Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ВАЙНШТЕЙН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Вісник наукових досліджень. Вип. 2(22) / ред.: С. Вайнштейн, І. Б. Вовк, Ю. І. Губський; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. - Т. : "Укрмедкн.", 2001. - 99 с. - укp.

Розглянуто вікові особливості функції підшлункової залози та нирок хворих на інсулінозалежний цукровий діабет під впливом гіпоксичної гіпоксії, а також клініко-лабораторні аспекти синдрому ендогенної інтоксикації у пацієнтів із хронічним пієлонефритом без порушення азотовидільної функції. Проаналізовано ефективність інтубації тонкої кишки у комплексному лікуванні гострої спайкової кишкової непрохідності та розповсюдженого перитоніту. Досліджено стан антиоксидантної системи та процесів ліпопероксидації у тварин з токсичним ураженням солянокислим гідразином. Подано кількісну та якісну оцінку синдрому легеневої гіпертенцзії за допомогою комп'ютерної томографії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.я54(4Укр)31

Шифр НБУВ: Ж69975 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Рапцун М. В. 
Джерела викидів парникових газів та заходи з пом'якшення зміни клімату в інфраструктурі міст України : Пілотний проект у м. Рівному / М. В. Рапцун, О. М. Трофимчук, С. Б. Сурнін, Г. А. Кияшко, Г. Л. Вайнштейн; Агентство з раціон. використ. енергії та екології (АРЕНА - ЕКО), Укр. ін-т дослідж. навколиш. середовища і ресурсів (УІДНСР). - К., 2003. - 146 c. - Бібліогр.: с. 145-146. - укp.

Наведено результати проекту, виконаного Агентством раціонального використання енергії та Українським інститутом досліджень навколишнього середовища і ресурсів у рамках Канадсько-Української програми екологічного співробітництва. На прикладі Рівного (як типового середнього за чисельністю міста України) визначено пріоритетні напрями скорочення викидів парникових газів, що призводять до зміни клімату. Наведено перелік проектів заходів для впровадження у різних секторах економіки міста.

Приведены результаты проекта, выполненного Агентством рационального использования энергии и Украинским институтом исследования окружающей среды и ресурсов в рамках Канадско-Украинской программы экологического сотрудничества. На примере Ровного (как типового среднего по численности населения города Украины) определены приоритетные направления уменьшения выбросов парниковых газов как главного фактора изменения климата. Приведен перечень проектов совместного внедрения в различных секторах экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: З1 н6 + Д247.67,021 + У9(4УКР)441.0-28 + Б1(4УКР),021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА646639 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Волошин Н. Е. 
Выбросы угля, породы в шахтах Донбасса в 1906 - 2006 гг. : справочник / Н. Е. Волошин, Л. А. Вайнштейн, А. М. Брюханов, О. А. Кущ, Я. Н. Бойко. - Донецк : СПД Дмитренко, 2007. - 908 c. - Библиогр.: с. 907 - рус.

Даны основные сведения о выбросах угля и породы в шахтах Донбасса, происшедших за 100 лет вследствие воздействия на угольный забой отбойными молотками, комбайнами, стругами, конвейеростругами, проведения взрывных работ. Приведена информация о выбросах песчаников.


Індекс рубрикатора НБУВ: И181.11я2

Шифр НБУВ: ВА697614 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Петрушина Т. О. 
Зміни стану здоров'я та рекреаційних практик українських громадян за роки ринкових реформ / Т. О. Петрушина, М. Вайнштейн // Укр. соціум. - 2011. - № 4. - С. 133-146. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано динаміку за роки ринкових реформ стану здоров'я та рекреаційних практик українських громадян на підставі даних багаторічного соціологічного моніторингу соціальних змін в українському суспільстві, що проводиться Інститутом соціології НАН України, і загальноєвропейського моніторингового проекту "Європейське соціальне дослідження". Аналіз емпіричних даних свідчить про незадовільний стан системи охорони здоров'я в Україні і дуже посередній рівень здоров'я громадян. Це становить серйозну загрозу майбутньому розвитку українського суспільства, погіршує якість людського потенціалу країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*652 + Р11(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Вохминцев А. С. 
Параметры оптически стимулированной люминесценции в нанопорошках на основе нитрида алюминия / А. С. Вохминцев, И. А. Вайнштейн, Д. А. Бекетов, Д. М. Спиридонов, А. Р. Бекетов, Д. В. Харитонов // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2011. - 9, вип. 2. - С. 365-374. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Исследованы особенности оптически стимулированной люминесценции (ОСЛ) при стимуляции лазером 660 нм в наноразмерных порошках нитрида алюминия и влияние персистентного затухания фосфоресценции при варьировании времени УФ-облучения. Показана необходимость учета фосфоресценции для надежной и достоверной оценки поглощенной дозы методом ОСЛ. Обнаружено, что после записи ОСЛ-отклика регистрируется интенсивный сигнал термостимулированной люминесценции (ТЛ), который может быть представлен в виде суперпозиции двух пиков и использован в качестве дополнительного способа оценки поглощенной дозы ионизирующего излучения. Рассчитаны значения кинетических микропараметров низко- и высокотемпературной ТЛ-компонент, которые изменяются в небольших пределах при варьировании времени облучения.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-1 + В374 + В371.236

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Дубасенюк О. 
Інноваційні засоби навчання для кабінетів фізики / О. Дубасенюк, М. Прокопенко, Я. Вайнштейн // Проф.-техн. освіта. - 2008. - № 3. - С. 17-22. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Висвітлено діяльність навчально-наукового виробничого комплексу на базі Житомирського державного університету ім. І. Франка та Відкритого акціонерного товариства "Електровимірювач" з розробки та виробництва нового навчального обладнання з фізики, що забезпечує лабораторний експеримент під час вивчення розділу "Електрика і магнетизм" у вищій і середній школах. Зосереджено увагу на комплекті набірного поля "Школяр", куди входить комутаційна модель, 42 модулі, зовнішні елементи, з'єднувальні провідники, і який використовується під час проведення 29 фронтальних лабораторних робіт і робіт фізичного практикуму з тем для учнів VIII - XI класів. Розглянуто новинку - набірне поле "Електроніка", призначене для використання в коледжах, технікумах, ПТНЗ під час вивчення основ електроніки та проведення лабораторних робіт з дослідження властивостей радіоелементів, логічних елементів, побудови схем з їх використанням. Окреслено плани навчально-наукового виробничого комплексу щодо випуску дослідних зразків набірних полів для вивчення основ електротехніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Будько В. І. 
Перекриття небалансів згенерованої та прогнозованої електроенергії сонячною електростанцією за рахунок системи акумулювання електричної енергії / В. І. Будько, Я. В. Вайнштейн // Відновлюв. енергетика. - 2021. - № 4. - С. 25-31. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Сонячна фотоенергетика розвивається швидкими темпами, що приводить до появи нових важливих інженерно-технічних та науково-прикладних задач, вирішення яких є ключовим фактором стабільного розвитку не тільки даного сектору відновлюваної енергетики, а й всієї електромережі України. Однією з таких задач є підвищення показника надійності виробітку електричної енергії фотоелектростанцією та її видачі в мережу відповідно до наданого прогнозу на добу та окремо на дві години наперед. Питання стабільного виробітку актуально не лише для мережевих фотоелектростанцій, а й для фотоелектростанцій, що працюють на часткове покриття власного споживання, коли важливо відповідати графіку споживання, аби не порушувати технологічні процеси у виробництві. Одним із варіантів розв'язання цієї задачі є інтеграція різних систем акумулювання електричної енергії до складу фотоелектростанції в тому числі й електрохімічних акумуляторних батарей, що і було досліджено в даній роботі. На основі аналізу реальних даних виробітку електричної енергії протягом березня 2020 року мережевими фотоелектростанціями, що розташовані в Херсонській області, визначені межі невідповідності виробленої електроенергії заявленому прогнозу. Встановлені відносні значення необхідної ємності електрохімічних акумуляторних батарей для забезпечення максимальної відповідності виробітку заявленому прогнозу. Розрахунок базувався на методі пошуку невідповідностей між апроксимованою моделлю та реальними даними, з подальшим обрахуванням відхилення для кожної часової точки. Отримані графічні залежності відносного значення ємності системи акумуляторів від потужності станції, а також графіки швидкості зміни відносного значення ємності системи та потужності станції. В подальшому матеріали дано.


Індекс рубрикатора НБУВ: З637

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського