Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Миропольська О. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Миропольська О. В. 
Формування професійної компетентності фахівців митних органів в умовах службової діяльності : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. В. Миропольська; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б. Хмельницького. - Хмельниц., 2010. - 20 c. - укp.

Проаналізовано сучасний стан формування професійної компетентності фахівців митних органів, виявлено сутність, зміст та особливості даного процесу. Визначено ключові компетентності фахівців митних органів та їх компетенції. Обгрунтовано рівні сформованості професійної компетентності митників. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено організаційно-педагогічні умови та модель формування професійної компетентності фахівців митних органів за умов службової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 п

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тарасенко В. О. 
Маркетинговий аналіз ринку лікарських засобів для лікування ранового процесу та опікової хвороби у військовослужбовців на госпітальному етапі / В. О. Тарасенко, О. П. Шматенко, П. С. Сирота, О. В. Миропольська, В. В. Шматенко // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2021. - 7, № 1. - С. 71-79. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - узагальнення переліку лікарських засобів (ЛЗ), який може використовуватись на різних етапах лікування опікової хвороби та ранового процесу у військовослужбовців на госпітальному етапі; маркетинговий аналіз ринку України таких ЛЗ із подальшим визначенням доцільності створення мазі для лікування запальних захворювань шкіри та опіків. Матеріали та методи: інформаційно-пошукова система "Державний реєстр лікарських засобів України" та Компендіум. Використано загальнонаукові та системно-оглядові методи інформаційного пошуку: бібліографічний, документальний, контент-аналіз, метод порівняння, системного аналізу, маркетингових досліджень. У результаті дослідження асортименту ЛЗ, що сприяють загоєнню ран, представленого на фармацевтичному ринку України, встановлено, що 64 % це ЛЗ українського виробництва, 36 % - закордонного. Проведено розподіл м'яких лікарських засобів, що зареєстровані в Україні, за фармакологічними групами й установлено, що відсоток протимікробних і протигрибкових препаратів є майже однаковим (15,8 і 15,2 % відповідно). Стероїдні протизапальні засоби переважають над нестероїдними (14,9 і 11,4 % відповідно). Проведені дослідження показали, що на вітчизняному ринку є досить багато препаратів іноземного виробництва, українських аналогів яким немає. Маркетинговими дослідженнями встановлено, що більш ефективними для лікування опікової хвороби є комбіновані препарати. Вони діють одночасно в кількох напрямах і полегшують процес лікування. Серед розглянутих препаратів частка комбінованих становить 42 %, частка монопрепаратів - 58 %; частка синтетичних - 88 %, що значно перевищує частку фітопрепаратів - 12 %. Узагальнено концепцію та методологію щодо терапії опіків та ранового процесу та зазначено, що препаратами вибору є комплексні м'які ЛЗ. В результаті проведених маркетингових досліджень щодо структури та номенклатури м'яких ЛЗ виявлено, що на вітчизняному фармацевтичному ринку України м'які ЛЗ закордонного виробництва складають 36 %, а вітчизняного - 64 %. Установлено, що частка препаратів для місцевого лікування ран - близько 6 % від загального асортименту м'яких ЛЗ - представлена в основному монокомпонентними препаратами (58 %). Аналіз асортименту ЛЗ протиопікової та антисептичної дії за лікарськими формами показав, що найбільшу частку (67 %) займають мазі, 18 % - ЛЗ у формі крему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.154.1-52 + Р458.141-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського