. 
Порівняльна характеристика пристроїв для лапароскопічних однопортових трансумбілікальних хірургічних втручань / О. Ю. Іоффе, О. П. Стеценко, О. А. Тихонов, Т. В. Тарасюк, Ю. П. Цюра // Хірургія України. - 2012. - № 2. - С. 50-57. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити можливості та порівняти прилади для однопортових трансумбілікальних лапароскопічних втручань. Вивчено найближчі результати хірургічного лікування 46 пацієнтів з різною патологією органів черевної порожнини, а також передньої черевної стінки з використанням трансумбілікального лапароскопічного хірургічного втручання крізь різні пристрої (порти). У післяопераційний період не відзначено жодного ускладнення з боку черевної порожнини. У 1-ї хворої впродовж 2 тижнів після операції спостерігали виділення серозної рідини з післяопераційної рани в ділянці пупка, яке припинилося самостійно. Висновки: різні пристрої (порти) для однопортових трансумбілікальних хірургічних втручань мають як переваги, так і недоліки. Вибір порту залежить від складності операції, необхідності виконання одночасних втручань на різних поверхах черевної порожнини, товщини передньої черевної стінки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Журавльова С. С. 
"Алфавит собранный, ри[ф]мами сложенный..." свт. Іоана Максимовича як явище агіографічної культури українського бароко : монографія / С. С. Журавльова; ред.: Ю. А. Ігор (Ісіченко); Бердян. держ. пед. ун-т. - Бердянськ : БДПУ, 2012. - 237 c. - Бібліогр.: с. 145-164 - укp.

Досліджено джерела та жанрово-тематичну специфіку книги "Алфавит собранный, ри[ф]мами сложенный..." свт. Іоана Максимовича. Простежено індивідуальні особливості функціонування феноменів мучеництва та чуда в агіографічній поезії доби бароко. Зазначено, що своєрідність опрацювання аскетичної теми в агіографічних віршах книги свт. Іоана Максимовича полягає в поєднанні аскетичних програм східних Отців, ісихастського вчення про молитву розуму з ігнатіянськими концепціями духовного вдосконалення. Проаналізовано образ святого, представлений у поетичній книзі свт. Іоана Максимовича як відображення барокової антропології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)4-4 Максимович І. 534

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА758137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Іоффе О. Ю. 
Хірургічні методи лікування хворих на аліментарно-конституціональне ожиріння / О. Ю. Іоффе, Т. В. Тарасюк, О. П. Стеценко // Клініч. хірургія. - 2011. - № 12. - С. 39-43. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано результати хірургічного лікування 105 хворих з приводу аліментарно-конституціонального ожиріння шляхом застосування внутрішньошлункового балона, регульованого бандажування шлунка, поздовжньої резекції шлунка, шлункового та біліопанкреатичного шунтування. Оцінено динаміку змін показників вуглеводного та ліпідного обміну. Розроблено алгоритм хірургічного лікування ожиріння залежно від індексу маси тіла, наявності супутніх захворювань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.202.1-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Іоффе О. Ю. 
Перший досвід виконання лапароскопічної резекції сигмоподібної ободової кишки з використанням єдиного трансумбілікального доступу / О. Ю. Іоффе, О. П. Стеценко, О. А. Тихонов, Т. В. Тарасюк, Ю. П. Цюра, Р. О. Мельник, А. Я. Кобзар // Клініч. хірургія. - 2012. - № 1. - С. 68-69. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.445.23-83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Іоффе К. І. 
Циркадне освітлення: визначення, вимірювання, нормування / К. І. Іоффе // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2012. - № 6/8. - С. 59-62. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Зазначено щодо необхідності комплексного підходу до розв'язання проблеми врахування біологічної дії видимого світла. Наведено результати розробки методів оцінки та засобів вимірювання незорового впливу видимого світла.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*114-634

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського