Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ЖЕРЕБОР$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=АНАТОЛІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Панов Б. С. 
Минерально-сырьевые ресурсы в стратегии развития экономики Донецкой области на период до 2020 года / Б. С. Панов, Н. В. Жикаляк, С. Н. Стрекозов, П. С. Тетянчук // Металл и литье Украины. - 2002. - № 7-8. - С. 19-23. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Подчеркнуто, что минерально-сырьевая база, как важнейшая составляющая часть природных ресурсов, имеет исключительное значение не только для развития экономики государства, но и является гарантией ее безопасности и обусловливает перспективные стратегические направления устойчивого социально-экономического развития промышленных регионов Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жеребор Т. А. 
Ростова й функціональна активність Azotobacter vinelandii і Azotobacter chroococcum за дії лектину картоплі : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.07 / Т. А. Жеребор; Ін-т с.-г. мікробіології Укр. акад. аграр. наук. - Чернівці, 2010. - 22 c. - укp.

Вперше досліджено вплив лектину бульб картоплі на чисельність бактерій роду Azotobacter, питому швидкість росту та швидкість поділу клітин, а також на час подвоєння біомаси бактерій та тривалість їх генерації. Встановлено, що лектин бульб картоплі за умов in vitro стимулює нітрогеназну активність бактерій роду Azotobacter та синтез ними ауксино- та цитокініноподібних речовин. З'ясовано хемотаксисну відповідь бактерій на наявність лектину картоплі в живильному середовищі. Визначено, що мікроорганізми, культивовані з лектином картоплі, активно розвиваються в ризосфері даної рослини, внаслідок чого, підвищується продуктивність картоплі, в бульбах збільшується вміст крохмалю та покращується їх товарність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П058.11-8 + П127.316.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372725 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського