Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Красножон С. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Красножон С. В. 
Індивідуальні інвестори на фінансовому ринку України : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / С. В. Красножон; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - К., 2011. - 17 c. - укp.

Удосконалено трактування поняття "індивідуальний інвестор" і досліджено його взаємозв'язок з іншими категоріями та поняттями. Розроблено нові підходи до класифікації суб'єктів фінансового ринку стосовно змісту дефініції "індивідуальний інвестор" та його ролі у формуванні та використанні заощаджень. Визначено критерії інвестиційної привабливості фінансових інструментів у контексті індивідуального інвестування. Виокремлено й узагальнено фактори вибору фінансових інструментів індивідуальними інвесторами на фінансовому ринку. Досліджено напрями інвестиційної діяльності індивідуальних інвесторів на фінансовому ринку України. Розроблено критеріальний підхід до оцінювання ощадно-інвестиційної активності індивідуальних учасників фінансового ринку. Обгрунтовано заходи щодо активізації інвестиційної діяльності індивідуальних інвесторів на фінансовому ринку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29 + У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385374 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Красножон С. В. 
Сучасні теорії інвестування / С. В. Красножон // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2012. - № 47. - С. 201-203. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено концепції формування теорій інвестування протягом століття, виділено основні критерії та проблеми розвитку інвестування. Визначено особливості сучасних теорій інвестування та досліджено підходи, на яких вони грунтуються.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кулемзіна Т. В. 
Рухова активність як провідна складова здоров'я дітей / Т. В. Кулемзіна, С. В. Красножон // Медицина трансп. України. - 2014. - № 1. - С. 23-28. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - розробити нову методологію і методики оцінки фізичного здоровія, адаптаційних можливостей школярів та вивчити залежність рівня рухової активності від рівня фізичного здоров'я. 139 школярів віком 10 - 12 років за методикою С. М. Громбаха зараховані до основної медичної групи. Обгрунтовано нову методологію та методику розподілу школярів на групи для занять фізичними вправами з урахуванням рівня здоров'я та фізичної працездатності. Встановлено, що найбільшу достовірність та інформативність має "Методика кількісної експрес-оцінки рівня фізичного здоров'я дітей та підлітків" Г. Л. Апанасенка. Доведено, що рівні здоров'я за Г. Л. Апанасенком добре корелюють із показниками, що характеризують функціональний стан та адаптацію до фізичних навантажень дітей і підлітків. Визначено залежність фізичної працездатності, рівня рухової активності, гострої захворюваності від рівня фізичного здоров'я за методикою Г. Л. Апанасенка. Чим більша "кількість" здоров'я, тим менша вірогідність розвитку та вияву захворювання. Висновки: методика Г. Л. Апанасенка надає змогу на долікарняному етапі здійснювати первинний скринінг із кількісним визначенням рівня індивідуального здоров'я школяра, а не просто наявності чи відсутності гострої або хронічної патології чи дефектів розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Красножон С. В. 
Проблемні питання сучасного медичного забезпечення дітей шкільного віку в Україні / С. В. Красножон // Здоровье ребенка. - 2014. - № 2. - С. 54-58. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розроблено принципи розподілу школярів на медичні групи для занять фізичним вихованням шляхом оцінки їх фізичного здоров'я й адаптаційних можливостей. Наведено обгрунтування нової методології та методики розподілу школярів на групи для занять фізичними вправами з урахуванням рівня здоров'я та фізичної працездатності. Встановлено, що найбільшу вірогідність та інформативність має методика кількісної експрес-оцінки рівня фізичного здоров'я дітей і підлітків Г. Л. Апанасенка, що надає змогу на долікарняному етапі проводити первинний скринінг з кількісним визначенням рівня індивідуального здоров'я школяра, а не наявності чи відсутності гострої або хронічної патології чи дефектів розвитку. Доведено, що рівні здоров'я за Г. Л. Апанасенком добре корелюють із показниками, що характеризують функціональний стан та адаптацію до фізичних навантажень дітей і підлітків. Запропоновано як критерій для розподілу школярів на групи для занять фізичними вправами використовувати методику кількісної експрес-оцінки рівня фізичного здоров'я дітей та підлітків Г. Л. Апанасенка та впровадити застосування цієї технології в практику.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Красножон С. В. 
Криптовалюти: сучасний стан та перспективи розвитку в Україні / С. В. Красножон, В. А. Піддубний // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2018. - № 4. - С. 65-70. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Охарактеризовано процес розвитку, передумови виникнення та економічну сутність криптовалют. Розглянуто тенденції їх поширення в Україні та перспективи подальшого розвитку криптовалют. Мета роботи - визначення сучасних тенденцій розвитку криптовалют у світі загалом і в Україні зокрема. Сьогодні біткоін представляє сучасну цифрову валюту. Багато магазинів по всьому світу приймають її як один із варіантів оплати. Зручність і простота цієї валюти привертають до себе все більше людей із країн, що розвиваються. Однак ставлення держав до біткоінів дуже різний. Ситуація варіюється від явного заохочення до прямих заборон і обмежень. Висновок: зважаючи на наведений список країн, можна зробити висновок, що в цілому позитивне ставлення до біткоінів характерне для розвинених країн, а в країнах, що розвиваються, мають місце деякі обмеження в даній сфері. Проте зараз фінансове законодавство в більшості країн адаптується для регулювання відносин, пов'язаних із криптовалютами [3, с. 178 - 180].


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.227 + У9(4УКР)262.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Красножон С. В. 
Краудфандінг: історія розвитку в Україні та світі / С. В. Красножон, В. А. Піддубний // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2019. - № 4. - С. 46-54. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Предмет дослідження - сукупність економічних відносин, що виникають в процесі фінансування стартапів. Мета роботи - проаналізувати історію розвитку краудфандінга в Україні та світі в цілому, оцінити потенціал такого способу інвестування і перспективу поступального руху краудфандінга в Україні, а також з'ясувати - чи є краудфандінг для України дійсно потрібним і корисним. Методологія проведення роботи - використані такі методи дослідження: методологія системного підходу, який передбачає комплексне вивчення діяльності платформ стартапів; фінансового аналізу; метод статистичної обробки економічних даних та метод оптимального управління (при формуванні гіпотез, висновків та рекомендацій). Результати роботи - охарактеризовано ключові елементи поняття краудфандінгу, визначено, що краудфандінг зарекомендував себе з позитивного боку і почав активно розвиватися в Україні на початку 2000-х років, оскільки є важливим, конче необхідним інструментом для надання фінансової підтримки початківцям, молодим компаніям, продукція яких користується попитом в суспільстві. Висновки: краудфандінг послужив каталізатором, потужним стимулом для розвитку малого і середнього бізнесу. Для України це актуально як ніколи, тому що держава не має можливості фінансувати стартаперів, а суспільство як раз, навпаки - йому це під силу. Власне краудфандінг і покликаний для виконання цього завдання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-56 + У50-55-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Красножон С. В. 
Вплив інноваційних технологій на ефективність виробництва / С. В. Красножон, В. А. Піддубний, І. Я. Стадник // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2020. - № 4. - С. 39-44. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Предмет дослідження - запропонована методика щодо зменшення впливу адгезії на роботу технологічного обладнання, що сприяє зменшенню норм витрат сировини. Мета роботи - провеcти аналітичний аналіз дії остаткування (валків) на середовище та його поведінка при адгезійних зв'язках з його поверхнею, оцінити потенціал впроваджування нових конструкційних матеріалів. Методологія проведення роботи - експериментальні дослідження проводили з використанням сучасних стандартних і загальноприйнятих методів технічні, мікроскопічні, спектрофотометричні, математичного та теоретичного моделювання, статистичні. Результати роботи - виявлено, що раціональне компонування форми поверхні технологічного обладнання дозволяє суттєво підвищити ефективність виробництва як у напрямі інтенсифікації, так і у напрямі покращення якості продукції. Висновки: аналіз і запропонована методика зменшення впливу адгезії на роботу технологічного обладнання дозволила виявити такі проблемні місця, як можливість зменшення норм витрат сировини та енергоресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-553.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Піддубний В. А. 
Підвищення ефективності діяльності підприємств індустрії гостинності за рахунок організації міні-виробництв харчової продукції / В. А. Піддубний, Г. М. Тарасюк, А. О. Чагайда, С. В. Красножон // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2020. - № 5. - С. 75-82. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Предмет дослідження - послуги ресторанного та мобільного харчування в індустрії гостинності за рахунок організації міні-виробництв харчової продукції. Мета статті - аналіз перспектив запровадження окремих міні-виробництв харчової продукції у закладах індустрії гостинності. Методологія проведення роботи - системний підхід, який передбачає комплексне вивчення індустрії гостинності, метод фінансового аналізу, метод статистичної обробки економічних даних, метод оптимального управління (при формуванні висновків та рекомендацій). Результати роботи - базуючись на позитивному міжнародному досвіді в сфері індустрії гостинності визначено інноваційні напрями для закладів харчування. Окреслені позитивні аспекти впровадження міні-технологій виробництва окремих видів харчової продукції за умов закладів готельно-ресторанного господарства, що забезпечить зростання їх конкурентоспроможності. Висновки: встановлення необхідного технологічного обладнання дозволить забезпечити найрізноманітнішою ексклюзивною продукцією самих вибагливих відвідувачів закладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського