Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Галіцин В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Галіцин В. К. 
Методологія дослідження і формування управлінських рішень / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, Н. К. Самченко // Проблеми економіки. - 2018. - № 2. - С. 184-190. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Викладено методологічні положення щодо дослідження і формування управлінських рішень з урахуванням теоретичного і практичного досвіду у сфері керування, яке надає управлінському рішенню особливі властивості. При цьому розділено підходи до дослідження і формування управлінських рішень, оскільки його формування - це послідовний цілеспрямований рух у системі керування, починаючи з виявлення проблемної ситуації і закінчуючи аналізом і оцінюванням управлінського рішення, а результатом цього процесу є управлінське рішення, що призводить до певних змін у системі керування. Описано роль структуризації, характеризації та оптимізації як процедур зменшення невизначеності інформації, що використовується у процесі формування управлінських рішень. Наведено сутність різних підходів до дослідження і формування управлінських рішень як єдиної цілісності, а саме: системного, цільового, процесного, ситуаційного, синергетичного, комплексного. Наведено концептуальну модель дослідження і формування управлінських рішень, яка складається з двох блоків - "Методологія формування управлінських рішень" і "інтегрований підхід до дослідження і формування управлінських рішень". Перший блок включає методологічні підходи до дослідження управлінських рішень (загальні методологічні підходи до їх дослідження іспецифічні методологічні підходи до їх формування) і теоретичні підходи до формування управлінських рішень (теоретичні підходи до їх формування і моделі їх формування), а другий - складові інтегрованого підходу до їх дослідження і формування. Викладено методологічні положення щодо дослідження і формування управлінських рішень спрямовані на об'єднання описаних підходів і наукове обгрунтування обрання моделей і методів, які стосуються конкретних аспектів цього процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)210.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Галіцин В. К. 
Моделювання механізму керування організаційними проектами / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, О. В. Галіцина // Бізнес Інформ. - 2016. - № 2. - С. 160-164. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розроблено концептуальні засади керування організаційними проектами та моделювання їх механізму в разі їх змішаного фінансування. У результаті аналізу публікацій з питань керування проектами вони згруповані за такими напрямами: календарно-мережеве планування і керування, методологія керування проектами, механізми керування проектами як організаційні процедури прийняття управлінських рішень, інформаційні системи керування проектами. На засадах теорії керування організаційними системами викладено концепцію керування організаційними проектами, зокрема, наведено ознаки проекту, визначено його мету, задачі, структуру, процес керування проектом та його механізм; охарактеризовано основні механізми керування організаційними проектами; здійснено моделювання механізму змішаного фінансування організаційного проекту в разі лінійного та нелінійного виду функцій доходу його виконавців.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)210.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Галіцин В. К. 
Системи моніторингу : навч. посіб. / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, Н. К. Самченко; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - Київ : КНЕУ, 2015. - 408 c. - Бібліогр.: с. 399-408 - укp.

Викладено теоретичні та прикладні питання побудови систем моніторингу. Наведено концептуальні засади моніторингу, його класифікацію, функції, задачі, принципи організації, види забезпечення, технологія побудови й оцінювання його якості та ефективності. Розглянуто управлінський моніторинг, моніторинг тенденцій розвитку економіки й її структури, індикативний моніторинг структурного розвитку економіки та моніторинг соціально-економічного розвитку регіону. Викладено матеріал щодо побудови окремих спеціалізованих систем моніторингу та моніторингу ІТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в61 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА791664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Галіцин В. К. 
Моделювання процесу формування розподіленої системи моніторингу в економіці / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, Н. К. Самченко // НТІ. - 2013. - № 2. - С. 15-20. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто особливості й принципи формування розподіленої системи моніторингу, наведено моделі вибору її раціонального варіанта й оптимізації її структури з урахуванням взаємозв'язку задач і вузлів у процесі функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Галіцин В. К. 
Концептуальні засади моніторингу / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, Н. К. Самченко // Бізнес Інформ. - 2013. - № 9. - С. 330-335. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Викладено концептуальні засади побудови і функціонування моніторингу об'єкта організаційного типу. Сформульовано узагальнене визначення моніторингу як процесу спостереження за об'єктом шляхом збору, систематизації, оброблення та накопичення інформації з метою аналізу та оцінювання його поточного стану відповідно до заздалегідь розробленої програми, діагностики та оцінювання його очікуваного стану на певний момент часу у разі порушення рівноваги і тенденцій розвитку та формування інформаційно-аналітичної бази для прийняття управлінських рішень щодо забезпечення цілей розвитку об'єкта. Наведено структуру та описано етапи здійснення моніторингу (формування інформаційно-аналітичної бази і мети, аналіз та оцінювання поточного стану об'єкта, діагностика результатів реалізації його стратегії, оцінювання результатів реалізації стратегії, формування інформаційно-аналітичної бази процесу підготовки прийняття управлінських рішень) у системі управління процесом розвитку об'єкта організаційного типу. У ході цього моніторинг розглянуто як спосіб контролю над ситуацією, специфічний інструмент "зворотного зв'язку", що забезпечує стійкість розвитку об'єкта, як складову технології управління та фактор зниження ризику під час реалізації стратегії об'єкта. Сформульовано вимоги до формування інформаційно-аналітичної бази моніторингу та визначено задачі організації його функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Галіцин В. К. 
Формування державного замовлення на підготовку бакалаврів / В. К. Галіцин, І. С. Кочарян // НТІ. - 2012. - № 4. - С. 33-40. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто формування державного замовлення на підготовку бакалаврів, надано моделі структур планів підготовки бакалаврів, які проаналізовано з метою виявлення перетину їх показників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Галіцин В. К. 
Математичні моделі та інформаційні технології управління рекламною діяльністю : монографія / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, В. В. Дем'яненко, С. Д. Потапенко; Галиц. Акад. - Івано-Франківськ, 2009. - 144 c. - Бібліогр.: с. 136-140. - укp.

Запропоновано концепцію ефективного управління рекламною діяльністю (РД) з урахуванням особливостей основних етапів проведення рекламних кампаній. Показано місце РД у системі маркетингових комунікацій. Викладено засоби рекламних комунікацій. Охарактеризовано сучасні програмні продукти для розв'язання рекламних задач. Увагу приділено автоматизації РД. Наведено рекомендації щодо застосування економіко-математичних моделей з метою підвищення ефективності управління РД підприємства.

Предложена концепция эффективного управления рекламной деятельностью (РД) с учетом особенностей основных этапов проведения рекламных кампаний. Показано место РД в системе маркетинговых коммуникаций. Изложены средства рекламных коммуникаций, охарактеризованы современные программные продукты для решения рекламных задач. Внимание уделено автоматизации РД. Приведены рекомендации для применения экономико-математических моделей с целью повышения эффективности управления РД предприятия.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-803.81 в611 + У9(4УКР)421.0-803.81 ф12

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА713523 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : зб. наук. пр. Вип. 79 / ред.: В. К. Галіцин; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". - К., 2009. - 307 с. - укp.

Розглянуто питання формування державної стратегії розвитку підприємств на основі міжнародних рейтингів країн за рівнем конкурентоспроможності, моделювання інвестиційних рішень на фондовому ринку. Описано ієрархічну логіко-лінгвістичну модель оцінювання інвестиційної привабливості підприємств, математичні моделі процесу ефективного забезпечення розширення виробничих потужностей промислових підприємств за умов економіко-технологічної інтеграції. Висвітлено методологічні аспекти щодо управління ризиками іноземного інвестора. Обгрунтовано структуру інформаційної системи моделювання аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств.

Рассмотрены вопросы формирования государственной стратегии развития предприятий на основе международных рейтингов стран по уровню конкурентоспособности, моделирования инвестиционных решений на фондовом рынке. Описаны иерархическая логико-лингвистическая модель оценки инвестиционной привлекательности предприятий, математические модели процесса эффективного обеспечения расширения производственных мощностей промышленных предприятий в условиях экономико-технологической интеграции. Освещены методологические аспекты относительно управления рисками иностранного инвестора. Обоснована структура информационной системы моделирования анализа финансово-хозяйственной деятельности предприятий.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)210.301 я54 + У9(4УКР)210.302 я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Суслов О. П. 
Структурний аналіз розвитку економіки : монографія / О. П. Суслов, В. К. Галіцин, О. В. Галіцина; Галиц. Акад. - Івано-Франківськ, 2009. - 224 c. - Бібліогр.: с. 188-200. - укp.

Розкрито теоретичні засади дослідження структури економіки (СЕ). Розглянуто СЕ як об'єкт теорії економічного розвитку. Проаналізовано СЕ за видами економічної діяльності. Увагу приділено технологічній і зовнішньоекономічній СЕ, періодизації структурної трансформації економіки, впливу структурних зрушень на ефективність економіки. Описано механізм формування структурних зрушень в економіці. Охарактеризовано системні принципи структурного аналізу розвитку економіки. Висвітлено особливості дослідження розвитку відтворювальної СЕ.

Раскрыты теоретические основы исследования структуры экономики (СЭ). Рассмотрена СЭ как объект теории экономического развития. Проанализирована СЭ по видам экономической деятельности. Внимание уделено технологической и внешнеэкономической СЭ, периодизации структурной трансформации экономики, влиянию структурных сдвигов на эффективность экономики. Описан механизм формирования структурных сдвигов в экономике. Охарактеризованы системные принципы структурного анализа развития экономики. Освещены особенности исследования воспроизводимой СЭ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.444

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА713522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : зб. наук. пр. Вип. 77 / ред.: В. К. Галіцин; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". - К., 2008. - 314 с. - укp.

Викладено концептуальні положення трансформаційної економіки для моделювання економічних систем. Розглянуто питання математичного моделювання міри маневреності та інерційності соціально-економічних систем. Описано математичну модель і методи визначення ефективної структури складної соціально-економічної системи. Проаналізовано особливості моделювання синергетичних властивостей світового валютного ринку. Висвітлено концепцію адаптивного управління інвестиційним портфелем трейдера першої фондової торгової системи.

Изложены концептуальные положения трансформационной экономики для моделирования экономических систем. Рассмотрены вопросы математического моделирования меры маневренности и инерционности социально-экономических систем. Описаны математическая модель и методы определения эффективной структуры сложной социально-экономической системы. Проанализированы особенности моделирования синергетических свойств мирового валютного рынка. Освещена концепция адаптивного управления инвестиционным портфелем трейдера первой фондовой торговой системы.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611я54(4УКР)3

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : зб. наук. пр. Вип. 78 / ред.: В. К. Галіцин; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". - К., 2008. - 283 с. - укp.

Розглянуто питання нейро-нечіткого моделювання в інтелектуальних системах прийняття рішень, моделювання складних інтелектуальних систем. Викладено концепцію онтологічного моделювання інформаційних систем. Проаналізовано особливості організаційного проектування на основі вдосконалювання інформаційної системи підприємств, побудови мовних інтерфейсів у системах штучного інтелекту. Проведено моніторинг інформаційних технологій у системі інформаційно-технологічного менеджменту.

Рассмотрены вопросы нейро-нечеткого моделирования в интеллектуальных системах принятия решений, моделирования сложных интеллектуальных систем. Изложена концепция онтологического моделирования информационных систем. Проанализированы особенности организационного проектирования на основе усовершенствования информационной системы предприятий, построения языковых интерфейсов в системах искусственного интеллекта. Проведен мониторинг информационных технологий в системе информационно-технологического менеджмента.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.ф1в (4УКР)я54

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : зб. наук. пр. Вип. 76 / ред.: В. К. Галіцин; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". - К., 2007. - 330 с. - укp.

Розглянуто питання статистичного моделювання конкурентоспроможності української економіки як складової людського розвитку. Визначено статистичні індикатори фундаментального аналізу динаміки валютних курсів. Викладено методологічний підхід до комплексного фінансового аналізу підприємств на підгрунті теорії нечіткої логіки, описано ієрархічну модель оцінки їх інвестиційної привабливості, багатомодульна модель функціонування наукомістких підприємств. Наведено результати економетричного дослідження впливу бюджетних видатків на економічне зростання. Проведено теоретико-ігрову оцінку ефективності управління підприємницької діяльності, а також оцінку структури інтелектуального капіталу.

Рассмотрены вопросы статистического моделирования конкурентоспособности украинской экономики как составной человеческого развития. Определены статистические индикаторы фундаментального анализа динамики валютных курсов. Изложен методологический подход к комплексному финансовому анализу предприятий на основании теории нечёткой логики, описаны иерархическая модель оценки их инвестиционной привлекательности, многомодульная модель функционирования научноёмких предприятий. Приведены результаты эконометрического исследования влияния бюджетных расходов на экономический рост. Проведены теоретико-игровая оценка эффективности управления предпринимательской деятельности, а также оценка структуры интеллектуального капитала.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : Зб. наук. пр. Вип. 75 / ред.: В. К. Галіцин; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. - К., 2007. - 311 с. - укp.

Розглянуто особливості економічного розвитку України з 2001 - 2006 рр. під впливом інтенсивних і екстенсивних факторів економічного зростання. Наведено порівняльний аналіз основних макроекономічних показників, що характеризують динаміку розвитку країн Європейської Унії, США, Росії та України та зроблено висновок щодо причин, які формують різний тип економічного відтворення. Здійснено моделювання обсягу реалізації продукції та дебіторської заборгованості з урахуванням кількості днів прострочення платежу. Наведено математичну модель стимулювання активної системи на підставі теорії нечітких множин. Висвітлено проблему впровадження сучасних комунікаційних систем у вищих навчальних закладах.

Рассмотрены особенности экономического развития Украины за период 2001 - 2006 гг. под влиянием интенсивных и экстенсивных факторов экономического роста. Приведен сравнительный анализ основных макроэкономических показателей, характеризующих динамику развития стран Европейской Унии, США, России и Украины и сделан вывод о причинах, которые формируют различные типы экономического воспроизводства. Осуществлено моделирование объема реализации продукции и дебиторской задолженности с учетом количества дней просрочки платежа. Приведена математическая модель стимулирования активной системы на основе теории нечетких множеств. Освещена проблема внедрения современных коммуникационных систем в высших учебных заведениях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611я54(4УКР) + У.ф121я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : Зб. наук. пр. Вип. 73 / ред.: В. К. Галіцин; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2006. - 290 с. - укp.

Висвітлено проблеми застосування систем управління корпоративними знаннями, бізнес-моделі інформаційного аутсортінгу за сучасних умов. Здійснено нечітке моделювання динаміки фінансових показників з різними видами функцій належності, моделювання й оцінку перспектив демографічного розвитку західних областей України. Наведено математичну модель попиту на ринку монополістичної конкуренції, модель побудови оптимальної організаційної структури фірми, методи управління дебіторською заборгованістю.

Освещены проблемы применения систем управления корпоративными знаниями, бизнес-модели информационного аутсортинга в современных условиях. Осуществлено нечеткое моделирование динамики финансовых показателей с различными видами функций принадлежности, моделирование и оценка перспектив демографического развития западных областей Украины. Приведены математическая модель спроса на рынке монополистической конкуренции, модель построения оптимальной организационной структуры фирмы, методы управления дебиторской задолженностью.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.ф1в я54(4УКР)3

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : Зб. наук. пр. Вип. 74 / ред.: В. К. Галіцин; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. - К., 2006. - 316 с. - укp.

Розглянуто синергетичну парадигму дослідження соціально-економічних систем, питання статистичного моделювання конкурентоспроможності економіки України в міжнародному середовищі, а також моделювання ключових показників (індикаторів) діяльності підприємств. Описано динамічну модель міжгалузевого балансу в системі макроекономічних моделей, стохастичну модель прогнозування залишків банківських депозитів, дискримінантну модель оцінки ймовірності банкрутства підприємств. Проаналізовано особливості розвитку геолого-економічних інформаційних технологій у галузі розвідки і розробки нафтогазових родовищ в Україні, методи робастної оптимізації в моделюванні системних ризиків у логістиці.

Рассмотрены синергетическая парадигма исследования социально-экономических систем, вопросы статистического моделирования конкурентоспособности экономики Украины в международной среде, а также моделирования ключевых показателей (индикаторов) деятельности предприятий. Описаны динамическая модель межотраслевого баланса в системе макроэкономических моделей, стохастическая модель прогнозирования остатков банковских депозитов, дискриминантная модель оценки вероятности банкротства предприятий. Проанализированы особенности развития геолого-экономических информационных технологий в области разведки и разработки нефтегазовых месторождений в Украине, методы робастной оптимизации в моделировании системных рисков в логистике.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)в611я54 + У9(4УКР)ф я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : Міжвід. наук. зб. Вип. 72 / ред.: В. К. Галіцин; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2005. - 256 с. - укp.

Наведено критерії оцінювання ефективності впровадження і використання інформаційних систем та технологій. Розглянуто еспертну систему в маркетингових дослідженнях, питання структуризації ієрархії цілей та альтернатив прийняття рішень, моделювання процесів взаємодії в інтегрованих фінансово-промислових структурах. Висвітлено ефективність інвестицій у розвиток виробничого потенціалу організації. Описано кореляційні, спектральні та структурні властивості фондового ринку України. Проаналізовано кредитоспроможність позичальника з використанням методів нечіткої логіки. Викладено підходи до визначення рівня економічної безпеки підприємства.

Приведены критерии оценки эффективности внедрения и использования информационных систем и технологий. Рассмотрены экспертная система в маркетинговых исследованиях, вопросы структуризации иерархии целей и альтернатив принятия решений, моделирования процессов взаимодействия в интегрированных финансово-промышленных структурах. Освещена эффективность инвестиций в развитие производственного потенциала организации. Изучены корреляционные, спектральные и структурные свойства фондового рынка Украины. Проанализирована кредитоспособность заёмщика с использованием методов нечеткой логики. Изложены подходы к определению уровня экономической безопасности предприятия.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.ф1в я54

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Геєць В. М. 
Економічна кібернетика : Підруч. для студ. вищ. навч. закл.: У 2-х т. Т. 1 / В. М. Геєць, Ю. Г. Лисенко, В. М. Вовк, І. С. Благун, В. В. Вітлинський, В. К. Галіцин, В. Я. Заруба, Т. С. Клебанова, К. Ф. Ковальчук, О. І. Пушкар. - Донецьк : ТОВ "Юго-Восток, Лтд", 2005. - 508 c. - укp.

Розглянуто питання економічної кібернетики в контексті концептуалізації та аналізу економічної системи, її синтезу та оптимізації. Наведено класифікацію систем, моделей, викладено методику моделювання. Проаналізовано економічну систему як систему управління, описано методи декомпозиційного аналізу, контролю виробничих процесів, моделі та методи аналізу економічної динаміки, синтезу структури системи управління. Висвітлено проблеми оптимального функціонування, розвитку і моделювання оптимальності в економічних системах.

Рассмотрены вопросы экономической кибернетики в контексте концептуализации и анализа экономической системы, её синтеза и оптимизации. Приведена классификация систем, моделей, изложена методика моделирования. Проанализирована экономическая система как система управления, представлены методы декомпозиционного анализа, контроля производственных процессов, модели и методы анализа экономической динамики, синтеза структуры системы управления. Освещены проблемы оптимального функционирования, развития и моделирования оптимальности в экономических системах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.ф12я73-1

Шифр НБУВ: В348945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Галіцин В. К. 
Моделі і методи оцінки інвестиційних проектів : Моногр. / В. К. Галіцин, О. П. Суслов, Ю. О. Кубрушко; Київ. нац. екон. ун-т. - К. : КНЕУ, 2005. - 166 c. - Бібліогр.: с. 141-147. - укp.

Розроблено концепцію, моделі та методи підвищення ефективності реалізації інвестиційних проектів на прикладі електроенергетики. Проаналізовано сучасний стан, наведено структурну схему функціонування та визначено принципи державного регулювання електроенергетичної галузі. Викладено науково-методичні засади інвестиційної діяльності. Розроблено теоретичні положення моделювання процесів оцінки інвестиційних проектів за умов визначеності та невизначеності. Розглянуто прикладні аспекти та напрями розвитку системи оцінки інвестиційних проектів. Наведено методики прогнозування попиту на продукцію та її ціни. Створено комплекс моделей синхронної оптимізації програмних інвестиційних рішень. Розроблено багатоетапну модель гнучкого інвестиційного планування за умов невизначеності зовнішнього середовища. Висвітлено перспективи розвитку системи моделювання інвестиційної діяльності. Наведено відомості про попит на електричну енергію на 1990 - 2030 роки. Побудовано моделі прогнозування основних показників електроенергетичних інвестиційних проектів.

Разработана концепция, модели и методы повышения эффективности реализации инвестиционных проектов на примере электроэнергетики. Проанализировано современное состояние, приведена структурная схема функционирования и определены принципы государственного регулирования электроэнергетической отрасли. Изложены научно-методические основы инвестиционной деятельности. Разработаны теоретические положения моделирования процессов оценки инвестиционных проектов в условиях определенности и неопределенности. Рассмотрены прикладные аспекты и направления развития системы оценки инвестиционных проектов. Приведены методики прогнозирования спроса на продукцию и ее цены. Создан комплекс моделей синхронной оптимизации программных инвестиционных решений. Разработана многоэтапная модель гибкого инвестиционного планирования в условиях неопределенности внешней среды. Освещены перспективы развития системы моделирования инвестиционной деятельности. Приведены сведения о спросе на электрическую энергию на 1990 - 2030 гг. Разработаны модели прогнозирования основных показателей электроэнергетических инвестиционных проектов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.7-56 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА670147 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Моделювання та інформаційні системи в економіці : Міжвід. наук. зб. Вип. 71 / ред.: В. К. Галіцин; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2004. - 243 с. - укp.

Проаналізовано розвиток та ефективність інформаційних систем і технологій в банках, економіці та бізнесі. Розглянуто питання моделювання інформаційних процесів в економіці. Описано методику моделювання економічних процесів за допомогою перетворення Лапласа, імітаційну модель функціонування підсистеми складування та сортування змішаного транспортного терміналу. Висвітлено сучасні інформаційні технології в управлінні бізнес-процесами на підприємствах зв'язку, проблемні аспекти створення інформаційних систем у державному управлінні.

Проанализированы развитие и эффективность информационных систем и технологий в банках, экономике и бизнесе. Рассмотрены вопросы моделирования информационных процессов в экономике. Описаны методика моделирования экономических процессов с помощью преобразования Лапласа, имитационная модель функционирования подсистемы складирования и сортировки смешанного транспортного терминала. Освещены современные информационные технологии в управлении бизнес-процессами на предприятиях связи, проблемные аспекты создания информационных систем в государственном управлении.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611я54(4УКР) + У.ф121я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж29230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Галіцин В. К. 
Програмні оболонки і пакети : Навч. посібник / В. К. Галіцин, Ю. Т. Сидоренко; Київ. нац. екон. ун-т. - К. : КНЕУ, 2003. - 212 c. - Бібліогр.: с. 200-201. - укp.

Описано сучасні технології проектування програмного забезпечення. Розглянуто пакети прикладних програм (ППП) як засіб автоматизації програмування, наведено їх головні характеристики та властивості. Проведено класифікацію ППП за сферами застосування та класами задач. Висвітлено методи проектування програмних структур.

Описано современные технологии проектирования программного обеспечения. Рассмотрены пакеты прикладных программ как средство автоматизации программирования, приведены их характеристики и свойства. Проведена классификация ППП по сферам применения и классам задач. Освещены методы проектирования программных структур.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА639754 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського