Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ГЛАДІЛІНА$<.>+<.>A=РАЇСА$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Гладіліна Р. І. 
Метод функцій Ляпунова в задачах стійкості розв'язків диференціальних рівнянь з імпульсною дією : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.02 / Р. І. Гладіліна; НАН України. Ін-т приклад. математики і механіки. - Донецьк, 2005. - 20 c. - укp.

Основні теореми прямого методу Ляпунова поширено на задачі стійкості за частиною змінних. За допомогою розривних кусково-диференційованих функцій Ляпунова одержано різні умови асимптотичної стійкості та нестійкості відносно частини змінних. Доведено теорему про рівномірну асимптотичну стійкість інваріантної множини імпульсної системи, установлено умови існування кусково-неперервної та кусково-диференційованої функції Ляпунова, яка задовольняє умовам цієї теореми. Визначено умови рівномірної асимптотичної стійкості інваріантних множин імпульсної системи зі збуренням. Для періодичних імпульсних систем з застосуванням розривних кусково-диференційованих функцій Ляпунова зі знакосталою похідною доведено теореми про асимптотичну стійкість і нестійкість за всіма змінними та за частиною змінних. Доведено теорему про існування кусково-неперервної функції Ляпунова, яка має похідну Діні та задовольняє умовам модифікованої теореми Гургули - Перестюка про рівномірну асимптотичну стійкість за всіма змінними.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.617.1,022 + В213.1-7,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338498 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Плаксієнко В. Я. 
Науково-організаційні аспекти формування витрат на проведення державного сортовипробування сортів пшениці озимої / В. Я. Плаксієнко, Т. В. Гладіліна // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2014. - № 3. - С. 120-126. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Визначено формування структури витрат на проведення Державного сортовипробування сортів пшениці озимої в селекційних і науководослідних установах (на базі селекційного центру ПДАА) та розглянуто правове забезпечення проведення Державного сортовипробування сортів рослин в Україні з метою діагностування й вдосконалення шляхів формування витрат на створення сорту з використанням інноваційних методів селекції пшениці озимої, що впливають на розвантаження селекційного процесу у просторі й часі, на зменшення витрат селекційного процесу, ефективнішого використання сортових рослинних ресурсів селекційних установ та підвищення науково-технічного рівня виробництва зерна.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гарбуз Н. 
Впровадження інновацій як основа для набуття конкурентних переваг підприємством / Н. Гарбуз, В. Гладіліна, Н. Калініченко // Наук. вісн.. - 2016. - № 2. - С. 20-35. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Визначено теоретичні основи та засади інноваційної діяльності, її роль у формуванні конкурентних переваг і конкурентоспроможності підприємства в цілому. Розглянуто вплив впровадження та реалізації інновацій на зростання ефективності діяльності підприємств, їх значення у підвищенні прибутковості та здобуття ключових факторів успіху на ринку. Досліджено основні чинники стримування інноваційного розвитку вітчизняних підприємств та запропоновано напрямки щодо його активізації. Наукова новизна запропонованого матеріалу полягає у виявленні конкретних, найбільш суттєвих конкурентних переваг, які виникають за умов впровадження інновацій на підприємствах, та у з'ясуванні найбільш поширених перепон на шляху формування інноваційного спрямування в Україні. Запропоновані рекомендації спрямовуються на поліпшення наявних тенденцій щодо функціонування підприємств за умов жорсткої конкуренції, створюють умови для їх удосконалення, а також розглядаються як засоби поліпшення економічних показників вітчизняних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гладіліна О. В. 
Структура локальних популяцій та біологія афаліни (Tursiops truncatus) у прибережних водах північно-східної частини Чорного моря : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.08 / О. В. Гладіліна; НАН України, Ін-т зоології ім. І.І. Шмальгаузена. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Уперше комплексно досліджено популяційну структуру та біології (морфології, харчування, етолого-екологічних аспектів розподілу) афалін (Tursiops truncatus) у прибережних водах північно-східної частини Чорного моря. Уперше одержано емпіричні дані щодо тривалості життя чорноморських афалін в природі, тривалості покоління, темпах зростання особин, виявлено прояви морфологічної мінливості. Ранній сезон розмноження, високий вміст кадмію в зубах, довгий рострум і великі розміри тіла та черепа можуть зазначати присутність середземноморських мігрантів. Доповнено список об'єктів живлення чорноморських афалін, який уключає тепер не менше 23 видів риб, сім з них виявлені вперше. Показана неоднорідність населення афалін у прибережних водах Чорного моря з прибережною та пелагічною приуроченістю. Уперше виявлено ряд локальних популяцій у прибережних водах північно-східної частини Чорного моря й одержано свідоцтва на користь їх відособленості. Оцінено структуру взаємодії афалін за харчовій кооперації залежно від району досліджень. Уперше в регіоні проведено порівняльний аналіз двох сусідніх популяцій залежно від адаптації до антропогенної діяльності. Виявлено рідкісні форми харчової поведінки, властиві чорноморським афалінам, в тому числі вихід в смугу прибою під час полювання на представників сімейства кефалі. Зазначено щодо необхідності надання природоохоронного статусу трьом акваторіям, важливим для збереження прибережних чорноморських афалін. До районів охорони мають бути включені води глибиною до 60 метрів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.362.445.2 Del*80 + Е60*804*803.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427338 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гладіліна О. В. 
Афаліна (Tursiops truncatus) в акваторії північної частини Чорного моря: біологія та популяційна структура : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.08 / О. В. Гладіліна; Національна академія наук України, Інститут зоології імені І. І. Шмальгаузена. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Проведено комплексне дослідження популяційної структури та біології (морфології, живлення, етолого-екологічних аспектів) афалін (Tursiops truncatus) в акваторії північної частини Чорного моря. Вперше одержано емпіричні дані про тривалість життя чорноморських афалін у природі, тривалість покоління, темпи росту особин. Показано неоднорідність населення афалін у прибережних водах Чорного моря за морфологічними особливостями та просторовим розподілом. Виявлено ряд локальних угруповань у прибережних водах Чорного моря, одержано дані на користь їх відокремленості. Вперше здійснено порівняльний аналіз даних із фотоідентифікації з декількох акваторій уздовж узбережжя Чорного моря та аналіз взаємодій афалін трьох локальних угруповань залежно від наявності антропогенної діяльності. Доповнено список об'єктів живлення чорноморських афалін, який включає тепер не менш 23-ох видів риб, сім із них виявлено вперше. Встановлено рідкісні форми кормової поведінки, властиві чорноморським афалінам, зокрема вихід у смугу прибою. За одержаними результатами визначено декілька акваторій, важливих для збереження виду, які є місцями присутності літніх резидентних угруповань: води острова Джарилгач, Балаклави, південно-східного Криму, Керченського півострова.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.362.445.2Del*80

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435181 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського