Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=МУЖЕВИЧ$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Мужевич Н. В. 
Облік і аналіз витрат на утримання та експлуатацію будівельної техніки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Н. В. Мужевич; Терноп. нац. екон. ун-т. - Тернопіль, 2014. - 20 c. - укp.

Визначено шляхи підвищення рівня механізації будівельного виробництва. Обгрунтовано вплив організаційно-технологічних особливостей будівництва на облік та аналіз витрат з утримання й експлуатації будівельної техніки. Удосконалено форми первинних і зведених документів з обліку роботи будівельних машин та механізмів. Виявлено необхідність поділу витрат на експлуатацію (як прямих) і витрат на утримання будівельної техніки (як непрямих) з відповідним відображенням у системі рахунків бухгалтерського обліку. Обгрунтовано потребу формування резерву для фінансування оновлення та ремонту будівельної техніки, адаптацію спеціалізованих програмних продуктів в єдиному комплексі з метою калькулювання наданих послуг. Розроблено аналітичну модель управління витратами для розгляду різних сценаріїв функціонування та розвитку парку будівельної техніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)231.0-148.6 + У053.9(4УКР)310-571.1-862

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Клим Н. М. 
Диджиталізація обліку в динамічному глобальному середовищі / Н. М. Клим, М. В. Плекан, Н. В. Мужевич // Бізнес Інформ. - 2020. - № 11. - С. 269-274. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження цифровізації бізнесу, яка буде значно зменшувати витрати, збільшувати прибуток і темпи розвитку компаній. Тільки оцифровані компанії зможуть просувати свої товари чи послуги в різних сферах економіки, розвиватися на стику галузей при менших затратах фінансів і зусиль, оскільки диджитал дозволяє стирати так звані "галузеві бар'єри", створюючи цілком новий сегмент економіки. Здійснено розгляд суті поняття "диджиталізація" та діагностику її можливого впливу на розвиток і вдосконалення систем обліку, аналізу, оподаткування. Проведено аналіз змін та їхнього впливу на розвиток і вдосконалення обліково-аналітичної інформації, який дозволяє констатувати необхідність швидких динамічних процесів цифровізації в різних сферах. Крім того, диджиталізація обліково-аналітичних систем дозволить значно економити грошові кошти, трансформувавши та розширивши обов'язки відповідних посадових осіб. Технологічно диджиталізація дозволяє оптимізувати значну кількість облікових процесів та вивільнити облікових працівників для виконання ними важливіших завдань. У дослідженні проведено групування принципів розвитку систем обліку та аудиту, що грунтується на новітніх інформаційних системах і технологіях. Бухгалтерам необхідно виходити за межі формування фінансових звітів, які продукують інформацію попередніх періодів, і використовувати технології теперішнього та майбутнього часу з метою прогнозування ефективних дій і розвитку підприємства. У процесі дослідження процесу диджиталізації як невідворотного явища в організації облікового процесу доведено, що одним із найбільш перспективних на сучасному ринку є використання блокчейн-технологій. Більше того, у найближчій перспективі провідні фірми впроваджуватимуть блокчейн-технології (blockchain) в систему обліку та оподаткування. Наведено технологічне застосування блокчейну в облікових процесах, основні переваги використання блокчейну в системі обліку, що дозволить удосконалити систему обліку, масштабувати її з метою створення додаткової вартості підприємства в довгостроковій перспективі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-211.852

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стан і перспективи розвитку бухгалтерського і управлінського обліку в умовах глобалізації : монографія / З.-М. В. Задорожний, І. Д. Бенько, Ю. А. Біла, Т. Г. Бурденюк, В. П. Войцешин, І. Д. Голяш, М. В. Гуменна-Дерій, П. Н. Денчук, Н. Т. Жук, С. М. Жукевич, Г. П. Журавель, Н. Я. Зарудна, В. С. Здреник, Я. Д. Крупка, О. М. Кундеус, І. Р. Лукановська, Н. Г. Мельник, І. В. Мельничук, Н. В. Мужевич, В. В. Муравський, І. Я. Назарова, І. Я. Омецінська, В. М. Панасюк, І. П. Петрук, С. В. Питель, Т. Р. Портоварас, Н. В. Починюк, Г. А. Римар, В. М. Рожелюк, Р. В. Романів, С. Р. Романів, В. З. Семанюк, Н. В. Семенишена, І. М. Сисоєва, С. В. Сисюк, В. Я. Фаріон, Н. М. Хорунжак, О. А. Шевчук, С. Р. Яцишин; ред.: З.-М. В. Задорожний; Західноукраїнський національний університет. - Тернопіль : ЗУНУ : Університетська думка, 2020. - 294 c. - укp.

Подано результати наукових досліджень щодо стану і перспективи розвитку бухгалтерського і управлінського обліку в умовах глобалізації. Питання глобалізаційних тенденцій розвитку економіки розкрито у розрізі основних об’єктів обліку: активів, витрат та доходів підприємств, їх капіталу та зобов’язань. Пропозиції з покращення обліку мають комплексний і системний характер та охоплюють питання первинного, аналітичного, синтетичного обліку та формування звітності. Удосконалено методику аналізу, контролю та аудиту в умовах глобалізації соціально-економічних процесів. Запропоновано шляхи вдосконалення обліку, аналізу, контролю та аудиту зазначених об’єктів відповідно до вимог міжнародних стандартів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)221 + У50,1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847834 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського