Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Дегтяренко О. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Прокопенко О. В. 
Інфраструктура товарного ринку : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / О. В. Прокопенко, В. Ю. Школа, О. О. Дегтяренко, С. М. Махнуша. - К. : Центр учб. л-ри, 2007. - 296 c. - Бібліогр.: с. 282-289. - укp.

Запропоновано систему методів і алгоритмів аналізу внутрішнього та зовнішнього (макро- та мікро-) маркетингового середовища підприємств, наведено підходи до прогнозування зміни основних показників кон'юнктури ринку, дослідження споживачів, конкурентів і інших економічних контрагентів. Викладено правила інтерпретації результатів ринкових досліджень та їх документування. Розглянуто ринок як економічну категорію й об'єкт дослідження маркетингу. Описано види ринкових процесів на товарному ринку. Розкрито роль оптової торгівлі. Висвітлено особливості персонального продажу.

Предложена система методов и алгоритмов анализа внутренней и внешней (макро- и микро-) маркетинговой среды предприятий, приведены подходы к прогнозированию изменений основных показателей конъюнктуры рынка, исследованию потребителей, конкурентов и других экономических контрагентов, Изложены правила интерпретации результатов рыночных исследований и их документирования. Рассмотрен рынок как экономическая категория и объект исследования маркетинга. Описаны виды рыночных процессов на товарном рынке. Раскрыта роль оптовой торговли. Освещены особенности персональной продажи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.321 я73 + У9(4УКР)421.0-31 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА687284 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дегтяренко О. О. 
Удосконалення діагностування шихтованих осердь статорів синхронних двигунів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.01 / О. О. Дегтяренко; Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. - Кременчук, 2021. - 24 c. - укp.

Теоретично й експериментально обґрунтовано шляхи підвищення ефективності застосування локальних методів діагностування шихтованих осердь статорів та урахування зміни їх властивостей при визначенні поточного стану синхронних двигунів. Розглянуто основні причини зміни властивостей листової сталі й осердь статорів, наведено оцінку впливу стану осердь на параметри, характеристики та стан відремонтованих машин. Проаналізовано існуючі методи контролю та діагностики шихтованих осердь. Теоретично обґрунтовано можливості підвищення ефективності процесу діагностування при дослідженні статичних і динамічних магнітних та електричних характеристик осердь шляхом локального змінного перемагнічування за допомогою вимірювального індуктора при зміні амплітуди та частоти напруги живлення і відстані від індуктора до тестованої поверхні. Визначено діагностичні параметри та критерії діагностики, які дозволяють розрізняти основні види пошкоджень шихтованих осердь за інтегральними та миттєвими показниками електромагнітних процесів в еквівалентних електричних колах магнітних систем при використанні індукційних методів діагностики. Обґрунтовано можливості додаткового вдосконалення процесу діагностування шляхом застосування процедури відеоідентифікації поверхні зубців у видимому й інфрачервоному діапазонах із подальшої обробкою одержаних результатів за допомогою штучних нейронних мереж. Виконано експериментальну перевірку основних положень запропонованого методу діагностики, результати якої підтверджують доцільність модуляції напруги живлення у ході тестування осердя. На основі експериментальних даних визначено повний набір незалежних діагностичних параметрів, що характеризують зміну електричних і магнітних властивостей осердя та є чутливими до наявних видів пошкоджень. Представлено результати експериментального дослідження ефективності контактної і безконтактної локальної діагностики зубцевої зони осердь синхронних двигунів. Оцінено вплив величини повітряного проміжку між вимірювальним індуктором і досліджуваною поверхнею зубця на чутливість діагностичних параметрів для існуючих видів пошкоджень осердь. Обумовлено узагальнений метод визначення поточного стану синхронних двигунів, що враховує зміну властивостей шихтованих осердь статорів та інших конструктивних вузлів у часі та їх взаємовплив на основі нейромережевих технологій і дозволяє приймати рішення щодо необхідності проведення ремонтних операцій і доцільності подальшої експлуатації синхронних машин у поточних умовах. Одержувані у процесі діагностики дані дозволяють підвищити якість ремонту синхронних двигунів, ураховувати зміни в осердях сталі при розрахунку їх параметрів і характеристик, а також визначати їх поточний стан, підвищуючи у такий спосіб ефективність і надійність післяремонтної експлуатації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.622-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА449758 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Прус В. В. 
Використання складових миттєвої потужності при локальному тестуванні шихтованих осердь статорів синхронних двигунів індукційним методом / В. В. Прус, О. О. Дегтяренко, Р. А. Вакуленко, В. С. Дзюбан // Вісн. Приазов. держ. техн. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2021. - Вип. 42. - С. 122-129. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Вдосконалено метод використання складових миттєвої потужності у якості діагностичних параметрів при локальному індукційному тестуванні осердь статорів синхронних двигунів. Обумовлено шляхи покращення їх інформативності, стійкості та вірогідності при зміні ступеня насичення магнітної системи, частоти та відстані між індуктором та зубцями осердь, що обумовлюють реальні режими їх діагностики.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.622

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69254:Техн.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Прус В. В. 
Уточнення стану магнітних систем синхронних машин шляхом відеоідентифікації поверхні зубців / В. В. Прус, О. О. Сьомка, О. О. Дегтяренко // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2020. - № 3. - С. 34-39. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Особливістю експлуатації синхронних машин є досить тривалий її термін, що може суттєво перевищувати задекларований виробником. Це переважно обумовлено тим фактом, що більшість синхронних машин відноситься до машин великої потужності. При цьому, не зважаючи на чітко виконуваний регламент профілактичних та ремонтних робіт, у синхронних машин досить часто проявляється вплив процесів старіння основних конструктивних вузлів, що обумовлює зміну електромагнітних, енергетичних та теплових параметрів. Одним з незамінних конструктивних вузлів, що суттєво впливає на стан таких машин, є шихтоване осердя статора. З урахуванням великої відносної потужності втрат, що виділяються у масиві осердя, актуальним питанням є систематична діагностика зміни його магнітних та електричних властивостей як у цілому, так і на окремих локальних ділянках. Це дозволяє достовірно прогнозувати реальний стан, рівень надійності та діапазони зміни параметрів синхронних машин. При розв'язанні поставленої задачі використовувались методи теорії тепломасопередачі, відеоідентифікації та теорії нейронних мереж. Обгрунтовано необхідність оснащення вимірювального сканера нагріваючим індуктором та відеокамерою, яка фіксує зображення поверхні у видимому та інфрачервоному режимі, що дозволяє, не використовуючи датчиків положення, виявляти види, розміри та локалізацію пошкоджень. Через відсутність чітких критеріїв розрізнення пошкоджень за результатами аналізу отриманих зображень для розв'язання даної задачі обгрунтовано ефективність використання апарату нейронних мереж. Розроблено процедури відеоідентифікації в інфрачервоному і видимому діапазоні, що дозволяють оцінювати положення індуктора по довжині зубця і коригувати його можливі осьові зміщення. Представлена структура і принцип роботи вимірювального пристрою, а також основні алгоритми обробки відеозображень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.62-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського