Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кружиліна$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кружиліна С. В. 
Трофічні взаємовідносини білого (IBHypophthalmichthys molitrixD Val.) і строкатого (IBAriatichthys nobilisD Rich.) товстолобів та молоді промислових видів риб Кременчуцького водосховища : Автореф. дис... канд. біол. наук / С. В. Кружиліна; УААН. Ін-т риб. госп-ва. - К., 2006. - 24 c. - укp.

Вивчено живлення та трофічні взаємовідносини молоді основних промислових видів риб Кременчуцького водосховища (ляща, плітки, плоскирки) і вселенцями (білим та строкатим товстолобами), зокрема в районі Сулинської затоки, де зосереджена значна частка нерестового фонду даного водосховища та накопичена суттєва іхтіомаса товстолобів. Установлено наявність трофічної конкуренції між личинками ляща, плітки, плоскирки зі строкатим та меншою мірою білим товстолобами на фоні низьких біомас зоопланктонних угруповань. Основну конкуренцію з'ясовано щодо гіллястовусих ракоподібних. Між товстолобами та цьоголітньою і дволітньою молоддю зазначених риб на підставі розрахованих індексів подібності поживи (ПП) суттєвої конкуренції не виявлено. Але низькі індекси ПП стосовно зоопланктону не обов'язково є свідченням відсутності конкуренції у трофічних взаємовідносинах між ними, так як за недостатньої кількості у водойм основної поживи (зоопланктону) молодь зазначених риб вживала другорядні кормові об'єкти (фітопланктон, макрофіти та детрит), а також відбувалось більш раннє живлення зообентосом, внаслідок чого спектри поживи за основним кормом (веслоногих та гіллястовусих ракоподібних) перетинались незначною мірою. Одним із багатьох факторів, що негативно впливають на біомасу зоопланктону, зокрема гіллястовусих ракоподібних і коловерток у Сулинській затоці, є наявність значної кількості строкатих товстолобів, які споживали у весняний та літній періоди відповідно 714 та 315 тис. кг гіллястовусих ракоподібних і 524 та 140 тис. кг коловерток за місяць.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.334.252.53*81 + П729.199

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кружиліна С. В. 
Живлення та трофічні взаємовідносини молоді основних промислових видів риб Кременчуцького водосховища / С. В. Кружиліна // Гидробиол. журн.. - 2009. - 45, № 6. - С. 25-35. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто живлення та трофічні взаємовідносини молоді аборигенних видів риб у Сулинській затоці, на акваторії якої зосереджена значна частка нерестових і нагульних угідь Кременчуцького водосховища. Виявлено наявність трофічної конкуренції за зоопланктоном між молоддю ляща, плітки та плоскирки, яка спричинена низькими біомасами зоопланктонних угруповань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.33*804*803.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кружиліна С. В. 
Кормова база та шляхи відтворення природних популяцій форелі струмкової в річках Прикарпаття / С. В. Кружиліна, А. І. Мрук, І. Ю. Бузевич, О. В. Діденко // Гидробиол. журн.. - 2010. - 46, № 3. - С. 38-49. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Вивчено кількісні та якісні показники розвитку макрозообентосу річок басейнів Дунаю і Дністра Прикарпаття. Визначено біотопи, придатні для відтворення та існування струмкової форелі в досліджених річках. На підставі одержаних даних розраховано обсяги вселення молоді струмкової форелі з метою відтворення її природної популяції. Рекомендовано щорічне вселення 805 тис. екз цьоголіток струмкової форелі середньою наважкою не нижче 10 г.


Індекс рубрикатора НБУВ: П729.32-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кружиліна С. В. 
Живлення і трофічні взаємовідносини європейського харіуса та струмкової форелі у річках Закарпатського регіону / С. В. Кружиліна, О. В. Діденко, І. Й. Великопольський, А. І. Мрук // Гидробиол. журн.. - 2013. - 49, № 2. - С. 67-77. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.33*803.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29103 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Кружиліна О. А. 
Органи судової влади в механізмі захисту політичних прав і свобод громадян України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. А. Кружиліна; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Досліджено місце органів судової влади в механізмі захисту політичних прав і свобод та особливості судового захисту окремих політичних прав і свобод громадян України. Розглянуто діяльність судових органів України з захисту політичних прав і свобод, а саме: визначено місце органів правосуддя в механізмі захисту політичних прав і свобод людини та громадянина в Україні та переваги судового захисту, проаналізовано специфіку судового захисту права громадян брати участь в управлінні державними справами, всеукраїнському та місцевому референдумі, вільно обирати та бути обраним, права громадян на об'єднання, права на звернення та права громадян збиратися мирно, без зброї, проводити збори, мітинги, походи та демонстрації. На підставі проведених досліджень сформульовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення механізму судового захисту вищезазначених політичних прав і свобод шляхом модернізації правового статусу судових органів і вдосконалення процедур розгляду таких справ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х89 + Х891.9(4УКР)-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387948 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського