Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (10)Автореферати дисертацій (34)Книжкові видання та компакт-диски (319)Журнали та продовжувані видання (39)
Пошуковий запит: (<.>A=КОНДРАТЕНК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ОЛЕГІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 729
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кондратенко І. П. 
Математична модель магнітоелектричної машини / І. П. Кондратенко, Р. С. Крищук // Техн. електродинаміка. - 2024. - № 2. - С. 52-61. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропонована математична модель для розрахунку електромагнітних параметрів магнітоелектричних машин аналітичним методом. Постійні магніти абстрагуються у вигляді еквівалентних соленоїдів із постійним струмом у вигляді струмових контурів. Модель відрізняється від відомої наявністю подвійних лінійних струмових контурів статора для аналізу магнітоелектричних машин з двошаровою обмоткою. Також запропонована модель враховує наявність лінійних струмових контурів еквівалентних соленоїдів замість точкових струмових контурів для більш точного розрахунку. Струмові контури статора та ротора задаються на границях повітряного проміжку електричної машини, тобто на гладких безпазових поверхнях магнітопроводів. Вперше такі контури виражені у вигляді добутку трьох змінних: сила струму, коефіцієнт лінійної густини струму та коефіцієнт просторового розподілу. Індуктивність пазів статора та опір обмотки враховано відомими аналітичними виразами класичної теорії електричних машин. Частоту обертання ротора представлено як функція від часу. Для магнітоелектричних машин заданих розмірів і заданої змінної частоти обертання ротора обчислено з використанням математичної моделі розподіл індукції магнітного поля, векторного магнітного потенціалу, струмів, коефіцієнтів просторового розподілу обмотки та напруженості електричного поля постійних магнітів.



Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Кондратенко Н. О. 
Особливості стратегічного управління конкурентоспроможністю компаній зі страхування життя / Н. О. Кондратенко, М. В. Волкова // Бізнес Інформ. - 2024. - № 1. - С. 338-344. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Визначено особливості стратегічного управління конкурентоспроможністю компаній зі страхування життя (КСЖ). Зазначено, що розвиток страхування та потреба захистити людей від щораз більшого впливу різноманітних ризиків, пов'язаних із їх життєдіяльністю, таких як втрата доходу в результаті втрати працездатності людини або смерті годувальника сім'ї, призвели до появи компаній зі страхування життя. Зазначено, що будь-які рішення, спрямовані на забезпечення конкурентних переваг, є ризиковими, оскільки вони базуються на неможливості точно передбачити, як саме конкурентне середовище вплине на дії компанії. Стратегія управління конкурентоспроможністю КСЖ повинна враховувати, наскільки ймовірними є його відносини з конкурентним оточенням, оскільки це значно підвищує рівень невизначеності управлінського процесу та створює ризик того, що компанія програє в конкуренції. Розроблено модель стратегічного управління конкурентоспроможністю КСЖ, яка тісно пов'язана з управлінськими якостями щодо її діяльності, тобто передбачає певний комплекс, що має: складові управління, стратегічні цілі, тактичні завдання управління. Запропоновано алгоритм оцінки рівня управління конкурентоспроможністю КСЖ, який базується не лише на оцінці конкурентної позиції через ефективність управління, але й відображає результативність діяльності страхової компанії щодо формування конкурентних переваг у процесі боротьби за платоспроможний попит з урахуванням кон'юнктури страхового ринку та потреб споживачів. Зроблено висновок, що однією з важливих умов ефективного стратегічного управління конкурентоспроможністю компаній зі страхування життя є дослідження страхового ринку та визначення конкурентного статусу компанії на ньому. Оцінка рівня конкурентоспроможності КСЖ є обов'язковою для всіх учасників ринку, які прагнуть зберегти своє місце або підвищити свою конкурентоспроможність. Доведено, що управління конкурентоспроможністю компанії зі страхування життя є пріоритетним напрямом менеджменту організації, оскільки це визначає здатність компанії існувати на ринку.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Граматичні читання - XII : матеріали Міжнар. наук.-теорет. конф., 11-12 трав. 2023 р., м. Вінниця / В. Андрущенко, О. Антонюк, Л. Барановська, Л. Білоконенко, Т. Бойко, О. Важеніна, І. Гарбера, О. Джеріх, І. Домрачева, О. Дорошенко, А. Загнітко, В. Калініченко, Л. Коваль, О. Ковтун, С. Колонюк, Н. Кондратенко, О. Костриба, К. Кучмак, Н. Митько, В. Папіш, A. Pavlova, О. Половинко, T. Reuther, А. Романченко, Б. Сокіл, Ч. Менвей; ред.: А. Загнітко, А. Архангельська, О. Важеніна, І. Гарбера, АВ. Калініченко, Л. Коваль, Е. Кравченко, Т. Космеда, Л. Попович, Г. Ситар, В. Широков, Ю. Бевз; Донецький національний університет імені Василя Стуса, "Граматичні читання - XII", міжнародна науково-теоретична конференція. - Вінниця : Твори, 2023. - 127 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ. - нім.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш102 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868043 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
4.

Черниченко І. О. 
Оцінка безпеки пріоритетних канцерогенних речовин на рівні гігієнічних регламентів для атмосферного повітря / І. О. Черниченко, О. М. Литвиченко, В. Ф. Бабій, О. Є. Кондратенко, О. П. Рудницька, Д. О. Главачек // Мед. перспективи. - 2023. - 28, № 2. - С. 170-175. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - оцінка ризику канцерогенних речовин з доведеною небезпекою для людини на рівні чинних гранично допустимих концентрацій. Результати отримано на підставі збору та аналізу даних щодо хімічних канцерогенних сполук, які включено до вітчизняної нормативної бази допустимого вмісту в атмосферному повітрі населених місць, а також бази Директив країн ЄС та Міжнародної агенції з вивчення раку із застосуванням бібліосемантичного, бібліографічного та гігієнічного методів дослідження. При цьому до розгляду бралися хімічні речовини, класифіковані експертами стосовно канцерогенності для людини: безумовно канцерогенні (група 1), ймовірно (група 2А) та можливо канцерогенні для людини (група 2В). Визначено в переліку віднормованих в атмосферному повітрі канцерогенних речовин 52 сполуки, з яких 12 речовин віднесено до групи 1, 13 - до групи 2А та 27 - до групи 2В. Глибокому аналізу підлягали лише речовини першої групи. Для оцінки небезпеки концентрацій речовин на рівні гранично допустимих концентрацій визначалися показники ризику за рекомендованими методичними документами. Проведені розрахунки канцерогенного ризику, зумовленого концентраціями цих речовин на рівні гігієнічних регламентів для атмосферного повітря населених місць, засвідчили, що тільки для двох сполук (бенз/а/пірену та формальдегіду) ризик прийнятний і відповідає міжнародним стандартам, рекомендованим ЄС та ВООЗ. Для інших речовин цієї групи канцерогенний ризик впливу є надмірним. Зроблено висновок щодо необхідності перегляду існуючих гігієнічних нормативів з позицій ризику та розгляду їх у подальшому в якості середньорічних. Для вирішення цього питання в роботі висвітлена критеріальна шкала "концентрація - канцерогенний ризик", за допомогою якої запропоновано визначати гранично допустимі концентрації за показниками прийнятного для умов України ризику.



Шифр НБУВ: Ж15785 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Соціологія   
5.

Кондратенко Н. О. 
Сучасні технології управління комунікаціями в закладах вищої освіти України / Н. О. Кондратенко, І. М. Кадикова // Бізнес Інформ. - 2023. - № 7. - С. 175-181. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Визначено проблеми та перспективи використання сучасних технологій управління комунікаціями в закладах вищої освіти України. Зазначено, що основний прояв кризових явищ в українській вищій освіті має певні соціально-економічні особливості, що пов'язані із недостатнім реагуванням на впливи чинників зовнішнього середовища, нестачею якісної інформації, прийняттям неефективних управлінських рішень і невідповідністю комунікаційного забезпечення ЗВО світовим стандартам. Зазначено, що сьогодні інформаційно-комунікаційні технології: хмарні обчислення, автоматизація та робототехніка, Інтернет, штучний інтелект, аналітика даних тощо створили нові можливості для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і визначили нові завдання для ЗВО у сфері освітнього менеджменту. Виходячи з цього технологія управління комунікаціями у ЗВО в загальному вигляді являє собою сукупність прийомів, засобів, інструментів, форм і методів впливу на керовану підсистему їх діяльності, маючи на меті досягнення запланованих результатів фінансово-економічного, соціального та професійного розвитку. Така технологія управління регламентується спеціальними нормативно-правовими та методичними документами, а саме: нормами, нормативами, посадовими інструкціями, положеннями, стандартами діяльності, системами документообігу. Зроблено висновок, що однією з важливих умов формування ефективної системи управління комунікаціями у ЗВО є поширення сучасних цифрових технологій навчання, підвищення ефективності освітнього менеджменту, надбання навичок цифрової грамотності, які сьогодні є пріоритетними умовами для досягнення успіху на сучасному ринку праці. Запропоновані напрями використання сучасних технологій управління комунікаціями у ЗВО передбачають комплексність вирішення проблем на всіх рівнях управління, оптимізацію заходів та створення комфортних умов навчання для здобувачів вищої освіти в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*674*333.4:Ч

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сучасні тренди та стратегічні імперативи управління: державний та муніципальний рівні : монографія / Є. В. Мироненко, О. О. Шевченко, І. П. Фоміченко, О. О. Волошина, В. В. Володченко, Л. О. Бившева, В. О. Шашко, О. В. Шубна, С. О. Баркова, О. О. Кондратенко, М. В. Корж, Я. С. Сергєєва; ред.: Є. В. Мироненко, О. О. Шевченко; Донбаська державна машинобудівна академія. - Київ : Центр учбової літератури, 2023. - 349 c. - Бібліогр.: с. 337-349 - укp.

Висвітлено концептуальні положення формування теоретико-методологічних засад менеджменту в дискурсі економічної теорії та управління. Звернено увагу на прикладні аспекти стратегічних імперативів менеджменту в умовах конкретно-історичних особливостей національної політики держави. Досліджено модернізацію системи публічного управління та адміністрування в умовах цифрових трансформацій. Монографія рекомендується при викладанні у вищих навчальних закладах курсів національної економіки, муніципальної економіки, міжнародної економіки, політичної економії, мікро- і макроекономіки, спецкурсів з теоретичних основ менеджменту, муніципального менеджменту, міжнародного маркетингу, державної політики соціального забезпечення, формування національної моделі розвитку економіки та проведення науково-дослідницької роботи з проблем стратегічних імперативів управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,01 + У9(4УКР)212.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Кондратенко Н. О. 
Інституціональне забезпечення антикризового регулювання економічної безпеки країни / Н. О. Кондратенко, О. І. Добрянський // Бізнес Інформ. - 2023. - № 3. - С. 18-24. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Визначено проблеми та перспективи інституціонального забезпечення антикризового регулювання економічної безпеки України. Зазначено, що існуючий рівень економічної безпеки України, ускладнений війною, вимагає нових підходів до інституціонального забезпечення в частині антикризового управління та регулювання, здатного вирішити питання зменшення рівня корупції та тінізації економіки, що суттєво вплине на реалізацію наміру нашої країни стати членом Європейського Союзу. Відзначено, що інституціональне забезпечення антикризового регулювання економічної безпеки країни розглядається як складна комплексна система соціально-економічного розвитку та передбачає виконання відповідних заходів (організаційно-економічних, технологічних, профілактичних, контролюючих, захисних), які вживаються з метою нейтралізації негативного впливу на економічну безпеку держави. Встановлено, що однією із основних умов побудови дієвої системи інституціонального забезпечення антикризового регулювання економічної безпеки країни є запровадження регулярного моніторингу реалізації прийнятих раніше рішень, формування динамічної інформаційної структури інституціонального регулювання національної економіки та ліквідація наявних адміністративних бар'єрів та обмежень. Зроблено висновок, що однією з важливих умов формування ефективної системи інституціонального забезпечення антикризового регулювання економічної безпеки України є використання сучасних управлінських технологій у поєднанні із розвитком інституціонального середовища, яке охоплює сукупність найважливіших інституцій, формальних і неформальних інститутів та інституційні зміни, які спрямовані на підвищення якісних характеристик формальних і неформальних інститутів, що вже існують у сфері антикризового регулювання економічної безпеки. Запропоновано систему інституціонального забезпечення антикризового регулювання економічної безпеки країни, що передбачає комплексність вирішення проблем на всіх рівнях управління, оптимізацію антикризових заходів та вирівнювання умов господарювання та життєдіяльності людини, що, своєю чергою, дозволить вирішити питання щодо створення умов для розвитку бізнесу та соціальної сфери.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-995-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
8.

Берека В. О. 
Взаємоузгодження параметрів джерела живлення та робочої камери для обробки води імпульсним бар'єрним розрядом / В. О. Берека, І. В. Божко, О. М. Карлов, І. П. Кондратенко // Техн. електродинаміка. - 2023. - № 4. - С. 81-88. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Задля визначення взаємоузгоджених параметрів вихідної ланки генератора коротких (~100 нс) імпульсів з робочою камерою, в якій імпульсним бар'єрним розрядом відбувається обробка води в крапельно-плівковому стані, розроблено наближену математичну модель, що описує перехідні процеси в схемі. Прийнятна для практики точність моделі підтверджена експериментальними даними. Розраховано параметри ємності діелектричного бар'єру та магнітних ключів, за яких ефективність передачі енергії в робочу камеру перевищує 60 %. Встановлено, що ефективність у визначальній мірі залежить від відношення ємності діелектричного бар'єру робочої камери до вихідної ємності генератора імпульсів, оптимальне значення якого становить 2,6. Обгрунтовано вибір величини індуктивності розсіювання магнітного ключа, через який йде розряджання бар'єрної ємності після закінчення прямого імпульсу струму. Встановлено, що узгодженість параметрів вихідної ланки генератора імпульсів та робочої камери дає можливість суттєво зменшити теплове навантаження на швидкодіючий розмикаючий діод в вихідній ланці генератора імпульсів.



Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Кондратенко І. П. 
Методика розрахунку енергетичних характеристик перетворювача енергії морських хвиль за період коливання хвилі / І. П. Кондратенко, Р. С. Крищук, О. М. Карлов // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2023. - Вип. 64. - С. 5-15. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Використання ефективних та екологічно чистих методів виробництва електроенергії є одним із головних питань енергетики. Переваги та недоліки електростанцій, що працюють на енергії морських хвиль, відомі й постійно досліджуються. Існує багато підходів і методів розрахунку перетворення енергії морських хвиль в електроенергію, які мають свої переваги та недоліки, призначені для різних конструкцій перетворювачів і використовують різні підходи. Пропонується проста схема перетворювача, що перетворює енергію коливань циліндричного буя в електричну енергію. Мета роботи - розроблення простої методики розрахунку енергетичних характеристик перетворювача енергії морських хвиль, який складається з циліндричного буя, шківа та магнітоелектричного генератора, з використанням усереднених енергетичних показників генератора. Для перетворення електроенергії була використана проста схема з одним циліндричним буєм та трифазним генератором. В якості споживача електроенергії використано резистивне навантаження. Функцію коливань морської поверхні представлено у вигляді синусоїди з вищими гармоніками. Складено рівняння балансу сил, що діють на буй, з урахуванням коефіцієнта відношення моменту на роторі генератора до його швидкості. Використано ітераційне обчислення оптимальної швидкості обертання ротора для максимізації потужності споживання електроенергії. Для встановлення опору резисторів використовуються характеристики усталених режимів роботи генератора та усереднена за період морської хвилі оптимальна швидкість ротора. Для встановлення змінних за період морської хвилі енергетичних показників виконується моделювання генератора з оптимальним опором резисторів та заданою змінною за період швидкістю ротора. Досліджуються енергетичні характеристики перетворювача з одним буєм, з амплітудою хвилі 1 метр і періодом 10 секунд.


Індекс рубрикатора НБУВ: З552

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Кондратенко Н. О. 
Формування інтегрованої системи економічної безпеки на загальнонаціональному рівні / Н. О. Кондратенко, О. І. Добрянський // Проблеми економіки. - 2023. - № 1. - С. 58-64. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Cформовано інтегровану систему економічної безпеки на загальнонаціональному рівні. Зазначено, що нові загрози національній безпеці України сьогодні викликані бойовими діями на її території та певними проблемами в економіці країни. У зв'язку із цим спостерігається різке відставання техніко-технологічного, організаційно-управлінського, маркетингового, кадрового потенціалів практично у всіх галузях національного господарства, що суттєво впливає на рівень економічної безпеки на загальнонаціональному рівні. Зазначено, що при формуванні інтегрованої системи економічної безпеки на загальнонаціональному рівні потрібно враховувати певні об'єктивні обставини, нехтування якими може призвести до втрати контролю над національними інтересами. Визначено, що в умовах сьогодення економічна безпека країни є фундаментом для функціонування всіх елементів, які відносяться до цієї системи: політичної, соціальної, військової, екологічної, технологічної, інформаційної безпеки тощо. Тобто можна впевнено стверджувати, що вона займає центральне місце в системі національної безпеки, оскільки її забезпечення гарантує життєдіяльність практично всіх сфер існування суспільства та сприяє соціально-економічному розвитку держави. Запропоновано структуру економічної безпеки держави. Провівши аналіз запропонованої інтегрованої системи економічної безпеки на загальнонаціональному рівні зазначено тісний взаємозв'язок усіх видів загроз та їхнього впливу на реалізацію національних інтересів держави. Зроблено висновок, що формування інтегрованої системи економічної безпеки на загальнонаціональному рівні, яка поєднує в собі ідентифікацію загроз національній безпеці та рівень забезпечення економічної безпеки країни, може забезпечити стійкість всіх галузей економіки, довгострокове економічне зростання та високу якість життя населення країни. При побудові інтегрованої системи економічної безпеки на загальнонаціональному рівні були виокремлені основні види загроз: загальнонаціонального рівня, внутрішньоекономічних зв'язків, територіального рівня та загрози для суспільних відносин, наявність та актуальність яких доводить необхідність комплексного підходу до вирішення проблем забезпечення економічної безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Божко І. В. 
Застосування імпульсного бар'єрного розряду для обробки поверхні пластин зі сталі марки 25ХГНМТ / І. В. Божко, І. П. Кондратенко, Л. М. Лобанов, М. О. Пащин, О. М. Берднікова, О. Л. Миходуй, О. С. Кушнарьова, П. В. Гончаров // Техн. електродинаміка. - 2023. - № 1. - С. 76-80. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К557-1 + К222.234.07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Політична система України: конституційна модель та політичні практики : монографія / Т. А. Бевз, С. Г. Брехаря, О. А. Дмитренко, Г. І. Зеленько, М. С. Кармазіна, М. Т. Кияк, В. О. Ковалевський, О. Ю. Кондратенко, Н. В. Кононенко, Т. М. Ляшенко, О. М. Майборода, Ю. О. Ніколаєць, В. О. Перевезій, О. О. Рафальський, Ю. Ж. Шайгородський; ред.: Г. І. Зеленько; Національна академія наук України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса. - Київ : ІПіЕнД ім. І.Ф. Кураса, 2023. - 535 с.a-табл. - Бібліогр.: с. 493-529 - укp.

Досліджено інституційну, нормативно-правову та інформативно-комунікативну підсистеми політичної системи України з точки зору поєднання формального та реального конституціоналізму. Проаналізовано неполітичні інститути - організації громадянського суспільства, фінансово-промислові групи, медіа, які безпосередньо впливають на характер політичної системи та політичні практики. Увагу приділено структурно-функціональному виміру політичної системи України. Охарактеризовано функціональну спроможність українського парламенту. Висвітлено динаміку структури й сфер компетенції виконавчої влади в Україні. Розглянуто правлячий клас як продуцент змін у політичній системі. Висвітлено вплив фінансово-промислових груп на функціонування політичної системи України. Розглянуто роль громадянського суспільства у функціонуванні політичної системи України. Досліджено політичні аспекти функціонування судової гілки влади в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)1 + Х809(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Юрженко М. В. 
Вплив газових сумішей водню з метаном на фізичну та хімічну структуру поліетиленових труб з ПЕ-80 / М. В. Юрженко, М. О. Ковальчук, В. Ю. Кондратенко, В. Л. Демченко, К. Г. Гусакова, В. С. Вербовський, Г. В. Жук, К. П. Костогриз, І. А. Гоцик // Техн. діагностика та неруйнів. контроль. - 2023. - № 3. - С. 21-25. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.96-101

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
14.

Хоміцький М. Є. 
Характеристики особистісного профілю хворих на соматоформний і тривожно-фобічний розлади з явищами зниження критичності / М. Є. Хоміцький, М. Ю. Кондратенко // Запоріз. мед. журн. - 2023. - 25, № 3. - С. 215-219. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.



Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
15.

Масючок О. П. 
Дослідження впливу параметрів FDM 3D друку на процеси формування, структуру та властивості виробів з полілактиду / О. П. Масючок, М. В. Юрженко, Р. В. Колісник, А. О. Шадрін, В. Ю. Кондратенко, М. Г. Кораб // Автомат. зварювання. - 2023. - № 11. - С. 76-83. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

На основі результатів математичного моделювання та теоретичних досліджень встановлено, що найвпливовішими факторами 3D друку, від яких залежить якість та час формування кінцевих виробів, є: температура філь'єри екструдера, висота шарів, швидкість руху друкуючої головки при формуванні виробів, а також одночасна побудова декількох виробів у межах одного циклу. Проведено відпрацювання режимів процесу FDM 3D друку та встановлено закономірності впливу згаданих параметрів на структуру та властивості отриманих 3D виробів із полілактиду. Експериментально визначено параметри формування виробів, які забезпечують отримання 3D об'єктів із прогнозованими властивостями - максимальною міцністю (98 % міцності філаменту), високою естетичною якістю (гладкістю поверхні та роздільною здатністю) та виробів із мінімальними часовими вкладеннями при їх виробництві.



Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Юрженко М. В. 
Вплив газових сумішей водню з метаном на експлуатаційні та теплофізичні характеристики поліетиленових труб діючих газорозподільних мереж України / М. В. Юрженко, М. О. Ковальчук, В. Ю. Кондратенко, В. Л. Демченко, А. М. Пилипенко, Г. В. Жук, В. С. Вербовський, О. В. Гопаченко, І. А. Гоцик, К. Г. Гусакова // Енерготехнології та ресурсозбереження. - 2023. - № 2. - С. 96-108. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.



Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
17.

Бившева Л. О. 
Шляхи формування ефективної системи управління персоналом організації в умовах сучасного етапу розвитку менеджменту в Україні / Л. О. Бившева, О. О. Кондратенко, А. Г. Моховіков, О. А. Шапаренко // Екон. вісн. Донбасу. - 2023. - № 1. - С. 18-25. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проведено аналіз ефективності функціонування системи управління персоналом, до показників для оцінки організаційної ефективності управління персоналом підприємства належать: співвідношення витрат, необхідних для забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами, і результатів, отриманих від їх діяльності; відношення бюджету підприємства до чисельності персоналу; вартісної оцінки розходжень у результативності праці. Досліджено елементи системи управління персоналом організації, побудовано модель формування персоналу як оптимізаційного бізнес-процесу управління персоналом на засадах холістичного менеджменту. В основі розвитку цієї моделі закладено концептуальні засади управління талантами. Адже в умовах транзитивних процесів підприємств, що передбачає їхню оптимізацію, застосування цієї функції та використання технологій, орієнтованих на розкриття потенційних можливостей працівників, формування бази талантів набуває особливого значення. Запропоновано класифікацію технологій управління персоналом. Ефективність функціонування системи управління персоналом у межах підприємства визначається рівнем гармонійної співпраці всіх її суб'єктів: менеджерів різних рівнів управління і працівників.



Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
18.

Юрженко М. В. 
Вплив газових сумішей водню з метаном на фізичну та хімічну структуру поліетиленових труб діючих газорозподільних мереж України / М. В. Юрженко, М. О. Ковальчук, В. Ю. Кондратенко, В. Л. Демченко, К. Г. Гусакова, В. С. Вербовський, Г. В. Жук, К. П. Костогриз, І. А. Гоцик // Техн. діагностика та неруйнів. контроль. - 2023. - № 2. - С. 41-46. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14309 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
19.

Кондратенко М. С. 
Використання технології блокчейну при побудові ієрархічної структури на множині державних реєстрів для захисту від підробки інформації / М. С. Кондратенко // Електрон. моделювання. - 2023. - 45, № 3. - С. 43-56. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто захист від атак, спрямованих на підміну інформації у державних реєстрах, що наразі є постійною та реальною загрозою. Запропоновано спосіб запобігання таким атакам, базований на використанні результатів відносно нового напрямку у галузі інформаційних технологій - технології блокчейну. Запропоновано побудову каскадної структури реєстрів на блокчейнах з використанням одного з найновіших протоколів консенсусу Proof-of-Proof (Підтвердження доведення). Така каскадна структура реєстрів, при правильних параметрах її побудови та використання, забезпечує всі властивості збереження інформації, такі як невідмовність, непідмінність, черговість розміщення в реєстрі та ін. Наведено перелік задач, які потрібно розв'язати для того, щоб імовірність успіху атаки, спрямованої на підміну інформації, була мізерно малою.



Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Кондратенко Н. О. 
Специфічні риси принципів та методів оцінки ефективності управлінських рішень на промислових підприємствах України / Н. О. Кондратенко, М. М. Новікова, М. В. Боровик, І. А. Тернова // Бізнес Інформ. - 2022. - № 7. - С. 210-217. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Визначено специфічні риси принципів та методів оцінки ефективності управлінських рішень на промислових підприємствах України. Зазначено, що поліпшення економічної ситуації в Україні в умовах воєнного стану та бойових дій на її території сьогодні можливе лише на основі комплексного використання принципів та методів оцінки ефективності управлінських рішень, від якості яких залежить життєздатність вітчизняних промислових підприємств і збереження національного господарства в цілому. Відзначено, що ефективність і результативність управлінських рішень визначається дією безлічі факторів технічного, організаційного, економічного та соціально-психологічного характеру, вплив яких проявляється на різних стадіях процесу розробки та реалізації рішень. Визначено вплив зовнішніх і внутрішніх факторів на діяльність керівників промислових підприємств. Встановлено, що на промислових підприємствах з метою максимально ефективного пристосування до змін чинників зовнішнього та внутрішнього середовища мають бути розроблені програми розвитку потенціалу менеджерів, його удосконалення, які включають дію комплексних, довгострокових і вартісних досліджень і впроваджувальних програм. Реалізація даних заходів повинна бути заснована на використанні формальних і неформальних методів управління, що базуються на процесах постійної зміни та вдосконалення. Зроблено висновок, що однією з важливих умов якості та ефективності прийняття управлінських рішень для промислових підприємств України є створення високоякісної інформаційної бази та підбір висококваліфікованих кадрів у сфері управління, оскільки рівень освіти та досвід сучасного менеджера є вагомим чинником розвитку господарюючого суб'єкта. Щодо оцінки ефективності прийняття рішень та управлінської діяльності менеджера, зроблено висновок, що на промислових підприємствах України повинні бути розроблені програми розвитку потенціалу управлінців, його нарощування та вдосконалення, які складаються з комплексу довгострокових досліджень та оперативних планів навчання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського