Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (8)Книжкові видання та компакт-диски (156)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ковальчук Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 173
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Білоусова С. В. 
Фінансова математика. Практикум : навч. посіб. / С. В. Білоусова, Т. В. Ковальчук, С. В. Михайленко; Державний торговельно-економічний університет. - Київ : Держ. торг.-екон. ун-т, 2024. - 319 c. - Бібліогр.: с. 318-319 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.7 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870821 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Ковальчук Т. М. 
Оподаткування в зарубіжних країнах : навч. посіб. / Т. М. Ковальчук, А. А. Михалків; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. - Чернівці : ЧНУ ім. Юрія Федьковича : Рута, 2023. - 399 c. - Бібліогр.: с. 397-399 - укp.

Розкрито економічну суть податків, принципи оподаткування, елементи правового механізму податку. Наведено класифікацію податків. Описано податкові системи низки економічно розвинених країн і деяких країн, що розвиваються (зокрема, США, Канади, Великої Британії, Швейцарії, Китаю, а також Білорусі, Казахстану). Розглянуто особливості побудови ключових податків, що формують податкові системи, порядок формування податкових баз і встановлення податкових ставок та особливості обчислення податків у зарубіжних країнах. Суттєву увагу приділено питанням гармонізації податкових систем у рамках Євросоюзу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.141.3 я73 + У052.9(0)226.13 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870017 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Ковальчук Т. А. 
Показники якості життя у дітей із нетравматичними несинкопальними транзиторними втратами свідомості та їхніх родин / Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук // Здоров'я дитини. - 2023. - 18, № 1. - С. 40-46. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Дослідження з вивчення якості життя у дітей із транзиторними втратами свідомості (ТВС) нетравматичного несинкопального генезу є вкрай лімітованими та недостатньо відображають вплив епілепсії, первинного неспровокованого епілептичного нападу (ПНЕН) чи психогенних ТВС у дітей на якість життя батьків та функціонування родини в цілому. Мета дослідження - провести порівняльний аналіз показників якості життя у дітей із ТВС нетравматичного несинкопального походження та дослідити вплив цих захворювань на якість життя членів їхніх родин. Обстежено 22 пацієнти з епілепсією, 18 пацієнтів з ПНЕН та 18 пацієнтів із психогенними ТВС віком 8 - 17 років. Контрольну групу становили 40 відносно здорових дітей. Оцінку якості життя у дітей та їхніх батьків проводили за допомогою загальних базових шкал PedsQL 4.0 (звіт дитини, підлітка, батьків) та модуля впливу на родину PedsQL 2.0 (звіт батьків). Висновки: комбінована оцінка якості життя дітьми та їхніми батьками допомагає краще розуміти вплив особливостей перебігу хвороби та її лікування на життя дитини та її родини з метою надання своєчасної медико-психологічної допомоги.



Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Збірник тез наукових доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції "Концепт Природи в сучасному праві": науково-методологічні питання розвитку екологічного, земельного, аграрного та інших галузей права" : присвяч. світлій пам'яті докторки юрид. наук, проф., чл.-кор. НАПрН України, заступниці декана юрид. ф-ту з навч. роботи заоч. від-ня (2002-2004), зав. каф. екол. права юрид. ф-ту (2011-2018), проф. каф. екол. права Навч.-наук. ін-ту права Київ. нац. ун-ту ім. Тараса Шевченка Марії Василівни Краснової, 26 трав. 2023 р. / ред.: , Т. Г. Ковальчук, Е. В. Позняк; упоряд.: О. В. Бевз,; Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, GRECO –Law Company, юридична компанія. - Київ : Талком, 2023. - 201 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870882 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
5.

Ковальчук В. А. 
Застосування методу динамічного програмування при виконанні магістерських кваліфікаційних робіт з економіки / В. А. Ковальчук, Т. М. Ковальчук // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2023. - Вип. 56. - С. 21-27. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - підвищення якості підготовки магістрів з економіки в системі вищої освіти грунтується не тільки на глибокому засвоєнні фахових, але й фундаментальних дисциплін. Саме практичне застосування набутих знань з математичного програмування при виконанні кваліфікаційних робіт з економіки дозволяє вирішувати конкретні виробничі завдання в умовах невизначеності та ризику прийняття рішень. Тому вільне володіння оптимізаційними методами, зокрема методом динамічного програмування, є необхідною передумовою досягнення поставленої мети. Використана багаторівнева методологія пізнання за рівнем загальності, а саме загальнонаукові та часткові методи наук. Зокрема, при аналізі сучасних наукових напрацювань з проблеми застосування оптимізаційних методів використані методи аналізу і узагальнення. Методи емпіричного дослідження використано при встановленні взаємозв'язків між показниками виробничо-господарської діяльності суб'єктів господарювання і параметрами функціонування їх структурних підрозділів. Методи оптимізації застосовано при розробці найбільш ефективної програми відновлення та заміни екскаваторного парку, при розподілі інвестицій у розвиток підприємства та при розподілі заохочувального фонду стимулювання робітників цеху технологічного автотранспорту. Наукова новизна досліджень полягає у поширенні уявлень про області застосування методу динамічного програмування з вирішення прикладних завдань при підготовці магістрів з економіки і виконанні кваліфікаційних робіт. Практична значимість результатів дослідження, викладених у статті, полягає у посиленні фахових компетен тностей, які набувають магістри в процесі навчання і виконання кваліфікаційної роботи. Ці компетентності дозволяють ставити та вирішувати конкретні виробничі завдання з використанням методів динамічного програмування, що в сучасних умовах виробничої та економічної діяльності підприємств є актуальними. Важливим елементом є можливість впровадження результатів дослідження у діяльність базових підприємств гірничо-металургійного комплексу, які є системоутворюючими і у значній мірі формують регіональний та державний бюджети. Сутність одержаних результатів полягає у кваліфікаційній складовій підготовки магістрів з економіки і виробничій, де вони можуть самореалізуватися і показати вміння застосовувати одержані знання і навички з оптимізації та оцінки виробничих завдань з найбільшою ефективністю.



Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Ковальчук Т. Г. 
Форсайт розвитку світового ринку природного газу в умовах переходу до низьковуглецевої економіки / Т. Г. Ковальчук, В. К. Загарій // Бізнес Інформ. - 2022. - № 6. - С. 4-13. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - розробка форсайту розвитку ринку природного газу в умовах переходу до низьковуглецевої економіки для отримання уявлення можливих варіантів і прогнозу майбутнього світового ринку. Аналізуючи, систематизуючи й узагальнюючи наукові праці вчених, було розглянуто поняття низьковуглецевої економіки, її важливість і необхідність для вирішення гострих екологічних і політичних проблем людства, які стосуються парникових викидів, глобального потепління, забруднення навколишнього середовища, нестачі природних ресурсів чи залежності країн від постачальників енергоресурсів. У ході дослідження було використано форсайт з фокусом на метод розробки сценаріїв можливого майбутнього розвитку ринку природного газу в умовах переходу до безвуглецевої економіки. Використовуючи звітні дані компаній і країн світу, проаналізовано та систематизовано основні показники за подібними ознаками, на основі яких побудовано чотири сценарії, що дозволяють зробити висновки та допомогти підприємствам газовидобувної промисловості поліпшити свою діяльність та будувати довгострокові стратегії в умовах переходу до низьковуглецевої економіки. Виокремлено компанії, які є прикладом для переходу на низьковуглецеву економіку, зокрема виділено українську компанію "Нафтогаз", яка активно почала розвивати напрямок використанням альтернативних джерел енергії для отримання максимальної вигоди із мінімальної кількості природних ресурсів. Досліджено шляхи збереження позицій газових компаній на ринку. Запропоновані для компаній рекомендації дадуть можливість швидко адаптуватися до нових умов існування під час трансформації газового ринку. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є визначення ступеня переходу ринку природного газу до низьковуглецевої економіки, його вплив на діяльність газових підприємств, екологію та забруднення навколишнього середовища й забезпечення енергоресурсами країн світу, які потребують додаткових джерел.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.653.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Ковальчук Т. А. 
Рівень функціонування адаптаційних механізмів серцево-судинної системи в дітей із синкопе різного генезу / Т. А. Ковальчук, Н. Ю. Лучишин // Сучас. педіатрія. Україна. - 2022. - № 3. - С. 16-26. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410-3 + Р341.211

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
8.

Ковальчук Т. А. 
Діагностичне значення біомаркерів запалення у працівників гірничорудної та металургійної промисловості, хворих на пневмоконіоз у поєднанні з хронічним обструктивним захворюванням легень / Т. А. Ковальчук, Р. В. Рубцов // Укр. журн. з проблем медицини праці. - 2022. - 18, № 4. - С. 277-284. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.



Шифр НБУВ: Ж25332 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Ковальчук Т. М. 
Лабораторний практикум з теорії економічного аналізу : навч. посіб. / Т. М. Ковальчук; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. - Чернівці : ЧНУ : Рута, 2022. - 183 c. - Бібліогр.: с. 180-183 - укp.

Лабораторний практикум призначений для набуття навичок використання сучасних інформаційних технологій у розв’язанні задач економічного аналізу здобувачами вищої освіти спеціальності — 071 «Облік і оподаткування» при вивченні теорії економічного аналізу. Практикум містить завдання з основних тем дисципліни «Теорія економічного аналізу», які забезпечені дет альними вказівками до їх виконання. Для викладачів як методичні матеріали до організації та проведення лабораторних занять, а також здобувачам вищої освіти — для самостійного засвоєння сучасних інформаційних технологій розв’язання аналітичних задач.


Індекс рубрикатора НБУВ: У053 я73-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867556 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Соціально-екологічні ризики в Україні: правовий аспект : [колект.] монографія / М. І. Іншин, Я. Я. Мельник, Н. Я. Кайда, Т. Г. Ковальчук, Г. І. Балюк, Ю. Л. Власенко, Т. А. Шараєвська, Д. І. Сіроха, С. М. Черноус, В. П. Мельничук, Т. П. Шоха, Е. В. Позняк, А. А. Слепченко, І. В. Силантьєва; ред.: М. І. Іншин, Я. Я. Мельник; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : Видавництво Людмила, 2021. - 207 c. - Бібліогр. в підрядк. прим. - укp.

Розглянуто основні доктринальні підходи щодо методології виявлення, оцінки та правового забезпечення соціально-екологічних ризиків в Україні. Вперше комплексно розглянуто феномен ризику в праві через призму міждисциплінарного соціально-екологічного безпекового формуляру, а також питань аномії стану соціально-екологічної безпеки, внаслідок чого постає за можливе з’ясувати дійсні причини появи ризиків у праві, оцінити їх вплив на соціально-екологічну складову правового регулювання. Звернено увану на нетипові форми організації праці як засіб забезпечення соціально-екологічної безпеки. Дослідження буде цікаве, насамперед, вченим та практикам, які опікуються та переймаються проблемами правового регулювання міждисциплінарного регулювання соціальних та екологічних ризиків в Україні, а також представникам органів державної влади, юристам-практикам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851552 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Облік, аналіз, аудит і оподаткування : навч.-метод. посіб. / А. І. Вергун, Т. В. Косташ, Т. М. Ковальчук, М. А. Проданчук, І. І. Никифорак; ред.: Т. М. Ковальчук; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. - Чернівці : Чернівец. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича : Рута, 2021. - 315 c. - Бібліогр.: с. 310-315 - укp.

Викладено систему тестових завдань різного ступеня складності з обов’язкових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Розроблені тестові завдання можуть бути використані з метою перевірки та закріплення набутих у ході навчального процесу знань як під час приведення практичних занять, так і для самостійної роботи студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2 я73 + У052.9(4УКР)8 я73 + У053.9(4УКР)29 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА852612 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ковальчук Т. А. 
Особливості вегетативного гомеостазу та адаптаційного потенціалу в дітей із синкопе / Т. А. Ковальчук, Н. Ю. Лучишин // Сучас. педіатрія. Україна. - 2021. - № 3. - С. 5-14. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.628.063 + Р341.211

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Ковальчук В. А. 
Передумови освітньої підготовки фахівців з економіки та підприємництва на базі знань математичної статистики / В. А. Ковальчук, Т. М. Ковальчук // Бізнес Інформ. - 2021. - № 1. - С. 139-145. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування відповідності набутих компетентностей здобувачів вищої освіти у сфері економіки та підприємництва змісту та обсягу програмних знань з математичної статистики, проаналізовано ряд публікацій за даною проблематикою. Висвітлено існуючі компетентнісні підходи та особливості навчання математики, а також сутність пропедевтичних знань і вимог до їх змістовного наповнення. Зазначено звужене застосування пропедевтичних знань і відсутність системного підходу з урахуванням міждисциплінарних зв'язків. На основі освітньо-професійної програми "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" проаналізовано зміст робочої програми навчальної дисципліни "Управління якістю, стандартизація та сертифікація". Встановлено сутнісні завдання дисципліни з використанням статистичних методів з контролю та управління якістю продукції та послуг, що вимагають глибоких знань з математичної статистики. Запропоновано механізм встановлення відповідності базових знань з математичної статистики прикладним задачам з управління якістю. Розроблено алгоритми систематизації, оцінки й аналізу вибіркових даних і встановлення виду та параметрів їх статистичного розподілу, що відповідає головним завданням математичної статистики. Наведений алгоритм дослідження супроводжується наочними схемами, в яких покроково відображено хід розв'язку статистичних задач з відповідними формулами, таблицями та рекомендаціями, що сприяє кращому й усвідомленому засвоєнню матеріалу. На прикладі вивчення конкретної фахової дисципліни обгрунтовано системний методичний підхід до формування пропедевтичних знань міждисциплінарного характеру з постановкою задач у певних видах економічної діяльності. Запропоновано поширити використання розроблених підходів й на інші галузі знань у сфері освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Ковальчук Т. М. 
Теорія економічного аналізу : навч. посіб. / Т. М. Ковальчук; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. - 2-ге вид., перероб. і допов. - Чернівці : ЧНУ : Рута, 2021. - 559 c. - Бібліогр.: с. 515-526 - укp.

Розкрито теоретичні, методологічні та організаційні основи й інформаційнк забезпечення економічного аналізу. Висвітлено прийоми, способи і методи аналітичних досліджень, які використовуються як в практичній діяльності суб'єктів господарювання, так і в наукових дослідженнях. Звернено увагу на використання відносних і середніх величин, а також порівняння та групування, деталізації, графічного та балансового способів в економічному аналізі. Проаналізовано види економічного аналізу, методики аналізу основних показників господарської діяльності та визначення внутрішньогосподарських резервів. Після кожної теми наведено тести та контрольні питання для самоперевірки й закріплення знань.


Індекс рубрикатора НБУВ: У053 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Гірнича справа   
15.

Максимов І. І. 
Особливості підготовки здобувачів спеціальності "Гірництво" через систему професійно-орієнтованих математичних задач / І. І. Максимов, Т. М. Ковальчук, В. А. Ковальчук // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 53. - С. 70-76. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Нагальною проблемою підготовки сучасних здобувачів вищої освіти є слабкий зв'язок логіки засвоєння дисциплін загальної підготовки, зокрема вищої математики, з вимогами до засвоєння дисциплін професійної підготовки спеціальності "Гірництво". Виходячи з вищевикладеного, в статті поставлено мету щодо поєднання абстрактних математичних методів і професійно-орієнтованих задач для підвищення якості підготовки та формування спеціальних компетентностей здобувачів вищої освіти. Використано загально-логічні та загальнонаукові методи досліджень. Зокрема, при побудові та аналізі графічних моделей застосовано методи формалізації, аналогії та верифікації абстрактних моделей кар'єра і конкретних результатів його функціонування. Методи моделювання, оптимізації та емпіричного дослідження використано при встановленні взаємозв'язків технологічних показників і параметрів роботи кар'єрів та знаходженні їх екстремальних значень. Окрім цього, при опрацюванні науково-методичної літератури використано методи аналізу і узагальнення. Наукова новизна полягає в удосконаленні пропедевтичних методів підготовки здобувачів спеціальності "Гірництво", їх наступності з теоретичними засадами формування системного уявлення та світогляду при вирішенні наукових і виробничих завдань. Практична значимість досліджень, що викладені в статті, полягає у створенні системи професійно-орієнтованих задач з курсу вищої математики, розв'язок яких змістовно поєднано із завданнями професійної підготовки гірників. Запропонована методика такого пропедевтичного підходу дає можливість більш усвідомлено підходити до вирішення формально-логічних задач з вищої математики і на виході забезпечує ефективні важелі і мотивацію для виконання кваліфікаційних робіт і фахового зростання. Результати досліджень та практичні рекомендації формують у здобувачів цілісне уявлення про взаємозв'язок дисциплін циклу загальної і професійної підготовки, що суттєво впливає на якісне формування спеціальних компетентностей і не обмежується розглянутим розділом вищої математики і має перспективи поширення.


Індекс рубрикатора НБУВ: И.р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Ковальчук Т. А. 
Оцінка профілів вітаміну В12 та фолієвої кислоти у дітей із вазовагальними синкопе / Т. А. Ковальчук // Сучас. педіатрія. Україна. - 2020. - № 3. - С. 33-38. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.202.81 + Р733.627.703

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Ковальчук Т. Г. 
Роль аутсорсингу в забезпеченні конкурентоспроможності країн / Т. Г. Ковальчук, В. К. Загарій // Бізнес Інформ. - 2020. - № 3. - С. 26-32. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено поняття аутсорсингу та його вплив на підвищення конкурентоспроможності країн світу та України. Висвітлено теоретичні основи виникнення та розвитку аутсорсингу, розкрито сутність поняття та розглянуто погляди різних вчених. Проаналізовано світовий ринок аутсорсингових послуг у динаміці та в різних галузях, виявлено позитивні результати від їх використання та розглянуто плани на перспективу. Визначено основні світові центри аутсорсингу; окреслено проблеми та перспективи їх розвитку; виявлено вплив аутсорсингових послуг на конкурентоспроможність країн. Досліджено Глобальний рейтинг аутсорсингової привабливості, в основі якого лежать чотири критерії (фінансова привабливість, навички людей, ділове середовище та інноваційність), який вказує на конкурентоспроможність країн-аутсорсерів та дозволяє ефективно залучати країни для надання аутсорсингових послуг. Визначено місце України в цьому рейтингу та відзначено позитивні зміни її показників, що підвищує авторитет країни на міжнародній арені та сприяє зростанню її конкурентоспроможності. Доведено, що Україна є експортером аутсорсингових послуг, а найбільший відсоток належить ІТ-аутсорсингу (90 % наших ІТ-фахівців працюють саме на засадах аутсорсингу). Проаналізовано моделі використання аутсорсингових послуг, окреслено переваги та недоліки кожної, доведено, що історія успіху країн-аутсорсерів пояснюється чіткою політикою держави, а також якістю продукту, його інноваційністю та надійністю. На основі порівняння країн-аутсорсерів запропоновано шляхи вдосконалення використання аутсорсингових послуг в Україні для підвищення її конкурентоспроможності на світовому ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-13 + У9(4УКР)290-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ковальчук В. А. 
Економіко-математичне моделювання оптимальної структури інвестиційних вкладень гірничо-збагачувального підприємства / В. А. Ковальчук, Т. М. Ковальчук // Бізнес Інформ. - 2020. - № 2. - С. 108-114. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Відповідно до мети, яка полягає в обгрунтуванні економіко-математичної моделі та методу оптимізації структури основних напрямків інвестиційних вкладень на підтримку мінерально-сировинної та технологічної бази гірничо-збагачувального підприємства, проаналізовано їх сучасний стан і проблемні питання виробництва. Висвітлено основні напрямки інвестиційної діяльності та показано їх зв'язок з ключовими ресурсними і технологічними об'єктами виробничої інфраструктури підприємства. Проведено стохастичний факторний аналіз і встановлено тісноту зв'язків інвестиційних вкладень за напрямками з основними економічними показниками діяльності підприємства в цілому. Обгрунтовано найбільш прийнятний результативний показник для умов роботи конкретного підприємства. Встановлено кореляційні зв'язки між чистим прибутком та обсягами інвестиційних вкладень у технічне переозброєння, капітальні ремонти машин і устаткування та капітальне будівництво. Проаналізовано характер і ступінь впливу напрямків інвестиційних вкладень на величину чистого прибутку. Запропоновано критерій оцінки ефективності використання інвестицій та розроблено економіко-математичну модель. Обгрунтовано метод оптимізації структури напрямків, яким є метод динамічного програмування. Модель адаптовано та реалізовано в умовах роботи типового гірничо-збагачувального підприємства. Наведено результати ефективності реалізації оптимальної структури інвестиційних напрямків. Для умов роботи конкретного гірничо-збагачувального комбінату встановлено оптимальну структуру, яка порівняно з фактичною дозволила одержати суттєвий приріст чистого прибутку. Зазначено можливість поширення області застосування економіко-математичних моделей і методів оптимізації такого типу на вирішення й інших завдань виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.40-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Ковальчук Т. А. 
Особливості концентрації гомоцистеїну у сироватці крові дітей із вазовагальними синкопе / Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук // Міжнар. неврол. журн. - 2020. - 16, № 5. - С. 29-34. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.627.703 + Р341.211

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25223 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Ковальчук Т. А. 
Роль дефіциту вітаміну D у генезі вазовагальних синкопе дитячого віку / Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2020. - 16, № 3. - С. 231-236. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.83

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського