Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=КОРБИЧ$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Корбич Г.  
Журнал "Літературно-науковий вісник" львівського періоду (1898 - 1906) / Г. Корбич; ред.: Ф. Погребенник. - К. : Обереги, 1999. - 144 c. - укp.

Досліджено історію заснування й видання у Львові одного з кращих українських літературних журналів кінця ХІХ - початку ХХ ст. - "Літературно-наукового вісника", зокрема, перший, львівський період його історії (1898 - 1906). Проаналізовано діяльність редакторів, видатних вчених, письменників і публіцистів І.Франка, М.Грушевського, В.Гнатюка і О.Маковея, під керівництвом яких журнал об'єднав літературно-наукові сили Західної та Східної України, відіграв велику роль у художніх пошуках української літератури, став першим українським літературним журналом європейського типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4УКР)72 "ЛНВ" + Ш4 г(4УКР)5 + Ш5(4УКР)53-319

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА596539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корбич Н. М. 
Якість жиропоту та хімічний склад вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи / Н. М. Корбич // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту. - 2000. - № 2. - С. 92-94. - укp.

Встановлено, що жиропіт вовни овець таврійського типу має високу якість, яка характеризується йодним - 13,7 - 19,9, кислотним - 11,0 - 20,6 числом та числом омилення - 53,6 - 128,1. Вовна вміщує в допустимих межах всі важливі мінеральні речовини - S, Ca, Zn, Fe, Na, K.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-66,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Корбич Н. М. 
Технологічні та фізико-механічні властивості вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу "Асканія-Нова" : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / Н. М. Корбич; Херсон. держ. аграр. ун-т. - Херсон, 2002. - 19 c. - укp.

Запропоновано методичний підхід класифікації типів рун залежно від властивостей вовни. Проведено комплексну оцінку продуктивності, висвітлено фізико-механічні, технологічні та хімічні показники мериносової вовни, грунтуючись на особливостях вовняного покриву. У тварин з австралійським та проміжним типом покриву відзначено збільшення настригу чистої вовни, природної довжини та густоти вовни. У асканійського типу простежено перевагу у виході митого волокна, звивистості вовни, кількості вовняного жиру та поту, pH-поту та екстинкції. За результатами досліджень проведено якісну та кількісну оцінку продуктивності овець з тонкорунним типом шерсті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321312 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коваленко В. Г. 
Ефективність відгодівлі свиней з використанням зелених кормів / В. Г. Коваленко, В. М. Нечмілов, Н. М. Корбич // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2010. - Вип. 11, N 1. - С. 105-110. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Виявлено, що кращими відгодівельними якостями характеризувались тварини концентратного типу годівлі. За 128 днів досліду середньодобовий приріст склав 768 г, а вік досягнення живої маси 100 кг - 203 дні. Введення у раціони 15 % бобових трав знизило добові прирости на 7 % в основному за рахунок зниження питомої ваги в тушах сала. Забійний вихід був більшим у тварин концентратного типу - 74,3 %, що більше на 2 % показника тварин помірно-концентратного типу годівлі. У ході економічних розрахунків показано, що у разі введення в раціони дешевих зелених кормів, собівартість 1 ц свинини знижується, що позитивно впливає на рентабельність відгодівлі свиней.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.47

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Корбич Г. 
Конференція у Варшавському університеті / Г. Корбич // Слово і Час. - 2020. - № 5. - С. 126-127. - укp.

28 - 29 травня 2020 р. відбулася наукова конференція "Дитинство в часи кризи XX - XXI ст. у літературі та культурі країн Центральної та Східної Європи", організована кафедрою україністики Варшавського університету. Доповіді репрезентовані науковцями з Польщі, України, Хорватії, наголошуючи на важливості теми дитинства в художній літературі й культурі. Робота конференції засвідчила, що студії, присвячені дитинству, не поступаються сьогодні загальним науковим тенденціям.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4)6-34 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27444 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Корбич Н. М. 
Взаємозв'язок довжини вовни з показниками продуктивності овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи / Н. М. Корбич // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2021. - № 4. - С. 171-177. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Вівчарство як унікально важлива галузь продуктивного тваринництва тисячі років з великою користю слугувала і нині слугує людям. Ніколи не виникало навіть найменшого сумніву в доцільності та значенні розведення овець, які забезпечують потреби людини в таких незамінних продуктах як вовна, овчини, смушки, баранина. Мета роботи - виявлення кореляційних зв'язків між довжиною вовни та основними показниками продуктивності в різних статево-вікових груп овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи для їх використання в селекційно-племінній роботі. Відповідно до мети роботи було поставлено наступні завдання: скомплектувати дослідні групи овець, провести аналіз якісних показників вовни та розрахунки кореляційних зв'язків довжини вовни з основними показниками вовнової та м'ясної продуктивності. Показники довжини вовни дослідного поголів'я коливалися в межах 9,6 - 14,1 см з урахуванням статево-вікових груп. Найвищі показники вовни було відмічено у ярок, які склали 14,1 см. Різниця із баранами-річняками склала лише 0,2 см, або 1,4 %. Дещо вищі показники різниці було відмічено між ярками та баранами - плідниками - 1,7 см, або 12,1 % та вівцематками 4,5 см, або 31,9 %. Одержані результати живої маси всього дослідного поголів'я свідчать, що з віком показники живої маси закономірно збільшуються. Так найвищі показники живої маси мали барани-плідники, які в середньому становили 114,68 кг, різниця із баранчиками склала 39,0 кг, що складає 34,0 %. Різниця за живою масою між вівцематками та ярками була значно меншою і склала 2,9 кг, або 5,0 %. Встановлено, що вихід митого волокна в дослідних групах коливався в межах 51,66 - 63,24 %. Якщо порівнювати доросле поголів'я з молодняком, встановлено, що перевага баранів-плідників над річняками склала 7,61 %, а вівцематок над ярками 7,14 %. Тонина вовни дослідного поголів'я коливалася від 20,68 до 23,12 мкм., або була в межах 64 - 60 якості. Грубішу вовну виявлено у баранів-плідників з 60 якістю, вовна вівцематок, баранів-річняків та ярок віднесена до 64 якості. Оцінка густоти вовни дослідного поголів'я коливалася в межах 3,28 - 3,84 бали, тобто характеризувалася в межах від задовільної до густої. Встановлено, що такі показники, як жива маса та густота вовни мають від'ємну низьку кореляцію з довжиною вовни і їх значення коливається в межах від -0,014 до -0,421. Всі інші показники, зокрема, настриг немитої та митої вовни, вихід митого волокна та тонина вовни мають позитивну кореляцію з довжиною вовни з урахуванням статі та віку тварини і коливалася в межах 0,093 - 0,599.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-612.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського