Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=СОЧИНСЬК$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ВАСИЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Панов Б. С. 
Минерально-сырьевые ресурсы в стратегии развития экономики Донецкой области на период до 2020 года / Б. С. Панов, Н. В. Жикаляк, С. Н. Стрекозов, П. С. Тетянчук // Металл и литье Украины. - 2002. - № 7-8. - С. 19-23. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Подчеркнуто, что минерально-сырьевая база, как важнейшая составляющая часть природных ресурсов, имеет исключительное значение не только для развития экономики государства, но и является гарантией ее безопасности и обусловливает перспективные стратегические направления устойчивого социально-экономического развития промышленных регионов Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сочинська-Сибірцева І. М. 
Вдосконалення технології управління персоналом на машинобудівних підприємствах / І. М. Сочинська-Сибірцева // Екон. вісн. Донбасу. - 2013. - № 2. - С. 229-232. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто сутність поняття "технологія управління персоналом", окреслено основні характеристики технологій управління, відокремлено складові елементи технології за умов діяльності машинобудівних підприємств, визначено показники кластеризації машинобудівних підприємств з метою вибору напрямку вдосконалення технології управління персоналом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сочинська-Сибірцева І. М. 
Забезпечення надійності персоналу як фактор підвищення конкурентоспроможності / І. М. Сочинська-Сибірцева // Пробл. економіки. - 2013. - № 4. - С. 299-304. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - визначення сутності економічної категорії "конкурентоспроможність персоналу", виокремлення найбільш значимих факторів впливу на конкурентоспроможність персоналу та визначення конкретних шляхів підвищення конкурентоспроможності персоналу за рахунок забезпечення надійності працівників підприємства. У процесі вивчення та узагальнення наукових праць зарубіжних і вітчизняних вчених були систематизовані підходи до визначення поняття "конкурентоспроможність персоналу". У результаті дослідження були визначені фактори впливу на конкурентоспроможність персоналу, зокрема: готовність працівників до нововведень та надійність персоналу. Обгрунтовано, що ступінь надійності персоналу значною мірою залежить від обраної технології професійного відбору працівників. Одним із перспективних шляхів удосконалення системи професійного відбору є впровадження спеціальних психофізіологічних технологій, у тому числі поліграфних. Подальші дослідження доцільно проводити у напрямку розробки методики оцінки рівня надійності персоналу і побудови регресійних моделей залежності конкурентоспроможності підприємства від рівня надійності персоналу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сочинська-Сибірцева І. М. 
Особливості ресурсного потенціалу Кіровоградської області у контексті розвитку регіонального ринку праці / І. М. Сочинська-Сибірцева // Демографія та соц. економіка. - 2016. - № 1. - С. 132-144. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Здійснено оцінку ресурсного потенціалу Кіровоградської області, визначено тенденції змін на регіональному ринку праці. Розкрито особливості формування та використання трудового потенціалу, здійснено оцінку рівня кадрового забезпечення Кіровоградської області. Оцінка грунтується на поєднанні інформації офіційних статистичних джерел та результатів дослідження автора, що забезпечує її комплексність. Проаналізовано індекс регіонального людського розвитку та охарактеризовано динаміку індексу за останні 10 років. За результатами оцінки рівня регіонального людського розвитку Кіровоградської області запропоновані першочергові завдання за наступними блоками: відтворення населення, соціальне середовище, комфортне життя, добробут та гідна праця. Результати дослідження дозволяють оцінити позитивні та негативні зміни на ринку праці, у сфері зайнятості населення, а також у системі підготовки та підвищення кваліфікації працівників. Сформульовано заходи щодо підвищення якості формування, ефективності використання та рівня розвитку ресурсного потенціалу області.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4КІР)240.523.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Сочинська-Сибірцева І. М. 
Упровадження компетентнісного підходу в систему оцінки державних службовців / І. М. Сочинська-Сибірцева // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2021. - № 4. - С. 50-55. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Визначено суть компетентнісного підходу, охарактеризовано складові елементи й особливості оцінки персоналу державної служби, а також обгрунтовано можливості впровадження компетентнісного підходу в систему оцінки державних службовців. Увагу приділено визначенню поняття "професійна компетентність". Оцінювання професійної компетентності в системі державного управління рекомендовано здійснювати шляхом вимірювання специфічної здатності: ефективно виконувати конкретну діяльність у сфері державної служби; використовувати знання та вміння на робочому місці на рівні встановлених стандартів; застосовувати знання і вміння у невизначених і динамічних умовах системи державного управління; відповідально виконувати обов'язки і досягати запланованих результатів; проявляти етичні та ділові якості державного службовця. Зроблено висновок, що впровадження компетентнісного підходу в систему оцінки державних службовців має грунтуватися на застосуванні інноваційних технологій у вищій освіті у напрямі введення нового покоління стандартів. Такий підхід є основою для розроблення паспорта посади державного службовця з чітким визначенням професійних компетентностей для кожної з посад на державній службі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 п

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського