Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ГОГОЛЄВА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Транспорт   
1.

Бондаренко О. М. 
Оцінка впливу депланації поперечного перерізу на напружено-деформований стан тонколистових конструктивних елементів з надрізами / О. М. Бондаренко, Д. В. Гоголєва, І. В. Лиманський // Механіка гіроскоп. систем : наук.-техн. зб. - 2021. - Вип. 42. - С. 133-143. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено дослідження впливу депланації поперечного перерізу тонколистових пластинок на їх НДС використовуючи різні методики: МКЕ-моделювання статичного навантаження тонколистових зразків (пластинок) із різними концентраторами напруг, що імітують конструкційні вирізи та/або експлуатаційні дефекти елементів конструкції, наявні фюзеляжу транспортних літаків, аналітичний розрахунок і проведенням натурного експерименту. На основі отриманих результатів та їх порівняння зроблено висновки про особливості використання кожної з моделей під час дослідження явища депланації на навантаження тонкостінних елементів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О535.1-044-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж66608 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фоміна О. О. 
Україна на шляху економічного зростання / О. О. Фоміна, Н. Ф. Гоголєва, Ю. Г. Лабузова // Бізнес Інформ. - 2019. - № 10. - С. 8-16. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Досліджено місце України у світових рейтингах за рівнем ВВП, індексом добробуту та індексом щастя; побудовано виробничу функцію економіки нашої держави та розроблено на цій основі рекомендації щодо вдосконалення політики економічного зростання. Для досягнення мети застосовано загальнонаукові методи формальної логіки, зокрема аналізу і синтезу - для порівняння характерних рис і відмінностей розвитку країн, що є полярними за світовими рейтингами ВВП, індексом добробуту та індексом щастя. На основі проведеного аналізу поточного стану тенденцій економічного зростання низки країн, зокрема України, зроблено висновки щодо причин полярності їх розвитку. У роботі застосовано статистичні та економетричні методи, зокрема аналіз структурних характеристик країн, що доповнюються показниками диференціації населення; регресійний аналіз при формуванні виробничої функції економіки України типу Кобба - Дугласа та при прогнозуванні ВВП на короткострокову перспективу; для оцінки стабільності параметрів регресійної моделі та перевірки наявності структурних зсувів у виборці застосовано тест Чоу. Щодо явних проблем розвитку економіки України, які можуть гальмувати процес зростання, виділено такі: тривалий конфлікт на сході країни та політична нестабільність; економічна нерівність населення в доходах; розвиток економіки за рахунок переважно екстенсивних чинників. Проведені розрахунки показали, що в Україні найближчими роками буде продовжуватися зростання ВВП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гоголєва Н. Ф. 
Нові точні розв'язки в задачі про рух за інерцією двох гіроскопів Лагранжа, з'єднаних неголономним шарніром : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.02.01 / Н. Ф. Гоголєва; НАН України, Ін-т приклад. математики і механіки. - Донецьк, 2013. - 20 c. - укp.

Одержано чотири нові розв'язки задачі про рух за інерцією двох гіроскопів Лагранжа, з'єднаних неголономним шарніром, за допомогою напівзворотного методу на основі інваріантних співвідношень спеціального виду. Для цієї задачі одержано рівняння рухомих і нерухомих аксоїдів, які узагальнюють аналогічні рівняння, запропоновані М. Ю. Лесіною для двох гіроскопів Лагранжа, з'єднаних ідеальним сферичним шарніром. Вперше знайдено рівняння годографів для двох гіроскопів Лагранжа в опорному базисі. Вперше перехід у нерухому систему координат здійснено за допомогою плоскої траєкторії шарніра. Для нових точних розв'язків задачі з ненульовою сталою момента кількості руху системи вказано алгоритм побудови рухомих і нерухомих аксоїдів для кожного з тіл системи двох гіроскопів Лагранжа, з'єднаних неголономним шарніром. Обгрунтованість і достовірність наукових положень і висновків обумовлена тим, що в роботі використовуються багаторазово перевірені на практиці методи побудови математичних моделей механічних систем і математичні методи їх дослідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: В213.339 в641,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гоголєва О. О. 
Спецрисунок у професійній підготовці художника-модельєра одягу / О. О. Гоголєва // Вісн. Луган. нац. ун-ту ім. Т. Шевченка. Пед. науки. - 2012. - № 11, ч. 2. - С. 91-96. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми викладання спецрисунку студентам, які навчаються за спеціальністю "Художнє моделювання одягу" у ВУЗах.


Індекс рубрикатора НБУВ: М4-2 р(4УКР)3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гоголєва М. О. 
Моделі та метод розподілу каналів в богатоканальних mesh-мережах стандарту 802.11 : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / М. О. Гоголєва; Харк. нац. ун-т радіоелектроніки. - Х., 2010. - 19 c. - укp.

Вдосконалено засоби розподілу каналів у багатоканальних mesh-мережах стандарту IEEE 802.11 шляхом розробки та вдосконалення відповідних математичних моделей і методів з метою підвищення їх продуктивності й якості обслуговування. Проаналізовано відомі методи розподілу каналів у багатоканальних mesh-мережах і на основі їх недоліків сформульовано вимоги для розробки математичних моделей та ієрархічно-координаційного методу розподілу каналів у багатоканальних mesh-мережах. Запропоновано ієрархічно-координаційний метод розподілу каналів у багатоканальних mesh-мережах, заснований на використанні принципу цільової координації, що дозволило оптимізувати розподіл каналів у mesh-мережі та підвищити масштабованість одержаних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З834.16

Шифр НБУВ: РА375184 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського