Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Грищенко Р. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Рябчук О. М. 
Способи регулювання холодопродуктивності станцій з поршневими компресорами / О. М. Рябчук, М. М. Мирошник, В. О. Бойко, Р. В. Грищенко, В. А. Павліченко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2020. - 26, № 4. - С. 113-129. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено теоретичні та практичні результати порівняння різних способів регулювання холодопродуктивності станцій із поршневими компресорами та визначено оптимальний спосіб регулювання, який можна рекомендувати для проектування холодильних станцій (ХС). Дані для порівняння методів регулювання отримано на працюючих ХС продуктових гіпермаркетів протягом двох років їх роботи. В силових щитах ХС були встановленні лічильники електроенергії, що надало змогу отримати покази споживання електроенергії та порівняти їх за аналогічні проміжки часу. Дані роботи ХС знімалися віддалено за допомогою системи моніторингу Boss від компанії Carel. Обладнання було встановлено на трьох об'єктах: із ступінчастим регулюванням роботи централі; з установленими частотними перетворювачами на ведучі компресори централей і заміною АС-вентиляторів конденсаторів на ЕС-вентилятори; з установленими IQ-модулями та CRII на ведучі компресори централей із заміною АС-вентиляторів конденсаторів на ЕС-вентилятори. У ході проведених спостережень виявлено, що ступінчасте регулювання негативно впливає на енергоспоживання установки в цілому, відбуваються значні скачки тисків, якщо порівняти із заданими контролером. Реалізація двох більш сучасних методів регулювання холодопродуктивності поршневих компресорів і регулювання швидкості обертання вентиляторів конденсатора забезпечили плавну роботу обладнання та менші відхилення щодо заданих контролером параметрів. Тобто реалізація запропонованих методів регулювання позитивно вплинула на роботу холодильних установок. Аналіз отриманих даних, а також даних інших авторів надав змогу визначити оптимальний спосіб регулювання холодопродуктивності поршневих компресорів. Надані результати можна використовувати при проектуванні ХС.


Індекс рубрикатора НБУВ: З392-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Грищенко Р. В. 
Динаміка танення льоду в елементах акумуляторів енергії, систем охолодження та кондиціонування повітря : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / Р. В. Грищенко; Національний університет харчових технологій. - Київ, 2021. - 26 c. - укp.

Наведено результати комплексного теоретичного й експериментального дослідження процесів теплообміну та гідродинаміки у воді під час танення льоду при змішаному режимі конвекції з переважаючими ефектами плавучості. Науково обґрунтовано та розроблено методики розрахунку процесів теплообміну з метою одержання напівемпіричних залежностей для розрахунку інтенсивності теплообміну у воді під час танення льоду. Запропоновано використовувати принцип Ле Шательє-Брауна для розробки загального вигляду розрахункової кореляційної залежності у вигляді суперпозиції механізмів природної та вимушеної конвекції. Розроблено розрахункові залежності для визначення інтенсивності теплообміну під час змішаної турбулентної та перехідної конвекції у замкненій порожнині, що адекватно описують результати експериментального дослідження. Запропоновано методику CFD-моделювання, що дозволила верифікувати "Standard k-ε", "Standard k-ω" та "SST k-ω" моделі турбулентності на базі коду ANSYS CFX для чисельного моделювання процесів перенесення відповідно до умов змішаної конвекції води поблизу точки інверсії. За допомогою аналізу результатів моделювання засвідчено, що застосування розробленої моделі турбулентного аналога числа Прандтля в "SST k-ω" моделі теплогідродинамічного розрахункового CFD-пакета на базі коду ANSYS CFX дозволило отримати задовільну відповідність результатів розрахунку теплообміну дослідним даним під час розв'язання задачі змішаної конвекції води поблизу точки інверсії в обмеженому просторі. Запропоновано спрощену інженерну методику аналізу термодинамічної ефективності CTES.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.202.102

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА451620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Богомолець О. В. 
Успішний досвід лікування інфантильної гемангіоми зони критичної локалізації місцевими $E bold beta-блокаторами / О. В. Богомолець, Д. С. Хапченкова, Р. В. Грищенко // Сучас. педіатрія. Україна. - 2022. - № 6. - С. 92-96. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.402

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського