Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Ковбан А. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Ковбан А. В. 
Конституційно-правова регламентація права людини на свободу світогляду та віросповідання в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / А. В. Ковбан; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2010. - 19 c. - укp.

Здійснено системний аналіз філософсько-правових і загальнотеоретичних аспектів свободи світогляду та віросповідання людини. Проаналізовано право людини на свободу світогляду та віросповідання, його складові елементи й історичні періоди й етапи розвитку до сучасного періоду, визначено місце даного права в системі конституційних прав і свобод людини. Розглянуто механізм реалізації права людини на свободу світогляду та віросповідання в діяльності релігійних організацій. Визначено їх поняття, систему та види, порядок створення та припинення діяльності. Проаналізовано зміст, види й юридичні засоби реалізації, охорони та захисту окремих структурних елементів даного юридичного права. Запропоновано рекомендації щодо вдосконалення законодавства України про свободу совісті, свободу світогляду та віросповідання, релігійні організації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)332

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА374393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Актуальні проблеми сучасного законодавства України : міжнар. наук.-практ. конф., 10 груд. 2012 р., Одеса / ред.: А. В. Ковбан, С. В. Степанов, М. С. Філянін; Одес. ін-т підприємництва та права. - О. : Фенікс, 2012. - 258 c. - укp.

Проаналізовано тенденції правового регулювання євровалюти в Європейському регіоні. З'ясовано мету, характерні риси та правила укладання консигнаційного договору. Досліджено законодавчу перспективу захисту органами конституційної юстиції прав та свобод людини та громадянина. Охарактеризовано зміст понять "дилер" та "дилерська діяльність" у Законах України "Про захист прав покупців сільськогосподарських машин","Про цінні папери та фондовий ринок" та "Про державне регулювання ринку цінних паперів". Висвітлено цивільно-господарські, судово-адміністративні, соціально-правові питання удосконалення законодавства України. Розглянуто визначення правового статусу нотаріуса та його помічника у новому законодавстві про нотаріат. Вивчено питання удосконалення адміністративного законодавства у сфері охорони програмного забезпечення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-30 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бабін Б. В. 
Права людини та громадянське суспільство : навч. посіб. / Б. В. Бабін, А. В. Ковбан. - Одеса : Фенікс, 2014. - 258 c. - Бібліогр.: с. 234-256 - укp.

Простежено розвиток і становлення прав людини, надано класифікацію її прав і свобод. Розглянуто сутність і класифікацію особистих прав, види та зміст громадянських прав людини. Наведено класифікацію та зміст політичних, економічних, соціальних, культурних та колективних прав у сучасному праві. Проаналізовано розвиток і становлення теорії громадянського суспільства, досліджено його вплив на правову думку та на розвиток держави. Описано загальні та спеціальні правові механізми з питань громадянських об'єднань, розкрито особливості їх діяльності в Україні. Охарактеризовано механізми громадянського контролю у демократичній державі, визначено правовий статус і відмінності громадських рад, громадських слухань та громадських експертиз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 я7 + Ф3(4УКР)1 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА784076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ковбан А. В. 
Кримінологія : навч. посіб. / А. В. Ковбан, О. В. Матвєєвський; Нац. ун-т "Одес. мор. акад.". - Одеса : Фенікс, 2017. - 267 c. - Бібліогр.: с. 262-267 - укp.

Розкрито зміст формування правової бази боротьби зі злочинністю та корупцією. Розглянуто питання кримінологічного прогнозування та планування попереджувальної діяльності. Висвітлено проблеми захисту політичних, економічних, соціальних та інших сфер життєдіяльності держави, протидії злочинним проявам та усунення їх причин і умов. Особливу увагу приділено питанням злочинності у сфері торгового мореплавства, аналізу транспортних злочинів і міжнародного співробітництва у сфері боротьби зі злочинністю. Наведено кримінологічну характеристику кіберзлочинності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА827619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Створювальна сила знання : монографія. Кн. 1 / І. А. Доннікова, Н. В. Кривцова, О. М. Шевчук, Г. І. Касперович, О. С. Павлова, Є. М. Іванова, В. П. Натаров, А. В. Ковбан, П. А. Майборода; ред.: І. А. Доннікова, Н. В. Кривцова. - Одеса, 2020. - 249 c. - Бібліогр. в знесках - укp. - рус.

Зроблено першу спробу осмислення створювального потенціалу освіти через концепти "створювальні сили" і "створювальне знання". Зауважено, що аналізу проблем сучасної освіти, об'єднаних глобальним проєктом "нове Просвітництво", передують онтологічні та теоретико-методологічні роздуми щодо створювальності знання та створювальних сил освіченої людини. Антропологічний вимір освіти розкрито у специфіці становлення складного мислення, в аналізі філософсько-культурологічних і філософсько-психологічних засад навчальної діяльності, в методологічно-методичних положеннях психологічної філософії. Засадничою думкою дослідження є те, що освіта стає людиностворювальною та людяномірною, якщо її зміст, методологічний та методичний інструментарій сприяють єдності теорії і практики, знання і життя, людини і світу. Провідна роль у досягненні цієї єдності належить філософському знанню як "створювальному людинознавству". Активізація створювальних сил знання визначає зміст гуманітарних освітніх практик, особливості самоосвіти, забезпечує якість освітнього результату та ефективність інноваційних освітніх технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч30 в2:Ю + Ю252:А8

Рубрики:

Шифр НБУВ: В358532/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського