Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (8)Книжкові видання та компакт-диски (60)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Дмитренко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 102
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Довгий В. Т. 
Особливості магнетного впорядкування твердих розчинів і електричні властивості мультифероїків (1 - x)BiFeOBV3D - xRMnOBV3D, де R = Sc або Y / В. Т. Довгий, А. В. Боднарук, В. Ю. Дмитренко, В. В. Чишко // Metallophysics and Advanced Technologies. - 2022. - 44, № 12. - С. 1565-1573. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л428.7-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Лаврінець К. Г. 
Нові можливості захисту автомобіля від викрадення / К. Г. Лаврінець, Ю. П. Сирумля, В. В. Дмитренко, К. О. Кісельова // Наук. зап. Укр. н.-д. ін-ту зв'язку. - 2020. - № 3. - С. 25-31. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуті питання, пов'язані з удосконаленням систем охорони рухомого майна (автомобілів) громадян на основі новітніх інтелектуальних технологій телекомунікаційних систем. Згідно рекомендаціям МСЕ все більше поширення набувають цифрові технології майбутнього на базі 4G/5G . Вони властиві стрімкому розвитку телекомунікацій в різних галузях, в тому числі і в розробці сучасних автомобільних охоронних систем. Автомобіль, як об'єкт охорони, являє собою складний комплекс, в якому присутні найсучасніші механічні, електронні та електронно-механічні пристрої, призначені для його захисту. Класифікувати охоронні пристрої можна наступним чином: механічні засоби (Mult-lock, Beer-lock, Construct та інші); електронні (автосигналізації, протиугінні пристрої, блокатори ланцюгів керування відповідними пристроями та агрегатами та інше); електронно-механічні (Hood-lock, Construct та інше).


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-048.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дмитренко В. І. 
Концептуальний підхід до організації аудиту системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі / В. І. Дмитренко // Бізнес Інформ. - 2020. - № 5. - С. 201-206. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - надання пропозицій щодо розробки концептуального підходу до організації аудиту системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі, що стало можливим після систематизації наукових праць. У результаті дослідження запропоновано основні етапи реалізації концептуального підходу до організації аудиту системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі. Враховуючи специфіку діяльності підприємств будівельної галузі, наведено авторське тлумачення поняття "аудит системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі", під яким запропоновано розуміти сукупність методів, способів та інструментів оцінювання здатності системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі протидіяти впливу внутрішніх і зовнішніх загроз. На основі систематизованих завдань аудиту стану системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі розроблено вербально-логістичну модель. Обгрунтовано, що концептуальний підхід до організації аудиту системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі враховує вимоги сучасного законодавства та практики їх функціонування в Україні та сприятиме нейтралізації загроз діяльності. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є розробка методичних підходів до проведення аудиту за окремими складовими системи економічної безпеки підприємств будівельної галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)831

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Макаренко В. Д. 
Дослідження причин деградації металу екологічно небезпечних паропроводів високого тиску / В. Д. Макаренко, В. І. Дмитренко, А. М. Мангура, Л. А. Тараборкін, Н. М. Стебелецька // Проблеми тертя та зношування. - 2019. - № 4. - С. 63-68. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Домрачева К. О. 
Аналіз технологій та стандартів зв'язку для мережі IoT / К. О. Домрачева, Н. М. Довженко, В. В. Дмитренко // Наук. зап. Укр. н.-д. ін-ту зв'язку. - 2019. - № 3. - С. 54-62. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Представлено огляд існуючих стандартів та протоколів IoT. Розглянуто стандарти, розроблені Internet Engineering Task Force (IETF), Інститутом інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE), Міжнародним союзом електрозв'язку (МСЕ) та іншими організаціями зі стандартизації. Зроблено огляд відмінностей між технологіями IoT та розглянуто для яких додатків кожна технологія найкраще підходить. Крім того, зроблено огляд поточних проблем IoT та подальші можливості дослідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1 + З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Дмитренко В. В. 
Договори щодо розпоряджання майновими правами на ноу-хау / В. В. Дмитренко // Наука та інновації. - 2019. - № 3. - С. 63-77. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Ноу-хау є конфіденційною інформацією у сфері інтелектуальної власності, а це зумовлює, зокрема, специфіку розпоряджання майновими правами на зазначений об'єкт. В теорії зазначено позиції, що існує тільки один договірний спосіб щодо розпоряджання правами на ноу-хау - договір про передачу ноу-хау, але, водночас, під передачею права на ноу-хау розуміють надання права на його використання. Як наслідок, на практиці важко зрозуміти, яку договірну конструкцію використовувати щодо відчуження права на ноу-хау та надання права на його використання. Чинне національне законодавство у сфері права інтелектуальної власності не узгоджене, поняття які використовуються в загальному та спеціальному законодавствах для позначення договірних способів розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності, є різними, що зумовлює їх двояке розуміння та нерозуміння основного призначення договорів щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності - розпоряджання майновими правами, а не самими об'єктами права інтелектуальної власності. Відповідно, проблематичним є вибір договірних способів розпоряджання правами щодо ноу-хау, враховуючи, також, специфічний характер об'єкта дослідження, пов'язаний з його конфіденційністю. Мета роботи - з'ясувати можливі договірні способи розпоряджання майновими правами на ноу-хау. Методи наукового пізнання: загальнофілософські (зокрема, діалектичний), загальнонаукові (а саме, формально-логічний, системно-структурний, системно-порівняльний та ін.), спеціальні методи наукового пізнання, що використовуються в юридичній науці (порівняльно-правовий, формально-юридичний, спеціально-правовий тощо). Здійснено порівняльно-правовий аналіз цивільно-правових договорів, зокрема договорів щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності на предмет можливості їх застосування з метою надання у використання та відчуження права на ноу-хау. Висновки: розпоряджання майновими правами на ноу-хау можна здійснювати за допомогою всіх існуючих договірних способів, визначених для об'єктів права інтелектуальної власності у Цивільному кодексі України. Разом з тим, оскільки свобода договору є однією з фундаментальних засад цивільного законодавства, окреме виділення договору про передачу ноу-хау має право на існування, однак в предметі такого договору необхідно чітко вказати, які саме права передбачені за цим договором - надання у використання чи відчуження. Укладаючи договори щодо розпоряджання майновими правами на ноу-хау потрібно враховувати конфіденційний характер ноу-хау.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лавринець К. Г. 
Особливості використання CAN-шини в сучасних автомобілях / К. Г. Лавринець, Д. В. Миронов, А. О. Романов, В. В. Дмитренко // Наук. зап. Укр. н.-д. ін-ту зв'язку. - 2019. - № 2. - С. 37-41. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто можливість використання телекомунікаційних систем в сучасних автомобілях, а саме: для поточного контролю усіх систем (силового агрегату, ходової частини, системи управління, датчиків, штатної та встановленої сигналізації і т. п.), а також за допомогою допоміжних заходів для протидії викрадення та несанкційного переміщення останніх. На регіональній конференції МСЕ для країн Європи та СНД "Цифрове майбутнє на основі 4G:5G", яка відбулася 14 - 16 травня 2018 року в Державному університеті телекомунікацій, одне із основних питань було пов'язане з технологіями найближчого майбутнього: інтелектуальними транспортними системами. У зв'язку з тим, що в наш час суттєво збільшились кількість викрадень транспортних засобів із застосуванням сучасних інтелектуальних пристроїв (сканерів, кодграберів та ін.), необхідно цьому ефективно протидіяти. Цю задачу можна в повній мірі вирішити застосуванням технології CAN в комбінації з високоточними пристроями та системами, як розміщених безпосередньо в транспортному засобі (радіомаяки, телефон в тоновому режимі, штатний брелок в режимі Slave, мобільними додатками, годинник - брелок RW-04, брелок без ЖК, брелок LCD D-800), так і поза ним (мобільний додаток під Android та IOS, інтернет ресурсом Pro p-n, телефоном у тоновому режимі та ін.). Особливо цінним є застосування пристроїв випромінювання та прийому, які працюють в нетрадиційних діапазонах електромагнітного спектру.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-042.66

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Дмитренко В. І. 
Вплив вуглекислотних солей амонію на фільтраційні властивості порід привибійної зони пласта / В. І. Дмитренко, І. Г. Зезекало // Розвідка та розроб. нафт. і газ. родовищ. - 2019. - № 1. - С. 70-76. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто можливість використання вуглекислих солей амонію для підвищення вилучення вуглеводнів. Проведено комплекс експериментальних досліджень із метою вивчення впливу вуглекислих солей амонію на фільтраційні властивості пласта. Встановлено, що вуглекислі солі амонію, за відсутності вод хлоркальцієвого типу, взаємодіють з карбонатними породами, підвищують абсолютну проникність колекторів. Розчини вуглекислих солей амонію при взаємодії з пластовою водою хлоркальцієвого типу утворюють у поровому просторі хімічно осаджену крейду, при цьому проникність карбонатних порід зменшується. Промислові випробування вуглекислих солей амонію показали збільшення дебіту газу на 30 - 50 % на свердловинах № 23 Опішнянського, № 115 Машівського, № 3 Тимофіївського газоконденсатних родовищ. Ефект від обробки пласта вуглекислими солями амонію зумовлений очищенням привибійної зони пласта та збільшенням абсолютної проникності колектору. На свердловинах № 56, 108 Яблунівського та № 58 Тимофіївського газоконденсатних родовищ спостерігалося збільшення конденсатного фактору на 22 - 35 %. Ефективність даної обробки пов'язана з одночасним очищенням привибійної зони від асфальто-смолистих забруднень та збільшення абсолютної проникності, а також з гідрофілізацією порового простору та збільшенням рухливості конденсату, що випав, у результаті дії на нього діоксиду карбону, який виділився у результаті розкладання вуглекислих солей амонію. Таким чином, дослідно-промислові випробування на Опішнянському, Машівському, Тимофіївському, Яблунівському газоконденсатних родовищах Полтавської області підтвердили ефективність використання вуглекислих солей амонію для підвищення видобутку вуглеводнів. Перспектива подальших досліджень спрямована на розробку технології збільшення видобутку рідких вуглеводнів шляхом використання вуглекислих солей амонію.


Індекс рубрикатора НБУВ: И362

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23665 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Макаренко В. Д. 
Дослідження причин деградації металу екологічно небезпечних паропроводів високого тиску / В. Д. Макаренко, В. І. Дмитренко, А. М. Мангура, Л. А. Тараборкін, Н. М. Стебелецька // Проблеми тертя та зношування. - 2019. - № 4. - С. 63-68. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Дмитренко В. В. 
Правовий режим ноу-хау : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. В. Дмитренко; Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Розроблено науково-теоретичні засади та практичні рекомендації щодо необхідності законодавчого врегулювання питань охорони та захисту права на ноу-хау. Розкрито поняття та ознаки ноу-хау, досліджено його правову природу та визначено місце ноу-хау серед об'єктів цивільних прав, визначено суб'єктів ноу-хау та зміст їхніх прав, встановлено механізм виникнення права на ноу-хау та способи набуття права на цей об'єкт, досліджено можливі способи здійснення права на ноу-хау, зокрема використання та розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності на ноу-хау, розкрито особливості охорони та захисту права на цей результат, підстави, форми і способи захисту права на ноу-хау. Запропоновано за результатами дисертаційного дослідження механізм належної охорони права на ноу-хау, зроблено висновки і пропозиції, зокрема та щодо вдосконалення чинного законодавства України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)306

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Дмитренко В. П. 
Поля і хвилі в телекомунікації : навч. посіб. для студентів ВНЗ, які навчаються за напрямом підгот. "Інформаційні мережі з'язку" / В. П. Дмитренко, С. М. Романенко, Г. В. Мороз; Національний університет "Запорізька політехніка". - Запоріжжя : НУ "ЗП", 2019. - 290 c. - Бібліогр.: с. 289-290 - укp.

Розглянуто основні поняття і закони класичної електродинаміки. Досліджено властивості та параметри основних різновидів телекомунікаційних напрямних систем класичного та інтегрального типів. Охарактеризовано методи аналізу електричних кіл з розподіленими параметрами. Висвітлено основні різновиди частотно вибіркових кіл з наголосом на їх інтегральне виконання. Проведено аналіз випромінювальних структур з різними типами поляризації класичного та інтегрального виконання, в тому числі для мобільного зв’язку. Увагу приділено основним характеристикам та параметрам типових антен телекомунікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Дмитренко В. П. 
Основи електроніки в телекомунікації і системах технічного захисту інформації : навч. посіб. для студентів ВНЗ, які навч. за напрямом підгот. "Інформаційні мережі зв’язку" та "Кібербезпека" / В. П. Дмитренко, С. М. Романенко, Л. М. Карпуков; Запорізький національний технічний університет. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 191 c. - Бібліогр.: с. 185 - укp.

Викладено основи аналогової та цифрової електроніки в технічному захисті інформації та телекомунікаціях. Розглянуто елементну базу до принципів дії основних схемотехнічних вирішень цієї галузі техніки на базі біполярних та уніполярних транзисторів, у тому числі, виготовлених за сучасними технологіями. Окремо розглянуто питання щодо застосування такого схемотехнічного підходу, як введення зворотніх зв'яків для отримання потрібних властивостей розглядуваних пристроїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: З85-01 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853608 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Дмитренко В. О. 
Аналіз засобів і методів контролю наробітку годин електрообладнання на виробництві / В. О. Дмитренко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2018. - Вип. 196. - С. 89-90. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто засоби та методи контролю наробітку годин електрообладнання для своєчасного обслуговування електрообладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Дмитренко В. Ю. 
Виконання іпотечного зобов'язання за цивільним законодавством України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. Ю. Дмитренко; Нац. акад. прав. наук України, НДІ приват. права і підприємництва ім. Ф.Г. Бурчака. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Розглянуто генезу інституту іпотеки в аспекті виконання іпотечного зобов'язання у різні періоди становлення та розвитку цього інституту. Розкрито закономірності формування та розвитку законодавства про іпотеку в Україні за окремими періодами. З'ясовано еволюцію цивілістичної думки стосовно окремих питань виконання іпотечного зобов'язання та пов'язаних з ними питань іпотеки, іпотечних правовідносин, зобов'язання та його виконання. Окремо визначено особливості застосування системи загальнонаукових та спеціальних методів у дослідженні виконання іпотечного зобов'язання. Сформульовано авторський підхід щодо розуміння виконання іпотечного зобов'язання як складової інституту іпотеки шляхом визначення змісту та особливостей іпотечного зобов'язання й уточнення положень про виконання зобов'язання. Визначено загальні умови виконання іпотечного зобов'язання та розкрито його специфіку. Розглянуто особливості захисту цивільних прав та інтересів суб'єктів виконання іпотечного зобов'язання. Запропоновано шляхи вдосконалення окремих положень цивільного законодавства України у аналізованій сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438526 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Дмитренко В. І. 
Механізми впровадження електронного урядування на місцевому рівні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / В. І. Дмитренко; Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Здійснено теоретико-методологічне обґрунтування механізмів впровадження електронного урядування на місцевому рівні. Розроблено рекомендації щодо удосконалення розвитку електронного урядування на місцевому рівні в Україні з урахуванням зарубіжного досвіду. Розглянуто сучасні дослідницькі підходи до електронного урядування й удосконалено понятійно-категоріальний апарат, зокрема надано авторське визначення понять: "електронне урядування на місцевому рівні", "електронне місто", "розумне місто", "розумне урядування". Проаналізовано нормативно-правове регулювання розвитку електронного урядування в Україні та визначено вплив на впровадження електронного урядування на місцевому рівні, надано пропозиції щодо його удосконалення. Досліджено кращі зарубіжні практики електронного урядування на місцевому рівні та можливості їх імплементації в Україні. Розкрито сучасні тенденції впровадження електронного урядування на місцевому рівні, зокрема щодо вирішення проблем сумісності, налагодження координації між усіма рівнями влади - центральним, регіональним і місцевим, розвитку розумних міст, створення міських живих лабораторій, залучення громадян до процесу вироблення та прийняття управлінських рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)053 + Х819(4УКР)011.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442722 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Дмитренко Е. 
Виконання іпотечного зобов'язання: становлення та розвиток / Е. Дмитренко, В. Дмитренко // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 861. - С. 380-386. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розкрито становлення та розвиток інституту виконання іпотечного зобов'язання. Проаналізовано правове регулювання цього інституту у різні періоди розвитку цивільного законодавства. Увагу звернено на питання зародження іпотеки та виконання зобов'язання, що виникає з неї, у часи Давньої Греції та Давнього Риму. Визначено особливості цього інституту у період Середньовіччя та Нового часу. Проаналізовано особливості виконання іпотечного зобов'язання у законодавстві, що діяло на українських землях. Також розглянуто сучасний стан правового регулювання виконання іпотечного зобов'язання у цивільному законодавстві України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)161.1 + Х2(0)321 + Х2(0)323

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Дмитренко В. П. 
Розвиток методології оцінки потенціалу врожайності сільськогосподарських культур з урахуванням впливу клімату і агрофітотехнологій / В. П. Дмитренко, Л. П. Однолєток, О. О. Кривошеїн, А. В. Круківська // Укр. гідрометеорол. журн.. - 2017. - № 20. - С. 52-60. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Викладено теоретичні основи сумісної оцінки біологічної, екологічної і антропогенної складових потенціалу врожайності сільськогосподарських культур, що грунтуються на екосистемній концепції та математичній моделі "Погода-урожай", розроблени на екосистемній концепції та математичній моделі В. П. Дмитренком. Наведено результати апробації комплексних підходів для просторово-часового аналізу потенціалу урожайності озимої пшениці на території України за різнофакторними показниками господарського максимуму урожайності з урахуванням стійкості та мінливості його рівнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П147 + П022

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25662 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Орловський В. М. 
Розроблення термостійких полегшених і легких тампонажних матеріалів / В. М. Орловський, А. М. Похилко, В. І. Дмитренко // Розвідка та розробка нафт. і газ. родовищ. - 2016. - № 3. - С. 79-84. - укp.

Зазначено, що на сьогодні на більшості нафтогазових родовищах України існують умови, які потребують застосування тампонажних матеріалів пониженої густини з різними технологічними характеристиками. Проведено аналіз механізмів зниження густини тампонажних розчинів. Розглянуто питання дослідження й розроблення термостійких цементних матеріалів пониженої густини для застосування за складних гірничо-геологічних умов глибоких нафтових і газових свердловин. Розроблено й запропоновано рецептури полегшених і легких тампонажних композицій з високою термостійкістю. Наведено технологічні характеристики нових цементних матеріалів. Розглянуті розробки надали змогу забезпечити буріння на нафту і газ термостійкими тампонажними матеріалами й композиціями зниженої густини за складних гірничо-геологічних умов глибоких свердловин на геологорозвідувальних площах України.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131.043

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23665 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Белошенко В. А. 
О природе аномального поведения динамического модуля упругости субмикрокристаллической меди при отжиге / В. А. Белошенко, А. А. Давиденко, В. Ю. Дмитренко, А. Н. Пилипенко, Н. Е. Письменова, В. В. Чишко // Металлофизика и новейшие технологии. - 2016. - 38, № 3. - С. 405-414. - Библиогр.: 17 назв. - рус.

Исследованы температурные зависимости динамического модуля сдвига, внутреннего трения и эволюция структуры субмикрокристаллической меди марки FRTP при нагреве. Установлено, что аномальный (до 50 %) рост модуля сдвига меди с повышением температуры термообработки обусловлен возникновением двойников отжига.


Індекс рубрикатора НБУВ: К206.223 + В251.04-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Эфрос Б. М. 
Структура и свойства гибридных материалов типа "сэндвич" на основе азотсодержащего сплава. 1. Фазовые и структурные превращения / Б. М. Эфрос, Л. Г. Коршунов, Н. Б. Эфрос, В. Ю. Дмитренко, В. С. Тютенко // Физика и техника высоких давлений. - 2016. - 26, № 3/4. - С. 89-94. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Исследовано влияние прерывистого распада с формированием композитной структуры на структуру и свойства азотсодержащего аустенитного сплава с нанокристаллическим поверхностным слоем. В исследованном ставе объемную долю продуктов распада варьировали в широких пределах с помощью соответствующей термической обработки.


Індекс рубрикатора НБУВ: К204.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського