Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛЮБУШИН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Латынина Л. А. 
Длиннопериодические возмущения в ходе деформаций в связи с сильнейшими землетрясениями / Л. А. Латынина, И. М. Васильев, А. А. Любушин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2005. - № 66. - С. 100-104. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Обсужден вопрос о глобальной природе сильнейших землетрясений. Приведены фрагменты записи землетрясения на Суматре 26.12.2004 г. Поиски предвестников таких землетрясений можно проводить как поиски возмущений в ходе деформаций. Их признаками служит повсеместность распространения, синхронность и подобие формы. Проанализированы данные наблюдений вблизи Москвы, определены возмущения в ходе деформации, компенсированы вариации атмосферного давления и температуры. Анализ данных многих станций позволит получить статистически значимые результаты.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д217.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Інноваційні підходи до розвитку управління : колект. монографія / В. В. Круглов, М. М. Орлов, І. В. Барабанов, О. С. Мордовцев, А. В. Сєріков, Л. М. Попова, А. В. Хромов, О. І. Лайко, З. Б. Живко, Р. А. Любушин, Ю. І. Сергієнко, Н. Е. Аванесова, О. В. Марченко, Т. В. Колодяжна, О. О. Гетьман, О. Є. Сичова, О. П. Бутенко, О. М. Чупир, А. А. Щербина, Г. В. Криворучко; ред.: Аванесова; Харківський національний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет будівництва і архітектури, Львівський державний університет внутрішніх справ, Інститут ринку і економіко-правових досліджень, Національна академія наук України, Громадська організація "Харківська регіональна експертна рада", Громадська організація "Інтеграція - Харків". - Харків : Панов А. М., 2022. - 651 c. - укp.

Розкрито сутність актуальних питань, що стосуються інноваційних підходів до розвитку управління. В сучасних умовах життєво важливим завданням для організацій є пошук нових шляхів отримання конкурентних переваг (зокрема, у разі впровадження інноваційних підходів до управління розвитком), дослідження та опис процесів впровадження інновацій, їх генерування всередині організацій. Визначено, що дослідження має фундаментальний характер, базується на широкому аналізі матеріалів, містить багато нових, оригінальних ідей. Акцентовано, що сучасні соціально-економічні умови передбачають пошук та реалізацію варіантів переходу до економіки на основі інноваційно-інвестиційного спрямування, що дозволяє не тільки активізувати використання накопиченого ресурсного потенціалу держави, але і стимулюватиме подальше відтворення. Підкреслено, що організації, які функціонують в складних конкурентних умовах, для збереження своїх ринкових позицій повинні орієнтуватись на випуск нової продукції, надання інноваційних послуг, тобто активізації своєї інноваційної діяльності. Доведено, що інноваційні підходи до розвитку управління в державному та приватному секторах економіки як напрям дослідження є особливо актуальним в теперішній час, так як різні економічні системи потребують системного та спланованого розвитку на перспективу. Висвітлено вдосконалення та узагальнення теоретико-методичних засад, розроблення практичних рекомендацій, що стосуються інноваційних підходів до розвитку управління в контексті перспективності використання та проблем впровадження розроблених підходів та інших підсумків досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,01 + У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861709 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського