Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=СІМЕЙКО$<.>+<.>A=КОСТЯНТИН$<.>+<.>A=ВІТАЛІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Костянтинова С.  
Мовна стабільність як чинник політичної стабільності держави / С. Костянтинова // Наук. зап. Ін-ту політ. і етнонац. дослідж. - 2005. - Вип. 27. - С. 341-351. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)6 + Ф51(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69635 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Сімейко К. В. 
Енергоефективна технологія одержання матеріалів електротермічним піролізом вуглеводневих газів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / К. В. Сімейко; НАН України, Ін-т газу. - Київ, 2014. - 23 c. - укp.

Обгрунтовано актуальність досліджень з розробки технології капсулювання дисперсних матеріалів піровуглецем. Доведено ефективність технології пірокапсулювання саме за технологією піролізу вуглеводнів у електротермічному псевдозрідженому шарі та визначено основні показники технології та склад скидних газів залежно від параметрів процесу. Вперше розроблено та реалізовано методику розрахунку кількості вуглецю, який виділяється газами у процесі піролізу для випадків, коли неможливо виміряти кількість високотемпературних скидних газів. Вперше запропоновано метод визначення ефективності процесу утворення твердої фази, який базується на співставленні термодинамічних вуглецевих потенціалів початкової та кінцевої сумішей газів і графіту. Вперше для вивчення піролізу поруч з класичними теплофізичними методами застосовано електронно-мікроскопічний аналіз і рентгенівський мікроаналіз, досліджено можливість керування густиною та товщиною пірокапсулюючого вуглецевого покриття. Термодинамічними розрахунками доведено можливість відновлення кремнію вуглецем, особливо за умов зниження тиску процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л252 + Л547.102

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сімейко К. В. 
Теплові характеристики реактора для одержання капсульованого піровуглецем кварцового піску при проходженні процесу піролізу метану / К. В. Сімейко // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2013. - № 4. - С. 119-123. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Однією з значних переваг псевдозріджених систем є висока інтенсивність переносу тепла від шару до поверхні теплообміну (або в зворотному напрямі), що надає можливість застосовувати апарати з псевдозрідженим шаром у процесах, де необхідна висока інтенсивність теплообміну між реагентами. Створена в Інституті газу НАН України установка для одержання капсульованого піровуглецем кварцового піску використовує реактор з електротермічним псевдозрідженим шаром. Капсульований піровуглецем кварцовий пісок використовують для дослідження технології карботермічного відновлення з метою одержання високочистого кремнію. Визначення теплових характеристик реактора дозволяє оцінити теплообмін та ефективність роботи реактора.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л253.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сімейко К. В. 
Теплотехнічні та аеродинамічні характеристики реактора для піролізу вуглеводневих газів / К. В. Сімейко // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2014. - № 792. - С. 3-8. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Зазначено, що високочистий кремній є найголовнішою складовою сонячної енергетики, висока вартість якого призводить до низької економічної ефективності виробництва електроенергії цією галуззю. Тому пошук альтернативних способів одержання цього елемента сьогодні є актуальною проблемою. Інститут газу НАН України розробив реактор для проведення процесу капсулювання кварцового піску піровуглецем шляхом піролізу суміші вуглеводневих газів на основі пропану. Одержаний у цьому реакторі капсульований піровуглецем кварцовий пісок використовуватиметься для дослідження карботермічного відновлення з метою одержання високочистого кремнію. Наведено теоретичні основи процесу піролізу газоподібних вуглеводнів, аналіз існуючих реакторів, схему та принцип роботи розробленого реактора, розрахунок витрат газів, які використовуватимуться під час проведення дослідів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л253.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сімейко К. В. 
Дослідження можливості карботермічного відновлення кремнію / К. В. Сімейко // Відновлюв. енергетика. - 2014. - № 1. - С. 44-47. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто дослідження можливості карботермічного відновлення кремнію. У якості відновника використовують капсульований піровуглецем кварцовий пісок, який одержаний у реакторі з електротермічним псевдозрідженим шаром. Перевага даного матеріалу у разі використання в якості сировини для карботермічного відновлення - відносна чистота в порівнянні з аналогічними відновниками, оскільки піровуглець був одержаний із газової фази. Проплавку капсульованого піровуглецем кварцового піску проведено у графітовому тиглі в печі з індукційним нагрівом. Наведено обгрунтування вибору дослідження і вдосконалення технології карботермічного відновлення, результати дослідів із плавлення капсульованого піровуглецем кварцового піску в індукційній печі, мікроскопічний аналіз одержаного матеріалу, результати термодинамічних розрахунків та перспективи подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л253

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бондаренко Б. І. 
Розробка технології та створення дослідного виробництва наношаруватих графітових ущільнень екстремально високої стійкості для ядерних реакторів / Б. І. Бондаренко, О. П. Кожан, В. М. Дмітрієв, В. С. Рябчук, Є. В. Стратівнов, К. В. Сімейко // Наука та інновації. - 2018. - № 5. - С. 68-74. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

У зв'язку з фактичним припиненням співпраці з Російською Федерацією, останнім часом виникла необхідність диверсифікації поставок не лише ядерного палива, а й виробів та матеріалів, необхідних для монтажу, експлуатації, технічного обслуговування та ремонту енергетичного обладнання. До критично важливих виробів належать, зокрема, ущільнюючі прокладки для герметизації роз'ємних з'єднаннь обладнання реакторних установок з водо-водяним енергетичним реактором, наприклад, парогенераторів ПГВ-1000М. На сьогодні практично вичерпано наявні резерви раніше імпортованих з Росії прокладок з терморозширеного графіту (ТРГ) для модернізованих парогенераторів ПГВ-1000М та ПГВ-213 і має місце невідкладна потреба налагодження вітчизняного виробництва цих та інших ущільнюючих елементів з ТРГ. Мета роботи - розробка технологічних засад виготовлення ущільнюючих елементів з ТРГ для устаткування АЕС. Графітова фольга різних виробників, що отримана з вихідного природного графіту. Стандартні методи визначення фізико-технічних характеристик ущільнюючих прокладок. У межах проведених досліджень та технологічних розробок було визначено фізико-технічні та фізико-хімічні властивості графітової фольги різних виробників, отриманої з похідного природного графіту. Розроблено та виготовлено прес-форми двох типорозмірів, апробовано технологію пресування ущільнюючих елементів з графітової фольги, визначено итоме зусилля пресування для одержання ущільнюючих елементів заданої густини. Встановлено показники щодо питомої міцності одержаних прокладок при стисканні. Висновки: отримані результати досліджень можуть бути використані для створення дослідного виробництва ущільнюючих прокладок з ТРГ на вітчизняних підприємствах відповідного профілю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л424.52 + З46-042.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сімейко К. В. 
Дослідження теплофізичних характеристик процесу піролізу метану в електротермічному псевдозрідженому шарі / К. В. Сімейко // Пром. теплотехніка. - 2018. - 40, № 4. - С. 83-90. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Наведено термодинамічні розрахунки процесу піролізу метану. Створено експериментальні установки з електротермічним псевдозрідженим шаром. Проведено експериментальні дослідження даного процесу та співставлено експериментальні дані з розрахунковими. Порівняльний аналіз різних типів реакторів з електротермічним псевдозрідженим шаром проведено на основі теплофізичних характеристик процесу піролізу метану.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л547.103

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Сімейко К. В. 
Дослідження процесу іммобілізації зольних залишків об'єктів енергетики в електротермічному псевдозрідженому шарі / К. В. Сімейко, С. В. Купріянчук, Ю. М. Степаненко, Я. О. Івачкін, С. Ю. Саєнко, К. А. Улибкіна // Энерготехнологии и ресурсосбережение. - 2019. - № 4. - С. 50-56. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л362.09

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Сімейко К. В. 
Розробка та перевірка адекватності математичної моделі теплового балансу реактору з електротермічним псевдозрідженим шаром / К. В. Сімейко // Теплофізика та теплоенергетика. - 2019. - 41, № 2. - С. 35-40. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Приведено розроблену математичну модель теплового балансу та термічного коефіцієнту корисної дії для найбільш поширеного типу реактору з електротермічним псевдозрідженим шаром. Оцінку адекватності математичної моделі проведено на прикладі експериментальних досліджень процесу піролізу метану в реакторі з електротермічним псевдозрідженим шаром.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л547.102-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Сімейко К. В. 
Дослідження процесу одержання піровуглецю в електротермічному псевдозрідженому шарі / К. В. Сімейко, А. І. Маліновській, С. О. Карсім, М. А. Сидоренко, А. Д. Кустовська, О. О. Ляпощенко, С. В. Купріянчук // Енерготехнології та ресурсозбереження. - 2021. - № 3. - С. 32-43. - Бібліогр.: 36 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л252

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського