Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ГЛУШЕНОК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Глушенок Н. М. 
Аграрна політика Німеччини в рейхскомісаріаті "Україна" 1941 - 1944 рр. : Автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.01 / Н. М. Глушенок; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2005. - 16 c. - укp.

Визначено основні завдання, характер та особливості реалізації воєнно-економічної політики гітлерівської окупаційної адміністрації у аграрному секторі економіки рейхскомісаріату "Україна". Проаналізовано динаміку розвитку та методи втілення заходів "реформування" системи господарювання на селі. Проведено детальне дослідження поглядів нацистського керівництва щодо ставлення до українського селянства та з'ясовано вплив даного чинника на вибір методів та способів реалізації аграрної політики. Переглянуто характер психологічного впливу та матеріального заохочення селян, встановлено його ефективність у контексті економічної політики Німеччини. У науковий обіг введено невідомі раніше факти щодо вилучення матеріальних і використання людських ресурсів сільського господарства рейсхкомісаріату "Україна" в економічних інтересах Німеччини. Показано зміни у ставленні українського селянства до системи "нового порядку" протягом усього періоду окупації. Виправлено наявні неточності та помилки в історіографічній літературі щодо окремих аспектів аграрної політики третього рейху на українських землях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)622.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дмитриченко М. Ф. 
Фундаменталізація професійної підготовки у вимірі Європейського освітянського простору : [монографія] / М. Ф. Дмитриченко, Х. Ш. Бахтіярова, Н. М. Глушенок, М. О. Хмелевський, Б. І. Хорошун, О. М. Язвінська; Нац. трансп. ун-т. - К. : НТУ, 2013. - 275 c. - Бібліогр.: 212 назв - укp.

Висвітлено проблеми вдосконалення професійної підготовки фахівців у європейських і вітчизняних ВНЗ. Показано роль Болонськго процесу як важливого засобу фундаменталізації професійної підготовки. Розроблено концептуальну модель підготовки фахівців у технічному ВНЗ. Розкрито значення гуманітарної складової та міждисциплінарної інтеграції у процесі фундаменталізації вищої технічної освіти. Охарактеризовано процесний і системний принципи управління якістю професійної підготовки інженерних кадрів у ВНЗ. Увагу приділено педагогічним аспектам підготовки майбутніх спеціалістів інженерної кваліфікації. Висвітлено досвід Національного транспортного університету щодо впровадження інноваційних технологій у процес підготовки інженерних кадрів, а також щодо реалізації положень Болонської декларації, зокрема кредитно-модульної ситеми організації навчального процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА770558 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

В. І. Вернадський і Україна: з листування : [в 2 кн.]. Кн. 1. А - І / ред.: А. Г. Загородній, О. С. Онищенко, Г. В. Боряк; упоряд.: С. М. Кіржаєв, К. Є. Новохатський, Л. М. Яременко, Н. М. Глушенок, Л. І. Завалішина; НАН України, Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського. - Київ, 2018. - 568 c. - Бібліогр. в комент.: с. 486-553 - укp. - рус.

Наведено епістолярний матеріал, що репрезентує листування В. І. Вернадського з діячами науки та культури, які жили та працювали в Україні, та з іншими вченими, з якими Володимир Іванович контактував із питань розвитку науки й освіти в Україні. Вміщено приватно-ділове листування кореспондентів, прізвища яких починаються на літери А - І від В. Я. Альтберга до С. О. Іванова. Кожен кореспондент становить окремий розділ у структурі книги. Всередині розділів першими вміщено листи В. І. Вернадського у хронологічному порядку, потім - так само листи кореспондентів. Подано наукові коментарі, які висвітлюють біографічні відомості авторів листів та інших осіб, бібліографічні відомості про наукові праці, розкривають сутність подій і фактів, згаданих у тексті. Зміст коментарів також орієнтований на характеристику осіб, згаданих у листуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч213(4УКР)6-8 Вернадський В.І.

Рубрики:

Шифр НБУВ: В357113/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського