Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=СЕЛІВАНСЬКА$<.>+<.>A=ІРИНА$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Селіванська І. О. 
Розробка технології комплексної переробки сої з отриманням консервованих продуктів : Автореф. дис... канд. техн. наук / І. О. Селіванська; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2005. - 18 c. - укp.

Науково обгрунтовано доцільність використання та технологію одержання лущеної сої з метою інтенсифікації її переробки, підвищення поживної цінності кінцевого продукту, поліпшення його органолептичних властивостей. Підтверджено технологічну необхідність попередньої волого-екстракційно-теплової обробки лущених соєвих бобів для вилучення антипоживних речовин (сапонінів, олігоцукрів, фітатів) та підготовки сої до етапу диспергування. Оптимізовано умови процесу диспергування у системі "соєве борошно - вода". Уперше визначено термодинамічні властивості молока соєвого сухого (МСС) за різних температурних режимів зберігання та встановлено залежності термодинамічних параметрів вологопереносу від рівноважного вологовмісту та температури. Побудовано математичну модель градуювання органолептичних показників режимів сушіння МСС. Проведено експериментальне дослідження кінетики сушіння побічного продукту виробництва МСС (окари) у кип'ячому шарі. Вивчено харчову цінність та біологічну дію МСС в експерименті на лабораторних тваринах. Визначено його нешкідливість, позитивний вплив на стан кісткової системи, специфічну дію на моделях пародонтиту та цукрового діабету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.43 + Л961.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340828 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Борис Г. З. 
Вплив флаванвмісних гепатопротекторів на стан слинних залоз щурів з токсичним гепатитом / Г. З. Борис, А. І. Фурдичко, А. П. Левицький, О. А. Макаренко, І. О. Селіванська // Вісн. стоматології. - 2016. - № 2. - С. 2-6. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

У щурів з токсичним гепатитом в слинних залозах підвищується рівень МДА і елестази, що свідчить про розвиток запалення. Застосування флаванвмісних гепатопротекторів (квертулін, леквін, лекасил) здійснює як гепатопротекторну, так і сіалопротекторну активність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.11 + Р252.731

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шнайдер С. А. 
Лікувально-профілактична дія на стан ротової порожнини хворих на гастрит мукозо-адгезивних фітогелів "Квертулін" і "Леквін" / С. А. Шнайдер, С. І. Богату, І. І. Яременко, Е. А. Любченко, І. О. Селіванська // Вісн. стоматології. - 2018. - 30, № 4. - С. 24-28. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Оральні аплікації фітогелів "Квертулін" (кверцетин + інулін + цитрат Ca) або "Леквін" (лецитин + кверцетин + інулін + цитрат Ca) у хворих на гастрит суттєво знизили рівень дентальних індексів, а в слині - активність маркера запалення еластази і маркера бактеріального обсіменіння - активність уреази. Обидва фітогеля суттєво підвищили в слині активність лізоцима і знизили в 2,5 - 3,5 рази ступінь дисбіозу. Більш ефективним виявився "Леквін".


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 + Р264.862

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Декіна С. С. 
Профілактична дія на ясна щурів фітогелю "Лізоцим-форте" в умовах індометацинової інтоксикації / С. С. Декіна, О. Є. Успенський, І. О. Селіванська, Л. М. Хромагіна // Вісн. стоматології. - 2019. - 32, № 2. - С. 14-18. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Оральні аплікації фітогелів з вмістом лізоциму, кверцетину або лізоциму+кверцетину ("Лізоцим-форте") попереджають розвиток запально-дистрофічних і дисбіотичних процесів в яснах щурів, які одержували індометацин. Патологічний стан ясен оцінювали за характером змін активності ферментів еластази, каталази, уреази, лізоцима і вмісту МДА. Найбільш ефективним пародонтопротекторним за собом виявився лізоцим-форте.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.2-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського