Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>A=НАРІЖНИЙ$<.>+<.>A=ДАНІІЛ$<.>+<.>A=ЮРІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Наріжний Д. Ю. 
Аналіз політичних технологій та особливостей їх застосування в транзитивному суспільстві : Автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.02 / Д. Ю. Наріжний; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2004. - 19 c. - укp.

Досліджено комплекс соціальних технологій, які реалізуються у політичній сфері (технології політичного менеджменту, державного управління, виборчих кампаній, комунікативні технології) та особливості їх застосування в транзитивному суспільстві, тобто суспільстві, яке перебуває в процесі складних соціально-політичних перетворень. Відзначено провідну роль соціальних і політичних технологій у системі управління суспільством та процесами, що відбуваються в ньому. Здійснено аналіз і класифікацію політичних технологій, систематизовано їх фунції та принципи застосування. Класифіковано функції політичного управління. Визначено технологічні етапи управлінської дії. Проаналізовано технології маніпулювання, впливу та панування, роль політичного міфу в управлінській діяльності. Виявлено основні різновиди маніпуляцій свідомістю виборців. Класифіковано PR-технології, технології підвищення ефективності управління та зниження управлінського ризику у сфері політики, а також технології формування інформаційної відкритості системи політичного управління в транзитивному суспільстві. Виявлено особливості управління політичним маркетингом у ході виборчих кампаній. Визначено суть індустрії політичної інженерії. Систематизовано існуючі в сучасній політичній науці концепції та теоретичні підходи до політичних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Ф053 + Ф043.1 + Ф056

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА330425 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Наріжний С. Ю. 
Забезпечення виконання договірних зобов'язань із передання майна у тимчасове користування : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / С. Ю. Наріжний; Нац. акад. прав. наук України , НДІ приват. права і підприємництва ім. Ф.Г. Бурчака. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено способи забезпечення виконання договірних зобов’язань з передання майна у тимчасове користування. Визначено загальні ознаки способів забезпечення договірних зобов’язань з передання майна у тимчасове користування. З’ясовано особливості забезпечення виконання зобов’язань у групі договорів з передання майна у тимчасове користування. Проведено класифікацію способів забезпечення виконання договірних зобов’язань з передання майна у тимчасове користування та відокремлено їх залежно від інтересів кредитора на речово-правові та зобов’язально-правові способи забезпечення виконання договірних зобов’язань. Здійснено комплексний аналіз способів забезпечення договірних зобов’язань із передання майна у тимчасове користування. Сформульовано наукові висновки та пропозиції щодо усунення прогалин і недоліків у правовому регулюванні забезпечення виконання договірних зобов’язань із передання майна у тимчасове користування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.308

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402785 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Наріжний С. А. 
Розробка режимів одержання технологічно стійких емульсій при виробництві спредів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.04 / С. А. Наріжний; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2012. - 20 с. - укp.

Досліджено процес емульгування жирів у пристрої роторного типу з метою розробки обгрунтованих режимів одержання технологічно стійких жирових емульсій під час виробництва спредів. Показано, що емульгування жирів має циклічний характер. Встановлено вплив основних технологічних та енергетичних параметрів у ході диспергування на дисперсність і стабільність емульсій. Науково обгрунтовано режими термомеханічного оброблення жирових систем у пристрої роторного типу, відпрацьовано найбільш ефективні технологічні й енергетичні параметри одержання тонкодисперсних жирових емульсій прямого типу жирністю від 3,5 до 72,5 % з урахуванням технологічних вимог виробництва спредів. Розроблено та затверджено рекомендації для одержання технологічно стійких жирових емульсій за допомогою пристрою роторного типу для виробництва спредів методом сколочування жирової суміші та методом перетворення ВЖС, а також розроблено та внесено доповнення в технологічні інструкції з виробництва спредів. Доведено доцільність використання пристроїв роторного типу для одержання технологічно стійких жирових емульсій, розроблено вихідні вимоги на створення роторно-вихрового емульсора Я5-ОММ, ефективність якого підтверджено за лабораторних і промислових умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л957.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ломова Н. Н. 
Біомаса Streptococcus thermophilus та Bifidobacterium longum у молочному середовищі з обніжжям бджолиним / Н. Н. Ломова, О. О. Сніжко, С. А. Наріжний // Biotechnologia Acta. - 2015. - 8, № 1. - С. 71-75. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р123.851.3 + Л953-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100178 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Мерзлов С. В. 
Управління якістю та безпечністю під час виробництва йогурту з апіпродуктами / С. В. Мерзлов, Т. В. Рудакова, О. О. Сніжко, Н. М. Ломова, С. А. Наріжний, В. Я. Ворощук // Наука та інновації. - 2018. - № 6. - С. 24-37. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Одним з інноваційних підходів до розроблення програм забезпечення якості й безпечності харчової продукції сьогодні є система на основі принципів НАССР (Hazard Analysis Critical Control Points - аналіз ризиків та критичні точки контролю). Система дозволяє запобігти виникненню небезпеки на ранніх стадіях виробництва харчової продукції. В Україні необхідно здійснювати особливий контроль показників якості та безпечності молочної продукції через низьку якість сировини та суттєву складність простеження її використання в процесі переробки, які, разом із відсутністю холодильної логістики та зберігання, суттєво скорочують термін придатності української молочної продукції порівняно з європейською. Мета роботи - використання принципів НАССР під час розроблення нових видів молочних продуктів, зокрема, йогурту з апіпродуктами. Молочна, біотехнологічна та немолочна сировина, пакувальний матеріал, етапи технологічного процесу. Проведено ідентифікацію всіх можливих чинників небезпеки, які можуть існувати в сировині, пакувальних матеріалах або під час застосування будь-якої технологічної операції, пов'язаної з виготовленням продукту. Здійснено аналіз ризиків за кожним потенційно небезпечним чинником під час виробництва йогурту з апіпродуктами та складено перелік потенційних небезпек відповідно до діаграми ризиків. Встановлено, що до групи біологічних чинників небезпеки належать бактерії групи кишкової палички, патогенні мікроорганізми, плісеневі гриби та дріжджі; до хімічних - токсичні елементи, радіонукліди, мікотоксини, антибіотики; до фізичних - домішки, що надходять із сировиною, з водою, з технологічного обладнання, з пакувальних матеріалів. Визначено шість об'єднаних критичних точок контролю: приймання молочної і немолочної сировини; охолодження і резервування молока; пастеризація; сквашування; фасування. Висновки: розроблено технологічну блок-схему виробництва йогурту з апіпродуктами резервуарним способом з використанням елементів НАССР та визначено показники якості та безпечності готового продукту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л955.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Мінорова А. 
Молочні консерви: чинники підвищення збереженості / А. Мінорова, С. Вежлівцева, С. Наріжний // Товари і ринки. - 2022. - № 2. - С. 70-78. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л965-909

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25522 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського