Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Жирак Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Жирак Л. М. 
Стан, проблеми і перспективи розвитку активного туризму для осіб з особливими потребами в Україні / Л. М. Жирак // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2010. - № 4. - С. 36-39. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Вивчено роль, стан і перспективи розвитку туризму для осіб з особливими потребами в Україні. Проведено аналіз основних проблем, перешкод розвитку даного виду туризму, окреслено основні шляхи його розвитку, вивчено позитивні зміни, що відбуваються в окремих регіонах. З метою залучення осіб з особливими потребами до туризму проаналізовано доступність туристичної інфраструктури для неповносправних осіб, а також подано рекомендації щодо розвитку туризму для осіб з особливими потребами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Жирак Л. М. 
Психологічна реабілітація дітей із вадами слуху засобами рекреаційно-туристичної діяльності / Л. М. Жирак // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2012. - № 2. - С. 229-232. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено вплив рекреаційно-туристичних заходів на психоемоційний стан дитини з вадами слуху. Викладено результати дослідження психологічного тестування внутрішньо-емоційного стану дітей із вадами слуху за допомогою тесту Люшера до й після проведення туристичних заходів, визначено роль і місце активного туризму в процесі психологічної реабілітації дітей із вадами слуху. Перед початком рекреаційно-туристичних заходів для дітей зі слуховими порушеннями характерні нервово-емоційне напруження, замкнутість, тривога, прояви пасивності, занижена самооцінка, душевний неспокій. Після занять рекреаційно-туристичною діяльністю спостерігалося поступове покращання основних психофізичних функцій організму дитини, активізується увага, образне мислення, уява, діти стають відкритішими до нових контактів та вражень. Встановлено, що досягнення максимального ефекту можливе за повторюваності таких заходів, оскільки позитивні враження від попередніх подорожей стають активною мотивацією до участі в наступних. Організація рекреаційно-туристичних занять повинна поєднувати активне пересування з пізнавальними, краєзнавчими та розважальними заходами, що сприяє гармонійному психофізичному розвитку дитини із слуховими порушеннями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч432.241.6 + Ю948.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського