Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=РАШИТОВ$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=КАМІЛІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Рашитова Н. К. 
Адаптація до професійної діяльності на державній службі: соціально-психологічний аспект : Автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / Н. К. Рашитова; Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Д., 2007. - 20 c. - укp.

Проаналізовано проблеми адаптації до професійної діяльності за умов державної служби. Розглянуто суть і зміст цього процесу, які виявляються у подоланні адаптаційних ускладнень та розвитку здібностей працівників для успішної професійної діяльності за даних умов. Запропоновано модель процесу адаптації, яка розкриває його функціональні складові. Доведено перспективність її використання як інструменту вдосконалення процесу адаптації для забезпечення сприятливих умов щодо підготовки державних службовців. Запропоновано підходи стосовно здійснення консультаційної роботи з питань ефективності процесу адаптації. Розроблено етапи впровадження системи психолого-управлінського консультування як засобу підвищення ефективності процесу управління за умов державної служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1:Ю9 + Ю952.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350082 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Серьогін С. М. 
Створення організаційно-правових засад кадрової ротації як одного із дієвих елементів підготовки кадрів та попередження можливих корупційних проявів у державних органах / С. М. Серьогін, О. В. Антонова, І. В. Шпекторенко, В. М. Дрешпак, І. В. Письменний, Н. К. Рашитова, О. В. Літвінов, С. С. Серьогін, О. А. Харченко; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - К., 2009. - 60 c. - (Б-ка слухача НАДУ. Кадрова та організац.-контрол. діяльн.). - укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні положення та практичні рекомендації щодо створення організаційно-правових засад кадрової ротації у процесі підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, а також під час проходження державної служби. Визначено кадрову політику як один із засобів запобігання та профілактики корупційних діянь в процесі діяльності державних органів, служб і осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Обоснованы теоретико-методологические положения и практические рекомендации по созданию организационно-правовых основ кадровой ротации в процессе подготовки и повышения квалификации кадров, а также при прохождении государственной службы. Определена кадровая политика как одно из средств предупреждения и профилактики коррупционных деяний в деятельности государственных органов, служб и лиц, уполномоченных на выполнение функций государства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА724650 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Исмаилов С. И. 
Динамика йододефицитных заболеваний в Республике Каракалпакстан по результатам эпидемиологических исследований 1998, 2004 и 2014 гг. / С. И. Исмаилов, М. М. Атаджанова, Ф. З. Юлдашева, М. М. Рашитов // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2015. - № 4. - С. 102-105. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Проанализированы результаты мониторинга йододефицитных заболеваний в Каракалпакстане с 1998 по 2014 г. В соответствии с рекомендациями ВОЗ оценивались следующие показатели: распространенность зоба в популяции, определение уровня йода в моче, определение йода в пищевой поваренной соли. Выявлена положительная динамика по уменьшению распространенности эндемического зоба (с 71 до 56 %). Доля тяжелого дефицита йода (по медиане йодурии) снизилась с 94,5 % в 1998 году до 4,4 % в 2014 г. Однако потребление йодированной соли в домохозяйствах (по данным исследования 2014 г.) не превышает 30 %. Таким образом, большая часть детей в Каракалпакстане (70 %) до настоящего времени потребляют соль, не соответствующую ГОСТу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(5УЗБ-6КАР)026.241

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Исмаилов С. И. 
Результаты эпидемиологических исследований распространенности йододефицитных заболеваний в Республике Узбекистан / С. И. Исмаилов, М. М. Рашитов // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2017. - 13, № 3. - С. 197-201. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Несмотря на проводимые мероприятия, направленные на ликвидацию йодной недостаточности, Республика Узбекистан (РУз) остается зоной высокой распространенности йододефицитных заболеваний. Цель исследования - изучение динамики распространенности йододефицитных заболеваний среди населения в РУз. Распространенность йододефицитных заболеваний среди школьников РУз изучалась с учетом рекомендаций Всемирной организации здравоохранения. Проанализированы такие показатели, как распространенность диффузного зоба, йодурия, употребление йодированной пищевой соли. Данные сравнивались с результатами исследований предыдущих лет. Согласно показателям йодурии, доля тяжелого дефицита йода (менее 20 мкг/л) снизилась с 94,4 % в 1998 г. до 21,4 % в 2004 г., до 1,9 % - в 2010 и 2016 г. Оптимальный уровень употребления йода (более 100 мкг/л) увеличился с 0 % в 1998 г. до 46,3 % в 2004 г., до 63,7 % - в 2010 и до 76,3 % - в 2016. Сравнительный анализ распространенности диффузного зоба I и II степени показал, что доля данного заболевания составила в целом 72,8 % в 1998 г., 58,8 % - в 2004, 40,2 % - в 2010 и 28,6 % - в 2016. Выводы: значительную роль в прогрессе в области профилактики йододефицитных заболеваний в РУз сыграл принятый в 2007 г. закон "О профилактике йододефицитных заболеваний". Несмотря на проводимые широкомасштабные меры, данные о содержании йода в пищевой соли и моче, полученные в 2016 г., свидетельствуют о том, что 25 % населения РУз все еще остаются в состоянии йодного дефицита.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УЗБ)026.241.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського