Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ІСМАІЛОВА$<.>+<.>A=ЛІЛЯ$<.>+<.>A=БЕКТАШІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Чучіна І. М. 
Принципи інвестиційно-інноваційної політики в Україні / І. М. Чучіна, І. В. Ісмаілова // Вісн. Кременчуц. держ. політехн. ун-ту. - 2009. - Вип. 2, ч. 1. - С. 121-123. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Рассмотрены основные аспекты инновационной и инвестиционной политики Украины, определенны основные задания инвестиционной политики в условиях формирования рыночной экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ісмаілова Л. Б. 
Процесуальні та етико-психологічні питання забезпечення рівності сторін в кримінальному судочинстві України : Автореф. дис... канд. юрид. наук / Л. Б. Ісмаілова; Акад. адвокатури України. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних з поняттям, змістом, значенням, реалізацією і місцем принципу рівності сторін у кримінальному процесі України. Досліджено проблемні питання практики його застосування й обгрунтовано шляхи їх вирішення. Проаналізовано зарубіжне й вітчизняне законодавство та визначено подальшу лінію розвитку принципу рівності сторін у кримінальному процесі України, запропоновано шляхи удосконалення його застосування в цілому та на окремих стадіях кримінального процесу. Сформульовано теоретичні висновки з досліджених питань і практичні рекомендації, спрямовані на удосконалення реалізації у кримінальному процесі принципу рівності сторін. Відзначено, що впровадження наведених пропозицій сприятиме підвищенню якості кримінального судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1-2 + Ю703.22 + Ю947.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349916 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ісмаілова Н. П. 
Параметричне геометричне моделювання спряжених поверхонь черв'ячних фрез для обробки робочих органів гідравлічних машин : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.01 / Н. П. Ісмаілова; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Запропоновано нове розв'язання задачі геометричного моделювання. Визначено геометричну форму черв'ячних фрез для обробки гвинтів гідравлічних насосів і машин. Розроблено автоматизований спосіб обкатки та формування гвинтових криволінійних поверхонь за наперед заданими параметрами. За допомогою теореми про миттєві обвідні аксоїдів розроблено спосіб формування чистових черв'ячних фрез з просторовою ріжучою кромкою з великим кутом підйому витків. Наведено аналітичний опис кінематичних параметричних пар, використання якого дозволяє проектувати кінематичні пари з нелінійним дотиком підвищеної точності. Результати роботи впроваджено у процесі проектування високопродуктивних черв'ячних фрез з застосуванням розроблених автоматизованих підпрограм в Компас-графік. Запропонований спосіб для формування спряжених нелінійчастих поверхонь та розроблені програми впроваджено на машинобудівних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.147.3-56 + К634-56-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366765 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ісмаілова Н. П. 
Побудова контакту вищих кінематичних пар за допомогою просторового параметричного кінематичного гвинта / Н. П. Ісмаілова // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2010. - Вип. 4, т. 48. - С. 94-97. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто розв'язання задачі розширення застосування параметричного кінематичного гвинта для можливості використання його у процесі формування вищих кінематичних пар криволінійних поверхонь.


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ісмаілова Н. П. 
Графічний метод конструювання спряжених поверхонь, що виключають інтерференцію / Н. П. Ісмаілова, Н. В. Олійник, М. В. Грубич // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2012. - Вип. 4, т. 54. - С. 58-63. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто моделювання спряжених поверхонь по лінії зачеплення інструменту та деталі, стосовно ріжучого інструменту, що обробляє евольвентну поверхню та виключає інтерференцію.


Індекс рубрикатора НБУВ: В181.31 + К63-02 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ісмаілова Н. П. 
Формування криволінійних поверхонь, що виключають інтерференцію зубчатих зацеплень / Н. П. Ісмаілова // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 4, т. 57. - С. 113-118. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розроблено метод формування криволінійних поверхонь, що виключають інтерференцію для проектування точних, високопродуктивних деталей у машинобудуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555 + К445.5-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Горбаль Н. І. 
Розвиток туристичної галузі України в умовах євроінтеграції / Н. І. Горбаль, У. І. Когут, А. В. Лілянова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 4. - С. 139-145. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження стану й формування рекомендацій із розвитку туристичної галузі України за впливу глобальних чинників, зокрема євроінтеграції. Виявлено такі ключові проблеми туристичної галузі в Україні: низький рівень віїзного туризму; недостатня інвестиційна привабливість галузі; недостатнє просування вітчизняних туристичних продуктів на світовому ринку; невідповідність цін і сервісного обслуговування тощо. Виявлено, що євроінтеграція може привести до низки позитивних ефектів у вітчизняній туристичній галузі, а саме: збільшення туристичних потоків в Україну; активізація іноземних інвестицій; підвищення якості туристичних послуг; розбудова вітчизняної інфраструктури; поповнення державного та місцевих бюджетів тощо. Для досягнення переваг у туризмі від євроінтеграції Україна повинна діяти проактивно, зокрема: вдосконалити законодавчу базу; налагодити інфраструктуру; стимулювати інвестиції; проводити ефективну міжнародну маркетингову діяльність тощо. У комплексі такі заходи нададуть можливість не тільки інтенсифікувати розвиток вітчизняної туристичної галузі, яка може стати одним із основних напрямів розвитку економіки країни, а й інтегруватися в євроспільноту і світове співтовариство.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4УКР) + У9(4УКР)441.358

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Ісмаілова Н. П. 
Дослідження міцності та деформативності бетонних плит на вапняковому піску / Н. П. Ісмаілова, Г. О. Кушнарьова, М. Я. Ковтун // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2018. - № 6. - С. 18-23. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень міцності та деформативності бетону на гранітному щебені та вапняковому піску в умовах дії багаторазово повторюваного навантаження. Більшість будівельних конструкцій, в тому числі підкранові балки, панелі покриття та перекриття споруд, покриття аеродромних та дорожніх плит, на які встановлюють різні вібраційні машини, знаходяться під дією навантажень, що багатократно повторюються. Динамічне навантаження виникає під час посадки літака, під час руху його по нерівній поверхні покриття. На аеродромне покриття, крім колісних навантажень, діють потужні газові струмені при роботі реактивних авіаційних двигунів. Руйнування бетонних плит може виникати і під дією навантажень, що багатократно повторюються, одиничні прикладання яких створюють напруження, що не перевищують допустимих. Для тих районів країни, які не мають запасів міцних кам'яних матеріалів, використання місцевих маломіцних матеріалів і побічних продуктів промисловості - одне з важливих заходів зниження вартості будівництва покриттів. Використання місцевих матеріалів надає можливість виключення дорогих перевезень міцних кам'яних матеріалів. До маломіцних кам'яних матеріалів можна віднести: м'які вапняки і піщаники, цегляний бій, продукти вивітрювання гірських порід. У зв'язку з нестачею кварцового піску в південних регіонах України особливої актуальності набуває використання відходів вапняків-черепашників. Залізобетонні конструкції, виготовлені з місцевих матеріалів, піддаються в процесі експлуатації дії багатократно повторюваного навантаження, що вимагає оцінки їх втомної міцності та деформативності такого бетону. Робіт, в яких досліджувався вплив циклічних навантажень на залізобетонні конструкції, виготовлених на вапняковому піску, мало. Дослідження втомної міцності і деформативності бетонів на вапняковому піску дає можливість використовувати залізобетонні конструкції, виготовлені з місцевих матеріалів, що піддаються в процесі експлуатації впливу циклічних навантажень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.34 + Н53-01-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Ісмаілова Н. П. 
Теоретичні основи геометричного моделювання зачеплень в кінематичних парах : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.01.01 / Н. П. Ісмаілова; Київський національний університет будівництва і архітектури. - Київ, 2017. - 39 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555.01 + К413.1

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: РА429073 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського