Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Клєвцова М. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Володарський Є. Т. 
Аналіз чутливості контрольних карт Шухарта / Є. Т. Володарський, М. В. Добролюбова, М. О. Клєвцова // Інформ. системи, механіка та керування : наук.-техн. зб. - 2017. - Вип. 17. - С. 51-60. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Рассмотрено понятие чувствительности контрольных карт Шухарта (число шагов выборочного контроля), которая позволяет при относительно малой продолжительности технологического процесса, что характерно для маломощного производства, обосновано устанавливать интервалы между выборками и, при необходимости, вводить дополнительные предупреждающие граничные значения. Проведен анализ чувствительности для контрольных карт средних значений и для S-карт и обоснована ее зависимость от числа элементов в выборках.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73577 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Володарський Є. Т. 
Послідовний адаптивний метод прийняття рішення про придатність продукції / Є. Т. Володарський, Л. О. Кошева, М. О. Клєвцова // Вимірюв. техніка та метрологія : міжвід. наук.-техн. зб. - 2018. - Вип. 79 (ч. 1). - С. 58-63. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано вимоги до підвищення вірогідності оцінки відповідності продукції. Показано, що вірогідність прийняття правильного рішення залежить від невизначеності вимірювання, пов'язаної з результатом вимірювального контролю, та довжиною допускового інтервалу. Встановлено, що найефективнішим методом оцінювання та прийняття рішення щодо відповідності об'єкта є послідовний адаптивний метод, та висвітлено його сутність. Розроблено алгоритм реалізації запропонованого методу. Показано, що застосування методу підвищує ймовірність прийняття правильного рішення про відповідність для кожного контрольованого об'єкта, та, порівняно з відомими методами, істотно не впливає на зменшення продуктивності та підвищення собівартості продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж104

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Володарський Є. Т. 
Адаптивний вимірювальний контроль. Теоретичні та практичні аспекти : монографія / Є. Т. Володарський, Л. О. Кошева, М. О. Клєвцова; Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". - Вінниця : Т. П. Барановська, 2021. - 161 c. - Бібліогр.: с. 155-161 - укp.

Розглянуто питання забезпечення заданої вірогідності та ефективності вимірювального контролю. Запропоновано адаптивну послідовну процедуру контролю з адаптивною керованою невизначеністю. Застосування послідовних процедур при контролі дозволяє підвищити вірогідність рішень, що приймаються при мінімальних часових та матеріальних витратах. Досліджено приклади застосування адаптивного вимірювального контролю та оцінювання ризиків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607 + Ж104

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Клєвцова М. О. 
Методи забезпечення якості продукції на малопотужному кондитерському підприємстві : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.02 / М. О. Клєвцова; Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" . - Київ, 2019. - 22 c. - укp.

Спрямовано на вирішення питань забезпечення якості продукції в умовах малопотужного підприємства шляхом застосування узагальненого підходу до оцінювання розладнання технологічного процесу та формування критеріїв його раннього виявлення, розроблення статистичних методів забезпечення відповідності готової продукції. Обґрунтовано, сформовано та подальший розвиток методів забезпечення якості продукції на етапах її життєвого циклу. Враховуючи особливість малопотужного підприємства, що полягає у частій зміні номенклатури продукції, малого її обсягу та відсутності значного обсягу вибіркових даних суттєвим є виявлення розладнання процесу на ранніх стадіях, для виявлення якого застосовано контрольні карти Шуха-рта. Для обґрунтованого вибору інтервалів між контрольними вибірками досл-джена чутливість контрольних карт до розладнання технологічного процесу. Установлено, що рекомендація нормативних документів щодо 4…5 спостережень у контрольних вибірках справедлива лише для S-карт. Для карт середніх значень чутливість залежно від кількості спостережень відрізняється на 20 %. Введено показник оперативності, що є критерієм для раннього виявлення розладнання процесу та розроблено метод сполучення елементарних подій, за якого виявлені додаткові критерії за біноміальною моделлю. Розвинуто метод захищеного приймання щодо відповідності продукції шляхом формування вирішального правила за покроковим уточненням відповідності контрольованої величини, результат вимірювання якої потрапив у захисну смугу, довжиною, пропорційною невизначеності вимірювання, що дає змогу зменшити ризик прийняття помилкового рішення та запобігає втратам виробника. Запропоновано при оцінюванні відповідності готової продукції методом послідовного контролю з фіксованими граничними значеннями проводити додаткові вимірювальні процедури тільки тих об’єктів, результати вимірювання яких потрапили у захисну смугу. Запропоновано метод адаптивних контрольних меж для об’єктів з різною довжиною інтервалу приймання, який дозволяє мінімізувати число додаткових вимірювань при вирішенні задачі підвищення вірогідності оцінки відповідності і, тим самим, зменшити собівартість продукції без втрати її якості. Розроблено методику планування (проектування) контролю за якістю продукції на основі розроблених методів забезпечення якості та апробовано її у виробничих умовах кондитерського виробництва; наведено практичні рекомендації щодо її застосування. Впровадження методики надало можливість зменшити нормативні втрати сировини при виробництві продукції та кількість повернень продукції з торгових мереж з причин неналежної якості на 2 - 3 процентних пункти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л86-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439551 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського