Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Гофман Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Кириченко В. Г. 
Ядерный гамма-резонанс в исследовании гравитации и релятивистского равноускоренного движения. Детектирование мессбауэровских спектров вращающихся объектов / В. Г. Кириченко, О. В. Коваленко, В. Н. Леонов, Т. А. Коваленко, Ю. И. Гофман // Вісн. Харк. нац. ун-ту. Сер. фіз. "Ядра, частинки, поля". - 2011. - N 955, вип. 2. - С. 15-23. - Библиогр.: 20 назв. - рус.

Рассмотрены основные принципы наблюдения эффектов, описываемых теорией относительности и гравитации в земных условиях. Изложены причины необходимости проведения повторных экспериментов на более высоком уровне точности (выше 1 %) с целью валидации и верификации измеряемых эффектов. Предложен метод детектирования ядерных гамма-резонансных спектров вращающихся объектов. Проведено сравнение экспериментальных результатов, полученных разными авторами, обсуждены и проиллюстрированы возможные причины наблюдаемых отличий в данных.


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.520.477.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гофман Ю. 
Деякі особливості регулювання державно-конфесійних відносин в Україні: історія і сьогодення / Ю. Гофман // Іст.-прав. часоп.. - 2015. - № 1. - С. 40-45. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Прoaнaлізoвaнo прaвoвe зaбeзпeчeння діяльнoсті дeржaвнoгo oргaну у спрaвaх рeлігій, a тaкoж висвітлeнo прoблeми прaвoвoгo рeгулювaння дeржaвнo-цeркoвних віднoсин тa зaхисту прaв і свoбoд людини у сфeрі свoбoди сoвісті тa вірoспoвідaння в Укрaїні, нa різних eтaпaх її рoзвитку. Oбгрунтoвaнo oкрeмі прoпoзиції щoдo вдoскoнaлeння чиннoгo зaкoнoдaвствa у дaній гaлузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)136.01-9 + Э29(4УКР)3-021.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Фідря Ю. О. 
Етичні засади поведінки судді у соціальних мережах / Ю. О. Фідря, Ю. Б. Гофман // Іст.-прав. часоп. - 2022. - № 2. - С. 18-25. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто актуальні аспекти участі судді у соціальних мережах крізь призму дотримання ним етичних вимог та стандартів. Визначено, що соціальні мережі є одним із сучасних засобів формування довіри до судової влади та її представників. Вони виступають ефективним комунікаційним каналом для обміну інформацією та її поширення, платформою для забезпечення відкритості та прозорості судової влади як інституції, а також для формування її позитивного іміджу. Наголошено, що участь та поведінка судді у соціальних мережах нерозривно пов'язана із реалізацією ним права на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Однак для судді це право обмежується обов'язком виявляти стриманість та належну обачність, а також вимогою уникати поширення інформації у соціальних мережах, яка потенційно може підірвати довіру суспільства у незалежний та неупереджений суд. Судді повинні демонструвати максимальну стриманість та поміркованість у висловленні власних поглядів та міркувань через соціальні мережі щодо подій політичного характеру, чутливих суспільних тем та особливо делікатних питань. Проаналізовано етичні засади поширення суддею у соціальних мережах інформації, що містить публічну критику колег-суддів та їх рішень, а також оцінку й критичні зауваження щодо дій та рішень представників інших правничих професій. Підкреслено, що до висловлювань судді діють ті ж самі вимоги стриманості, поваги до власної гідності та гідності правничої професії. Неприпустимими є образливі, зневажливі висловлювання та такі, які принижують авторитет правника та інституцію, яку він представляє. Підсумовано, що суддя є повноправним членом суспільства і як для виконання своїх професійних функцій, так і реалізації власних інтересів, не пов'язаних із судівництвом, повинен мати доступ до користування можливостями глобального інформаційного простору. Однак, реалізуючи свободу вираження поглядів, судді повинні пам'ятати про свою відповідальність і обов'язки в суспільстві та проявляти стриманість у висловленні своїх поглядів і думок за будь-яких обставин, оскільки їх заяви можуть поставити під загрозу їх незалежність, неупередженість та авторитет судової влади.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1-71

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського