Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ковальчук А. Ю.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Ковальчук А. Ю. 
Правове регулювання фінансового контролю, що здійснюється правоохоронними органами : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. Ю. Ковальчук; М-во внутр. справ України. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено проблеми організаційно-правового забезпечення механізму фінансового контролю, визначено сутність та ступінь участі у ньому правоохоронних органів. Встановлено, що контроль за фінансами покладений як на низку контролюючих органів, які спеціально створені в державі, так і на правоохоронні органи. Визначено коло правоохоронних органів, які у своїй діяльності активно застосовують методи фінансового контролю, але не є контролюючими органами, спеціально створеними в державі для встановлення режиму законності та фінансової дисципліни. Зазначено про необхідність залучення деяких правоохоронних органів. Охарактеризовано контрольні повноваження правоохоронних органів у сфері державних фінансів, форми та методи. Проаналізовано міжнародні нормативно-правові документи, запропоновано шляхи гармонізації правової бази України щодо здійснення фінансового контролю з міжнародними стандартами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)071

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373594 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ковальчук А. Ю. 
Характеристика соціально-демографічної ситуації та соціально значущих захворювань в Україні / А. Ю. Ковальчук // Укр. мед. часоп.. - 2014. - № 1. - С. 29-33. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Аналіз нинішньої соціально-демографічної ситуації в Україні свідчить про глибоку демографічну кризу, що склалася внаслідок як соціально-економічних проблем в економіці країни, так і поширення соціально значущих захворювань серед населення. Мета роботи - вивчення причин виникнення демографічної кризи в Україні, аналіз поширеності соціально значущих захворювань і пошук шляхів вирішення ситуації, що склалася. Ключовим вирішенням цього питання може бути впровадження оновленої системи диспансерного обліку населення країни на всій її території.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)02 + С73(4УКР)64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ковальчук А. Ю. 
Адміністративно-правові засади забезпечення фінансово-економічної безпеки України : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / А. Ю. Ковальчук; Міжрегіональна Академія управління персоналом. - Київ, 2018. - 39 c. - укp.

Комплексно досліджено засади адміністративно-правового забезпечення фінансово-економічної безпеки. Викладено теоретико-методологічні засади осягнення проблематики визначення стану безпеки, його ознак і стандартів, визначено основні заходи забезпечення фінансово-економічної безпеки України. Запропоновано різні підходи як наукові, так і практичні щодо розв’язання проблеми адміністративно-правового забезпечення фінансово-економічної безпеки. За допомогою структурно-функціонального підходу виділено суб’єкти забезпечення фінансово-економічної безпеки, побудовано систему, ієрархію зв’язків суб’єктів вертикальних та горизонтальних, визначено системну якість, функції елементів та функції системи загалом. Сформовано систему суб’єктів (беручи до уваги конституційний принцип розподілу влади), на яких покладено функцію забезпечення фінансово-економічної безпеки. Приділено максимум уваги громадянам України як суб’єктам забезпечення безпеки. Виходячи з глобалізаційних процесів, що нині відбуваються, Україна розглядається як елемент у системі суб’єктів забезпечення міжнародної фінансово-економічної безпеки. Виділено мету та завдання функціонування механізму забезпечення фінансово-економічної безпеки. Підкреслено системну єдність складових механізму як умову і функцію забезпечення безпеки у сфері економіки та фінансів. Виділено позитивні аспекти, звернено увагу на недосконалість чинного законодавства. Сформовано рекомендації щодо перспективи правового та організаційного впорядкування забезпечення національної фінансово-економічної безпеки, суспільної фінансово-економічної безпеки, особистої фінансово-економічної безпеки. Запропоновано методики оцінки ризиків і загроз, які можливо адаптувати в українську систему забезпечення безпеки й досягнути стабільного зростання ефективності діяльності системи забезпечення фінансово-економічної безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435795 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Управління ризиками організованої злочинності в Україні / І. М. Гриненко, А. Ю. Ковальчук, Д. М. Прокоф'єва-Янчиленко, Б. В. Сокрут; Організація з безпеки та співробітництва в Європі. - Київ : BAITE, 2013. - 379 c. - Бібліогр.: 355-378 - укp.

Розглянуто загальнотеоретичні засади та практичні аспекти управління ризиками та досліджено можливості його застосування у сфері протидії організованій злочинності в Україні. Досліджено різні шляхи забезпечення кримінологічної безпеки суспільства з використанням методів управління ризиками. Висвітлено специфіку управління ризиками кримінологічної безпеки та суб’єктами забезпечення кримінологічної безпеки. Проаналізовано процес управління ризиками організованої злочинності в Україні шляхом максимізації ризиків для злочинної діяльності в організованих формах. Охарактеризовано управління ризиками у прийнятті рішень при здійсненні заходів щодо запобігання та протидії організованій злочинності в Україні. Увагу приділено політиці та стратегії управління ризиками організованої злочинності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860519 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського